Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko te izda žica na modrcu

ko te izda žica na modrcu

A dej dedec trapast ne oglašaj se v temi, o kateri ne veš nič!
[/quote]

a si zdaj srečno, ko imaš nekoga za dedca trapastega?

si slišalo za raziskave: vpliv žice v modrcih na pogostost raka na dojkah?

pa tisto žico med uhami si skup zveži!

Nehaj se smešit. Obseg prsi 96 pač ni nobena zamaščenost, ampak košarica D pa tudi ne.
“Idealne mere” 90-60-90, ki se jih trudijo doseči ženske po vsem svetu, ima pa jih nekaj manekenk, pomeni vitko (že kar suho) žensko, ampak košarica je pa B.
In ne, pri obsegu prsi 96 košarica niti slučajno ni D.
[/quote]

madonca, ste mi ga dvignile :)))

a si zdaj srečno, ko imaš nekoga za dedca trapastega?

si slišalo za raziskave: vpliv žice v modrcih na pogostost raka na dojkah?

pa tisto žico med uhami si skup zveži!
[/quote]

A si srečno, ko si se naučilo pisati za srednji spol? Koga pa nagovarjaš – drevo, podjetje ali kaj tretjega srednjega spola?

“Raziskave” trač strani ne berem.

Kaj je “uhami”?

Nehaj se smešit. Obseg prsi 96 pač ni nobena zamaščenost, ampak košarica D pa tudi ne.
“Idealne mere” 90-60-90, ki se jih trudijo doseči ženske po vsem svetu, ima pa jih nekaj manekenk, pomeni vitko (že kar suho) žensko, ampak košarica je pa B.
In ne, pri obsegu prsi 96 košarica niti slučajno ni D.
[/quote]
Kaj ko bi se malo podučili o velikostih. Za začetek recimo s tem, da D košarica ni vedno enako velika, pač pa je odvisna od podprsnega obsega! 75D ni enaka 85D. Velikosti (volumen košarice) gre nekako takole: 75D ima enak volumen kot 80C in 85B.
Seveda je lahko pri prsnem obsegu 96 košarica D, s tem, da je podprsni obseg tam nekje 85.
http://www.sophisticatedpair.com/bra-size-calculator/
Angleški obseg 34 je naš 75, 36 je naš 80,….
Sicer pa ima večina žensk prevelik obseg in premajhno košarico, ker imajo v glavi, da je D nekaj ogromnega. Pa sploh ni. 🙂
http://www.bigcuplittlecup.net/think-know-d-cup-looks-like/

a si zdaj srečno, ko imaš nekoga za dedca trapastega?

si slišalo za raziskave: vpliv žice v modrcih na pogostost raka na dojkah?

pa tisto žico med uhami si skup zveži!
[/quote]

Nekaj na to temo piše tukaj:
https://www.cancer.org/cancer/breast-cancer/risk-and-prevention/disproven-or-controversial-breast-cancer-risk-factors.html

Bras
Internet and e-mail rumors and at least one book have suggested that bras cause breast cancer by obstructing lymph flow. There is no good scientific or clinical basis for this claim, and a 2014 study of more than 1,500 women found no association between wearing a bra and breast cancer risk.

A si srečno, ko si se naučilo pisati za srednji spol? Koga pa nagovarjaš – drevo, podjetje ali kaj tretjega srednjega spola?

“Raziskave” trač strani ne berem.

Kaj je “uhami”?
[/quote]
žico si zveži in boš razumela :)))

Očitno res ne veš, katero košarico imaš.
In kar naprej ponavljaš, kakšna lepotica si, kar te sploh nishče ni vprašal.
Lahko, da si lepa, naumna pa kot noč.
[/quote]

Pa a imaš ti manjvrednostni kompleks že kar preko tipkovnice, ali kaj?

