Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ti pove da si samo za seks

Ko ti pove da si samo za seks


seveda naj stori enako. kaj pa naj vsakemu najeda zaradi enega izpirjenca – in izvaja neke teste nad njimi – tudi nad dobrimi. naj dobri zdaj plačujejo ceno njene slabe izkušnje, ker pač ti praviš, da se mora spremeniti v detektiva alkako,da bo pravi čas skenirala izprijenca.
A to se ti zdi korektno prenašati odgvornost za nekaj kar je kozel naredil na druge moške kasnejše – češ, da jih je treba zdaj vse preveriti, pod strogim nadzorom in dolgotrajno previdnostjo, ker zdaj je pač prav po tvoje,da se ji prižgejo vse rdeče luči pri vsakem in izvaja nevem kaj nad vsakim naslednjim.
Oprosti , sem ženska, ampak jaz takega tipa brcnem nekam, ker jaz nisem odgovorna za piz.darije, ki jih je bivši počel, da bo zdaj nekdo nad mano “policijski nadzor” in skaning izvajal dolgotrajno zaradi osebne prizadetosti nekoč izvajal. ker za takega potem nisi nikoli dovolj dober, ker vedno samo napake išče, če je ne najde, si jo pa naredi, izmisli.

Nima se ona kaj spreminjati – s tem bo odgnala tudi pozitivne, ki tak hladen odmaknjen, previdnostni odnos še kako pošteno razumejo kot krivico in se s tako ne bodo ubadali, ki bo skozi na alertu, zaradi nečesa, kar oni sploh niso storili, ampak je storil nekdo drug iz preteklosti.
tisti, ki so pretkani pr.asci, boo še vseeno jo nategnili, verjemi, ker jim je to v krvi.
če se ne spreminja, bo dobrega še vseeno pritegnila in tisti dober je ne bo izkoristil nikoli.
[/quote]

Oprosti, kje sem jaz trdil da mora postati detektiv? Samo to mi prosim pokazi. Da me nisi zamenjala s kom? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nič si ne zasluži. Poiskal bo drugo, novo naivko; enako, kot si bila ti.


seveda naj stori enako. kaj pa naj vsakemu najeda zaradi enega izpirjenca – in izvaja neke teste nad njimi – tudi nad dobrimi. naj dobri zdaj plačujejo ceno njene slabe izkušnje, ker pač ti praviš, da se mora spremeniti v detektiva alkako,da bo pravi čas skenirala izprijenca.
A to se ti zdi korektno prenašati odgvornost za nekaj kar je kozel naredil na druge moške kasnejše – češ, da jih je treba zdaj vse preveriti, pod strogim nadzorom in dolgotrajno previdnostjo, ker zdaj je pač prav po tvoje,da se ji prižgejo vse rdeče luči pri vsakem in izvaja nevem kaj nad vsakim naslednjim.
Oprosti , sem ženska, ampak jaz takega tipa brcnem nekam, ker jaz nisem odgovorna za piz.darije, ki jih je bivši počel, da bo zdaj nekdo nad mano “policijski nadzor” in skaning izvajal dolgotrajno zaradi osebne prizadetosti nekoč izvajal. ker za takega potem nisi nikoli dovolj dober, ker vedno samo napake išče, če je ne najde, si jo pa naredi, izmisli.

Nima se ona kaj spreminjati – s tem bo odgnala tudi pozitivne, ki tak hladen odmaknjen, previdnostni odnos še kako pošteno razumejo kot krivico in se s tako ne bodo ubadali, ki bo skozi na alertu, zaradi nečesa, kar oni sploh niso storili, ampak je storil nekdo drug iz preteklosti.
tisti, ki so pretkani pr.asci, boo še vseeno jo nategnili, verjemi, ker jim je to v krvi.
če se ne spreminja, bo dobrega še vseeno pritegnila in tisti dober je ne bo izkoristil nikoli.
[/quote]

