Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ti mož pove, da bi rad sexal

Ko ti mož pove, da bi rad sexal

Naj seksa okol, ti pa tud dej!

kaj se pa pritožujete zdaj? ali niste vedno govorile, da od partnerja pricakujeze, da bo iskren in da bo vedno govoril resnico? evo kako to zgleda, potem se pa javskate in spet ni prav, ce se izkaže točno tak kot pravite da si želite. ta tema je lep dokaz kako renice dejansko sploh ne prenesete.

a ja, resnica je dejansko samo tisto kar ve želite slišati. recimo da dec svoji hudo zateženi babi ki stalno nekaj gnjavi, govori da je sploh in oh najboljša na svetu ☺

Problem je samo to, da kot vedno za ženske in za moške ne veljajo enaki pogoji.
Recimo tule nas Thorr zmerja z gnilimi beticami:

“Monogamija ni naravna, dajte si babe že vbit v gnilo betico…to je navadni klerikalni stereotip in posledično lastninjenje, kar je absolutno nedopustno med človeško raso…pingvini in labodi pa naj kar prakticirajo to…”

ko sem jaz odgovorila na enak način, torej naj si on vbije v gnilo butico, da so si monogamijo izmislili moški, je bilo sporočilo v trenutku iuzbrisano.
Ker – moških se pa ne sme žaliti knede, samo ženske so na pladnju, e ne?
Žalostno, še posebej ko ravno te dni na FDV poteja ecropsko sponzorirano sprečanje o spletnem nasilju nad ženskami…ki ga je na MONu v obilju…vsak dan,,,brez brisanja.

Bravo.


Diskriminatorno srečanje sponzorirano s strani feministično seksističnih feministk.
Spet se ženske delate uboge nič krive žrtve, kot da nasilja nad moškimi na spletu ni.
Že ti si nasilna, saj je bilo potrebno tvoje objave brisati.


Diskriminatorno srečanje sponzorirano s strani feministično seksističnih feministk.
Spet se ženske delate uboge nič krive žrtve, kot da nasilja nad moškimi na spletu ni.
Že ti si nasilna, saj je bilo potrebno tvoje objave brisati.
[/quote]

Logika ti je – kot vedno – na višini, res.
Ampak Thorrovega zapisa z istimi besedami, samo uperjenega proti ženskaM, pa ni nihče brisal, ker on pa ni nasilen, on se samo tako malo za hec Izraža…to je nekaj NORMALNEGA, a ne?

60 letnik, ki si je dal vzdevek Popay haha, take kot si ti najdeš zapite v vsakem zakotnem kafiću, sam fantazirajo kaj bi oni delali če bi bli mladi, samo klobasajo, v resnici pa so brez vsebine. Ti avtorica pa svojega luzerja čim prej načevljaj, pa naj se goni naokoli, boš vidla bo prej ali slej začel lazit za tabo, ker ga noben/a ne bo hotel/a. Ja hotel bi uživati v ugodju toplega doma, hkrati pa bi se gonil naokoli. To pa bo malo morgen. Mislim da na to sploh pomisli, potem pa še izpusti.
[/quote]

sej ne morem verjet, da so mi brisali moj odgovor teb Podgana,… hudo,…… ok., zdej ne bom tako krut v opisu, kdo te je delal na tvoji materi, bom pa samo rekel, da moreš bit orng bolana oseba, upam, da bo vsaj to šlo čes..