Daj umiri se in dojemi, da je lahko košarica D tudi lepo polna in na 96 cm obsega čez prsi, ne pod prsmi 🙂

Glede neumnosti pa – prosim zategni svoj štrikec med ušesi skozi lobanjo, da ti ne bodo ušesa dol padla 🙂


Kaj ko bi se malo podučili o velikostih. Za začetek recimo s tem, da D košarica ni vedno enako velika, pač pa je odvisna od podprsnega obsega! 75D ni enaka 85D. Velikosti (volumen košarice) gre nekako takole: 75D ima enak volumen kot 80C in 85B.
Seveda je lahko pri prsnem obsegu 96 košarica D, s tem, da je podprsni obseg tam nekje 85.
http://www.sophisticatedpair.com/bra-size-calculator/
Angleški obseg 34 je naš 75, 36 je naš 80,….
Sicer pa ima večina žensk prevelik obseg in premajhno košarico, ker imajo v glavi, da je D nekaj ogromnega. Pa sploh ni. 🙂
http://www.bigcuplittlecup.net/think-know-d-cup-looks-like/
[/quote]

vse okej, ampak ni mi jasno 🙂 jaz sem velika in močna, pa imam košarico A

kaj pomenijo črke za velokost:
A-Almost-Komaj
B-Better-Bolje
C-
D-Dangerous-Nevarno
E-Enormous-Gromozanske
F-Fake-Lažne

Za C se ne morem spomnit.

A si srečno, ko si se naučilo pisati za srednji spol? Koga pa nagovarjaš – drevo, podjetje ali kaj tretjega srednjega spola?

“Raziskave” trač strani ne berem.

Kaj je “uhami”?
[/quote]

ti ne rabiš brati nobenih raziskav, saj si rojeno pametno … hvala k., da te imamo!

Nehaj se smešit. Obseg prsi 96 pač ni nobena zamaščenost, ampak košarica D pa tudi ne.
“Idealne mere” 90-60-90, ki se jih trudijo doseči ženske po vsem svetu, ima pa jih nekaj manekenk, pomeni vitko (že kar suho) žensko, ampak košarica je pa B.
In ne, pri obsegu prsi 96 košarica niti slučajno ni D.
[/quote]

Hja…… tudi prodajalka spodnjega perila v trgovini, ko me je tako ni verjela, je bila tako pametna , ko je pa stopila v garderobo in videla na svoje oči , je pa verjela :). Ženske, dejte se umirit, pa verjet, da nekatere ne nakladamo….

Pri mojem nadprsnem obsegu 96 cm je košarica D. Pa se u rit ugrizni ( zaradi foušije, prepričanja v svoj prav ali pa kaj tretjega, kar te muči) zaradi mene, če se lahko :)))))

ene ženske so takšne, da imajo VEDNO prav, tudi če nimajo prav :)))

vse okej, ampak ni mi jasno 🙂 jaz sem velika in močna, pa imam košarico A
[/quote]

Pa imaš res pravo velikost? Poskusi z zgornjim kalkulatorjem in napiši kaj bi bila po tem tvoja številka (izberi srednjo varianto podprsnega obsega).
Bistvena je razlika med podprsnim in prsnim obsegom. Večja kot je, večja košarica je.

Pred leti sem imela precejšnje bolečine ob strani na spodnjem delu ene dojke, šla k zdravniku, na ultrazvok, ker seveda se bojiš, da je kaj narobe. Potem sem šla na dopust, kjer sem bila precej brez modrca in bolečina je izginila. Doma sem potem pobrala vse žice iz modrcev in začela sploh kupovati take brez žice, super so mi Intimissimi “triangle bras”. In bolečina v dojki se ni nikoli več pojavila.
Res da imam košarico B, ampak sem mnenja, da večjim dojkam nudi dobro oporo dobro krojen modrc, ne pa žica.

Pa imaš res pravo velikost? Poskusi z zgornjim kalkulatorjem in napiši kaj bi bila po tem tvoja številka (izberi srednjo varianto podprsnega obsega).
Bistvena je razlika med podprsnim in prsnim obsegom. Večja kot je, večja košarica je.
[/quote]

glej, ne da se mi s tem ukvarjati … ni vse v velikosti jošk, bolj je važna velikost srca … pa glavne so žice v glavi 🙂

tako je: ampak sem mnenja, da večjim dojkam nudi dobro oporo dobro krojen modrc, ne pa žica.

tako je: ampak sem mnenja, da večjim dojkam nudi dobro oporo dobro krojen modrc, ne pa žica.
[/quote]
Oporo nudi dobro krojen modrc, pravi material in tudi žica. Brez žice je samo varianta, da ti jih splošči spredaj in potisne na stran. Ali pa dobiš mono boob.
Žal brez žice ni enako dobre opore za večje prsi. Je pa pomembno, da imaš pravo velikost in model. Niso vse žice enake, enako oblikovane in enako velike.