Po mojem mnenju malo pretiravaš z izrazom izprijenec. Nisem nikjer zasledil da ji je naredil kaj na silo ali kaj proti njeni volji. Pač se njuna pričakovanja veze niso ujemala in je pač vlekla še nekaj časa dokler ni ugotovila da si ona zares želi drugače. Hvala bogu da je to spoznala še preden bi izgubila vso samospoštovanje in je vezo prekinila. Velikokrat je težko prekiniti če ti je nekdo všeč. Lahko tudi da se je on sčasoma ohladil ali naveličal tega ne vemo pa mu ni bilo več za resno zvezo. Mislim da se lahko veliko tovrstnim neprijetnostim izogneš z odprto komunikacijo. Ne takoj ko nekoga spoznaš ampak po prvem spolnem kontaktu pa je že verjetno vez takšna da lahko odprta komunikacija steče. Razen če on res nima resnih namenov, potem to že vidiš ker ni pripravljen na resno komunikacijo, ali pa če ženska (ne mislim avtorice ampak na splošno) nastavi komurkoli ki ji je malo všeč, potem pa pričakuje da jo bo ta moški lahko spoštoval in želel z njo resno zvezo. Glede tega ali naj dela isto kot doslej ali ne pa težko kaj rečem ker ne vem kakšen je bil njen “postopek” vstopanja v to zvezo če pa bo napisala pa lahko komentiramo tudi to. Ampak mislim da je v prvi vrsti forum namenjen temu kako bi ji lahko pomagali oziroma da nekomu pove in s tem vsaj malo zmanjša te neprijetne občutke ki jih ima trenutno.

Teme kot je ta, in sploh jih ni malo, lepo demonstrirajo, da vecini zensk sploh ni jasno, da je glavni razlog, da se moski z vami sploh ukvarjamo, seks.

Zenska pise kako prijazen, ljubec, bla bla je do nje. To pomeni, da bi jo moral vsaj porociti in nanjo prepisati pol hise, a ne? Hahaha. Ce pa temu ni tako, ja, potem je pa pras.ec, ki zavaja. Taksnega pa bi bilo treba vsaj kastrirati, da se katere ne razocara. Ima, da vam pred in po vsakem seksu izda porocilo.

FYI, da ne boste se naprej v temi, zgodba gre ponavadi tako:
Danasnjim zenskam se zdi le zgornjih 10-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih primernih za KARKOLI. Tudi vizuelnim podpovprecnicam, s podmladkom, na socijali, itd. Skratka, novodobne zenske ste DELUSIONAL! To ni mnenje zafrustriranega nedojebanca, kot si nedvomno domisljate. Gre za trditve psihologov na osnovi raziskav najvecjih zmenkarskih portalov v ZDA.
In ko cista povprecnica uspe na zmenek zbezati potrebnega top 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipa (ki je realno gledano dalec izven njene lige!) ze po dveh zmenkih upa, da jo bo enkrat porocu. kar mu seveda ne pove, da ji ne bi usel. In tako se teden, mesec, leto fukata. Ona caka… upa… in koncno vprasa kasksni so njegovi nameni. Eni povedo direktno, drugi po ovinkih (pogosto iz obzirnosti!), da ne bo iz te moke nic resnega. Kaj sledi? Tip je prasec, zavaja, itd.

Sorry, ampak tako to danes poteka. Druzbena omrezja in online portali za zmenkarije so zenske popolnoma zavedli. Postale ste DELUSIONSAL. Imam prijateljice, ki niso nic posebnega in vidim kako nenormalno jim (zahodni!) potrebnezi pumpajo ego. In vidim, da precej boljse prijateljice, po izgledu, karieri, itd, ki nimajo prav dosti stika z zahodnjaki, ki ostajajo neprimerno bolj realne.

Tudi zato danasnje zenske po vecini niste za drugo kot pump & dump. Postale ste dalec prepotentne. Kar je lepo razvidno tudi na tem forumu.