Hm, to je lahko velika kriza.
Velika verjetnost je, da bo to sčasoma uresničil.
Sedaj, lahko se še tako trudiš, to ne boš spremenila. Dejstvo.
Kaj narediti? Je ena dobra možnost, samo je vse na tebi. Jaz bi mu predlagal, napelješ pogovor…da bi ti rada trojček, ti, tvoj mož in še en moški. Kaj iz tega nastane. Vrneš mu, da se on grize okoli tega. Če pristane, moraš iti do konca. Pa naj ima izkušnjo. Z drugim se maximalno potrudi. Če bo še sral s tem, naj bo naslednjič zopet trojček, ti, mož in druga punca. Tako oba dobita izkušnjo. O tem se potem lahko odprto pogovarjata, brez, da se boš bala, kdaj te bo prevaral. Vztrajaj, na tem, da če gre sam z drugo sexat, je zate nesprejemljivo, čisto varanje. Tako pa imaš še vedno neko kontrolo, če pa je usojeno, da sta naprej skupaj ali ne, je pa to od vaju obeh odvisno, ne pa samo od enega. Nikoli pa ne bodi zaplonkana, omejena v razmišljanju. Vse se da rešit, če sta oba za to. Nikoli ne pojdi po poti ” mučenika ” to je čista predaja. Ukrepaj, da se on malo zamisli.
Samo si moraš te stvari v glavi razčistiti.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Trojček je lahko nadgradnja partnerskega odnosa s polnim zaupanjem in z obojestransko željo. Tale žena pa je v strahu, kaj če njegove želje ne ostanejo samo pri besedah, torej ni možno govorit ravno o polju vzajemnega zaupanja, tako da mislim, da ni v stanju peljat takšnega odnosa, tudi če bi že bila želja obojestranska. Kar kakšen poskus se konča klavrno. Osebno menim, ker se z možem kar dosti pogovarjam o teh stvareh, da sicer vsak moški kdaj sanjari o seksu z drugimi ženskami (khm, saj mislim, da tudi ženske nismo izjema pri spolnih fantazijah), vendar tega ne pove odkrito. Takole, na pauc bi rekla, da tale mož precej zaupa v trdnost njunega odnosa, da je izjavil to na glas. Če bi imel resen namen, da to udejani, tega, predvidevam, ne bi rekel. Če bo pa kdaj to udejanil ali ne, pa je vprašanje njega samega in njegovih prepričanj v “svetost” zakona. V življenju, pa sem že kar stara, sem spoznala en sam par, ki se vseh petdesetih let gleda zaljubljeno in se na daleč vidi, da sta par, ki se nikoli nista niti sporekla, izrekla žal besede, ki sta maksimalno kompatibilna tudi v nasprotjih, ampak to je tak luksuz, da ga skoraj ne moremo pričakovati zase.
V vsakem primeru, avtorica, beseda ni konj, ugrizne pa vseeno. Mislim, da boš morala o teh stvareh razčistit najprej sama s seboj. Ugotoviti, želiš vedet, kaj je v njegovi glavi, želiš vedet, če se bo kdaj kaj zgodilo? Če boš brskala in iskala, se zna zgodit, da slišiš tudi kaj, česar si ne bi želela slišati. Tudi tega ti mož verjetno ni povedal ob gledanju dnevnika, ampak bi rekla, da si ga sprovocirala ter dobila svoj porcijon za naivno radovednost, sedaj se pa ne znaš nosit z odgovorom. Bodi samozavestna, bodi močna in neodvisna, mož mora ves čas občutit, da sicer si njegova, ampak da to ni samoumevno, temveč, da se mora trudit zate. Če boš dala občutek vdane in odvisne soproge, bo njegovo zanimanje tudi v resnici kdaj ušlo drugam, ne samo v seksualnih fantazijah. Pusti mu, da te lovi, moški je po naturi malo lovca še danes.

Govoriš in razmišljaš kot ženska. Se v nekih okvirjih strinjam z teboj. Samo realnost ni domišljija, je pač realnost.
Da, ženska je v strahu, samo strah vodi v depresijo, nesrečna sem. Če hoče sedaj iz tega začaranega kroga, sem dal realen predlog, kjer bo imela nadzor nad situacijo.
Nisem pisal, da podpiram trojćek, varanje itd., Samo neko sprejemljivo rešitev za oba udeleženca, drugače na dolgi rok je velika verjetnost z njegove strani varanje.
Je pa tukaj sigurno še polno nedorečenih stvari o katerih ne vemo, ker ni napisala.
Lahko ji pa na zasebna sporočila pomagam, če želi. Tam bo lahko bolj sproščeno vse razložila.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

sej ne morem verjet, da so mi brisali moj odgovor teb Podgana,… hudo,…… ok., zdej ne bom tako krut v opisu, kdo te je delal na tvoji materi, bom pa samo rekel, da moreš bit orng bolana oseba, upam, da bo vsaj to šlo čes..
[/quote]

Za take kot si ti in avtoričin mož se izvaja deratizacija. Nihče ne rabi takih lupin ob sebi.