Oporo nudi dobro krojen modrc, pravi material in tudi žica. Brez žice je samo varianta, da ti jih splošči spredaj in potisne na stran. Ali pa dobiš mono boob.
Žal brez žice ni enako dobre opore za večje prsi. Je pa pomembno, da imaš pravo velikost in model. Niso vse žice enake, enako oblikovane in enako velike.
[/quote]

joj, čuj, me smo se zedinile, da ne rabimo žice, ti pa poj hvalo žici v kaki drugi temi! adijo si!

glej, ne da se mi s tem ukvarjati … ni vse v velikosti jošk, bolj je važna velikost srca … pa glavne so žice v glavi 🙂
[/quote]
Zakaj se pa potem sploh oglašaš? 🙂
Ne bi enkrat za spremembo preverila, če sploh nosiš pravo velikost? Mogoče sploh nimaš A košarice? Predvsem pa bi tako našla končno modrce, ki bi bili udobni?

joj, čuj, me smo se zedinile, da ne rabimo žice, ti pa poj hvalo žici v kaki drugi temi! adijo si!
[/quote]
Žalostno, da ste same ženske tako nevedne. Pa da hočete takšne tudi ostati. Da ne veš, da B (C ali pa D) košarica ni vedno enako velika, je pa res žalost. Sploh če se imaš še za najbolj pametno. Ah ja, žičke v glavi tudi motijo, pa ste jih ven pobrale? 🙂

Matr ste ene žleht ali pa butaste do konca! Če ve ne znate kupiti prave velikosti modrčka, to ne pomeni da tudi ostale ne znajo.
Če še niste dojele ne nosimo vse košarice B! In tiste, ki imamo večje košarice, verjemi da smo že marsikaj sprobale in se naslišale blazno “pametnih” nasvetov prodajalk, ki ti hočejo prodat manjšo košarico z višjo (podprsno) številko, ker pravih modrčkov nimajo za prodajat. Zato jih jaz večino kupim v tujini, pri nas ni izbire. In vse razen športnih kupim z žico, ker pridejo lepše pod oblačili. Izgled je lepši, ne opora. Največjo oporo pa mi da prava velikosti podprsnega dela, naramnice pa prispevajo manjši del.
Pa še nekaj, če komu ne paše nosit žice je to njegova stvar, ne rabi pametovat in v nič dajat vse ostale.

Pa še tole:

ženske ne bi rabile nositi nobenih modrcev z žico za “fejk oporo”, če bi vsak dan naredile 2x po 10 “sklec na steno” – pod številko 6.: Vaje z lastno težo telesa:

http://www.healthyandnaturalworld.com/best-exercises-to-firm-and-lift-your-breasts/

Jaz tako že 20 let in mi ni žal…..

In jasno, nosim modrce brez žice, pa nikakor nimam majhnih prsi, o ne.

:-))))) In s tem treniraš tudi žlezno tkivo? :-))))) Ja, itak.

:-))))) In s tem treniraš tudi žlezno tkivo? :-))))) Ja, itak.
[/quote]

Če bi vsaj malo treniralav življenju , bi vedela… Žleznega tkiva je zelo malo v primerjavi z maščobo v nenatrenirani ženski dojki 🙂

babe se itak druzga kt kregat ne znate.
Dajte slike gor z modrcem z žico, z modrcem brez žice, brez modrca, pa bomo moški strokovnjaki najbolje ocenili situacijo, se strinjate prjatli?
Čimveč slik,naše mnenje vam bo v pomoč pri izbiri pravih modrcov za vaše premoženje da se boste še naprej lepo rihtale za nas k nas take stvari zanimajo.
lupčka vsem lastnivcam modrčkov, takšnih in drugačnih.

New Report

Close