Tale tema je res en tak primer, ko je ženska preveč naivno, egoistično pričakovala od tipa nekaj, kar ji nikoli ni obljubil. Tip je ravnal zame dovolj pošteno oziroma primerno avtorici. Oba sta s figo v žepu imela neka skrita pričakovanja. On, da bo seks čimdlje trajal, ona pa da bo na koncu poroka s hepi endingom. Čeprav, mogoče sta oba na začetku upala na kaj resnega, ampak se pač ni izšlo. Vedno se pač ne, pa če še tako upamo. Niso pa drugi krivi, če mi upamo. Upanje je sicer dobro, vendar če ti nihče nič ni obljubil, on ni niti malo kriv, da se ni zgodilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa ne me j*bat no. A spet ti obupanec podpovprečnega videza pametuješ o ženskah??
Preden ti sploh prideš do pump, one tebe že dump.
Stickhead dojemi že, da žensk ne zanimajo zmedeni fantki, ki ne vedo kaj bi radi in jim nimajo kaj ponudit.. no ja.. razen strupenih besed, pol minute akcije v postelji in prazne denarnice.
Ženske zanimajo čisto pravi moški. Little boy pojdi se naprej frnikulat z drugimi fantki in ne nakladaj v prazno. Ženske pa prepusti nam čisto pravim moškim, ki dejansko vemo, kako zadovoljiti damo v spolnem, čustvenem in tudi intelektualnem smislu.

Pa ne me j*bat no. A spet ti obupanec podpovprečnega videza pametuješ o ženskah??
Preden ti sploh prideš do pump, one tebe že dump.
Stickhead dojemi že, da žensk ne zanimajo zmedeni fantki, ki ne vedo kaj bi radi in jim nimajo kaj ponudit.. no ja.. razen strupenih besed, pol minute akcije v postelji in prazne denarnice.
Ženske zanimajo čisto pravi moški. Little boy pojdi se naprej frnikulat z drugimi fantki in ne nakladaj v prazno. Ženske pa prepusti nam čisto pravim moškim, ki dejansko vemo, kako zadovoljiti damo v spolnem, čustvenem in tudi intelektualnem smislu.
[/quote]
Beli vitez, nihce ti ne brani, da zadovoljujes dame, lol. Zaradi taksnih kot si sam so tudi postale tako prepotentne. Koji pickez, lol.

Aja, pa tko mimogrede, ko si se ze pohvalil s svojim intelektualnim zadovoljevanjem, lol.

Ladys se napise Ladies, o moj velike zadovoljevalec, lol.

Nič ni on kriv, mogoče se je celo trudil, da bi se zatreskal vate. Ampak ženske imate dandanes visoka merila, potem se pa zgodi to…


Beli vitez, nihce ti ne brani, da zadovoljujes dame, lol. Zaradi taksnih kot si sam so tudi postale tako prepotentne. Koji pickez, lol.
[/quote]
Tukaj se pa strinjam s teboj.
Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pičkež. Zvesti oboževalec in občudovalec p*čk. Vedno na uslugo muckam.
Prepotentne? I dont care, little boy.


Je to vse kar si našel?

Pa ne me j*bat no. A spet ti obupanec podpovprečnega videza pametuješ o ženskah??
Preden ti sploh prideš do pump, one tebe že dump.
Stickhead dojemi že, da žensk ne zanimajo zmedeni fantki, ki ne vedo kaj bi radi in jim nimajo kaj ponudit.. no ja.. razen strupenih besed, pol minute akcije v postelji in prazne denarnice.
Ženske zanimajo čisto pravi moški. Little boy pojdi se naprej frnikulat z drugimi fantki in ne nakladaj v prazno. Ženske pa prepusti nam čisto pravim moškim, ki dejansko vemo, kako zadovoljiti damo v spolnem, čustvenem in tudi intelektualnem smislu.
[/quote]

Ne nakladaj, jaz vidim čisto super moške v neki povprečni sredini – daleč od tega da so revni ali grdi. Težava je v tem, ker lebdite in mislite, da je to kar živite reala. No zdaj pa pojdi čimprej na FB nalepi našpičene (pa kolut volne ne pozabi dat v moderc) joške iz Egibta, Londona ali kakšne druge fensi lokacije. Aja pa ne spet mame prositi, da ti s socialo kupi nov iPhone… Res ste pravi material, čudno le, da dokazi govorijo drugače…


Pa ne pozabit na finančni vidik zadovoljitve, če že opletaš, da ima fantek prazno denarnico. Ker dame se cenijo, a ne?! 😂


Tukaj se pa strinjam s teboj.
Sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pičkež. Zvesti oboževalec in občudovalec p*čk. Vedno na uslugo muckam.
Prepotentne? I dont care, little boy.
[/quote]