Mislim, da avtorica ni tip osebe, da bi jo zanimali razni trojčki in seksanje naokoli. To počnejo samo prazni animalni karakterji, ki imajo preveč prostega časa in jim je ejakulacija edini smisel v življenju. Ne smeš se za svojo srečo zanašati na druge ljudi. Priporocam ti, da se začneš ukvarjati z meditacijo in poskrbis za spolno čistost. Je občutek boljši in trajen v primerjavi z orgazmom ki izsesa energijo. Tvojemu možu pa pusti naj bo podgana.

Logika ti je – kot vedno – na višini, res.
Ampak Thorrovega zapisa z istimi besedami, samo uperjenega proti ženskaM, pa ni nihče brisal, ker on pa ni nasilen, on se samo tako malo za hec Izraža…to je nekaj NORMALNEGA, a ne?
[/quote]
Jaz z brisanjem nimam nič. In če ni brisano, še to ne pomeni, da ni verbalno nasilje.
In prav tako, po moji logiki, še to ne pomeni, da si lahko zaradi tega še sama opravičljivo nasilna.
To je moja logika. Tvoja je zblojeno neodgovorna.

Logika ti je – kot vedno – na višini, res.
Ampak Thorrovega zapisa z istimi besedami, samo uperjenega proti ženskaM, pa ni nihče brisal, ker on pa ni nasilen, on se samo tako malo za hec Izraža…to je nekaj NORMALNEGA, a ne?
[/quote]
Oh daj no mir, kar se kurbanja tiče ste pa ženske enakopravne že od pradavnine. Razen če misliš da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dedcev naskakuje koze in kure.

Spusti se na realna tla. Pišeš, kot, da bi živela v samostanu. In Bog ti bo pomagal.
Bedarija od nasveta.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Spusti se na realna tla. Pišeš, kot, da bi živela v samostanu. In Bog ti bo pomagal.
Bedarija od nasveta.
[/quote]

premorejo več razumevanja.

Spusti se na realna tla. Pišeš, kot, da bi živela v samostanu. In Bog ti bo pomagal.
Bedarija od nasveta.
[/quote]

Jaz sem moski in kaj te v resnici moti? Ocitno nima taksnih vrednot kot jih ima njen moz. Bo pa sama vecno nesrecna, njena stvar.

Moški so svinje. Zakaj bi ženska seksala z bedakom, ki ne spoštuje njenega darila?

Spusti se na realna tla. Pišeš, kot, da bi živela v samostanu. In Bog ti bo pomagal.
Bedarija od nasveta.
[/quote]

Tvoj citat v drugi temi – prebeš za sabo:

Vse v isti koš metat na podlagi domišljije, je pa nekarakterno. Gledati po sebi.
Živi dolgčas. Brez zamere.

Jaz bi tudi a ne smem, sem poročena, ampak bi z veseljem še kakšnega sprobala

Moj mož je sicer prijeten, prijazen, včasih je bil pravi sexualni manijak, zdaj je pa starejši in se je umiril, vmes sva imela krizo, jaz bi z veseljem sexala drugje a ostala z njim

je dober tvoj, da ti je direktno povedal, če bi jaz mojemu bi se samo odseli

ampak željo pa imam

Taki tipi samo fantazirajo nekaj. V resnici nima on jajc se goniti okoli. Uspešen kurbir ne bo ženi razlagal svojih želja, ampak si bo poiskal ljubico. Ta tvoj je še tebe komaj dobil, kje bo on se gonil okoli.


A za gonit se okrog rabiš jajca ali pa rabiš le meglo v glavi ?

Dvolicna kura, zakaj pa si sploh z njim? Taksna kot si ti in avtoricin moz sta za skup. Ampak ja taki pa te odbijajo za partnerja.

Mlada lušna nič ne da nog narazen vsakemu, ki jo hoče, ampak samo takemu, ki ji je všeč. To 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fehtarjem samo užaljeno fantazira, kako malde lepe dajo vsakemu, ki jih hoče.

Tvoj citat v drugi temi – prebeš za sabo:

Vse v isti koš metat na podlagi domišljije, je pa nekarakterno. Gledati po sebi.
Živi dolgčas. Brez zamere.

[/quote]

Če je že citiraš, potem se spodobi, da postaviš vprašanje kaj te zanima.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

kaj pa mi vemo kaj je naravno in kaj ni? majhni otroci so še čisto naravni, nič klerikalni pa te fore, zakaj pa je njim vedno hudo, če se družina razdre? pa ne mal hudo, cele travme so tukaj. in potem se enačba s tem “naravno” nekako ne izide…

New Report

Close