Kako si pa ti fensi, se te lahko dotaknem??? A to si se v šoli naučila english? Wau, kako cool…

Ne nakladaj, jaz vidim čisto super moške v neki povprečni sredini – daleč od tega da so revni ali grdi. Težava je v tem, ker lebdite in mislite, da je to kar živite reala. No zdaj pa pojdi čimprej na FB nalepi našpičene (pa kolut volne ne pozabi dat v moderc) joške iz Egibta, Londona ali kakšne druge fensi lokacije. Aja pa ne spet mame prositi, da ti s socialo kupi nov iPhone… Res ste pravi material, čudno le, da dokazi govorijo drugače…
[/quote]

Glede na to, da vidiš povsod super moške in nikjer super žensk, bi bil že čas, da bi začel malo bolj razmišljati o svoji spolni usmerjenosti? Nimam nič proti super moškim.

Kako si pa ti fensi, se te lahko dotaknem??? A to si se v šoli naučila english? Wau, kako cool…
[/quote]

Če dobro izgledaš ni problema. Sem moški, da ne boš presenečen, ko se me boš dotaknil.


Pa ne pozabit na finančni vidik zadovoljitve, če že opletaš, da ima fantek prazno denarnico. Ker dame se cenijo, a ne?! 😂
[/quote]
Sem kavalir. Nikoli ne pozabim denarnice.

Kako si pa ti fensi, se te lahko dotaknem??? A to si se v šoli naučila english? Wau, kako cool…
[/quote]

Brez skrbi seveda so, ampak tistih ni na FB, niti se ne kregajo tukaj z mano, ker vedo kakšne ste ve afne… No niso ravno lepotice… Kakor hitro pa ste normalne postave, pa pričnete lebdeti, pa čeprav dobite samo fuk… Nikjer nobeden ne žali vseh povprek, gre za to, da je razmerje moški:ženske nepravično. Ve ne razumete kje so vaši standardi in kaj si zaslužite, povedano drugače vaši standardi so nerealni temu kar ponujate… Kako se reče človeku, ki želi prodati slabo robo za velik denar…?

Če dobro izgledaš ni problema. Sem moški, da ne boš presenečen, ko se me boš dotaknil.
[/quote]

No ja, tudi taki se najdejo, ki ženskam v nedogled napihujejo samozavest, da bi se jim priljubili – huh osladnost… Moških pa ponavadi nikoli nimajo nobene opore v življenju… PA se razume, obstajajo tudi slabi moški…

Brez skrbi seveda so, ampak tistih ni na FB, niti se ne kregajo tukaj z mano, ker vedo kakšne ste ve afne… No niso ravno lepotice… Kakor hitro pa ste normalne postave, pa pričnete lebdeti, pa čeprav dobite samo ******… Nikjer nobeden ne žali vseh povprek, gre za to, da je razmerje moški:ženske nepravično. Ve ne razumete kje so vaši standardi in kaj si zaslužite, povedano drugače vaši standardi so nerealni temu kar ponujate… Kako se reče človeku, ki želi prodati slabo robo za velik denar…?
[/quote]
Sem moški. Še enkrat bom preveril za vsak slučaj. Jap eno jajce, jap drugo jajce in jap tudi tič.
Opažam pa, da zelo hrepeniš po tem, da bi te nekdo povabil na zmenek. Obljubim, da ne bom pozabil denarnice. Če si lep in od 18 do 35, se lahko zmeniva tudi za seks brez obveznosti.Samo seks. Sicer dajem. Če si pa turbo lep in če imaš orodje zavidljivih mer bi tud držu.
Lahko se gremo pa tudi trojčka. Sicer še nisem poskusil z dvema tipoma.. Zanimivo.. Hmm, vse je enkrat prvič.

Avtorica, jaz sem ločena dve leti. Prvega krasnega moškega sem spoznala po enem mesecu od ločitve. Bila sem prav vesela, mislila sem si, kakšno srečo imam, ker je bil tako krasen, čudovit, jaz pa sem mislila, da se bom morala otepati samih fuk.fehtarjev in tepcev. No, po dveh mesecih sem si morala priznati, da sem očitno malce zarjavela in da so leta zakona naredila svoje, saj očitno ne vem, kako se moški obnašajo. Seveda je bil moj t. i. krasni moški en navaden tepec in fuk.fehtar. To spoznanje me je kar malo presenetilo, kako prijazne in čudovite se delajo ti moški, samo da dobijo svoje. Naivnic je očitno na pretek. No, v dveh letih sem torej srečala tri tepce, ki jim je šlo samo za seks in vsi trije so bili dejansko krasni moški, če sodim po njihovem siceršnjem karakterju. Vsi ločenci, a dobri skrbni očetje, v službi uspešni in načeloma so iskali novo partnerko. Se nam pač ni poklopilo. Glej, jaz ne delam iz tega take panike, kot prvič. Držim se nekaj pravil. Seks je takrat, ko jaz želim in ne zato, ker sva že en čas skupaj in smo sami odrasli, ane. Pa nuna tudi nisem. Delam kot želim. Svoje življenje z otroci imam ločeno od tega “prijatelja”, z njim se dobivam zunaj oz na nevtralnem terenu. Če se izide se izide, če ne pa ne. Saj se spomniš svojih najstniških časov, vsak, ki te je pogledal te še ni zasnubil. Tako je pa tudi zdaj. Trenutno imam novega prijatelja in bomo videli, kako se bo obneslo. Se ne obremenjujem. Želim ti, da se boš čimprej lahko nasmejala, pa čeprav z grenkobo, ob spominu nanj. Poslušaj natančno, kaj ti moški govorijo in ne obračaj besed tako, da boš slišala samo, kar boš ti želela. Poslušaj sebe in ko se v zvezi več ne boš dobro počutila, jo prekini. Izkoristi vse te priložnosti za dobro družbo, pojdi kam z njimi, na dopust, izlet, sprehod, kosilo, čaj. Lepo bodi in želim ti, da življenja ne jemlješ preresno. Želim ti tudi, da čimprej srečaš nekoga, ki bo imel iste želje kot ti. Saj veš, ženska mora poljubiti veliko žab, da najde princa. To velja tako za mlade princeske kot za starejše 🙂


Beli vitez, nihce ti ne brani, da zadovoljujes dame, lol. Zaradi taksnih kot si sam so tudi postale tako prepotentne. Koji pickez, lol.
[/quote]

Ali pa zaradi takih kot si ti, ker jih imajo poln K. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sorry, ampak tale tvoj je še eden… ki mu jaz snamem kapo.

Pa ti bom kar na kratko obrazložil zakaj:
Bila si prizadeta pred tem. In namesto, da bi predelala svojo bolečino iz preteklosti si v njem iskala berglo. Najverjetneje bolj ali manj subtilno težila, kako si bila uboga in prizadeta.
Vmes pa čisto sama zgradila gradove v oblakih… kako te bo on reševal bolečine preteklosti.

Nato si mu v nekem trenutku postavila ultimat… no ti sicer misliš, da si ga postavila pred dejstvo. In on pač na tvoj ultimat in izsiljevanje ni pristal. Pametno Polde, drugače bi se itak zafrknil, kolikor je dolg in širok. Pa še pametno je naredil, da ti je dodatno primazal eno (figurativno) okoli kepe.

In sedaj sprašuješ, kaj si zasluži?
Odgovor na to je pa res zelo preprost. Zasluži si takšno, ki bo imela preluftano Pandorino skrinjico… in se mu ne bo treba ukvarjati niti z dokazovanjem, še manj pa s tvojimi problemi in bolečinami iz preteklosti. Nič od tega ni njegova krivda.
On ti je bil le še ena šola, da moraš zadeve razrešiti za nazaj. Ti ga lahko mrziš, ampak ti ne bo čisto nič pomagalo. Pomagalo ti bo le, če boš ornk zavihala rokave in začela z generalnim čiščenjem…

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Dozivela identicno zgodbo, ki se je vlekla vec let. Mu je ime na G?

Dozivela identicno zgodbo, ki se je vlekla vec let. Mu je ime na G?
[/quote]

Ja itak. Samo eden je na vsem svetu :))))))))))) in vaju je imal čas obdelovati hkrati več let….

New Report

Close