Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ženska dela big deal iz posilstva

Ko ženska dela big deal iz posilstva


Ti si posiljen pa razen malo neuravnovesenisti ni neke skode…stvar je v tem da se vse to prevec potencira…ta punca je imela druge tezave to da je bila posiljena pac ni nek vzrok za evtanazijo


O tebi šteje tvoje mnenje, to je taka floskula in bedarija, da večje ni, ker je človek vedno odvisen od sočloveka in nikjer nisi nedotakljiv, od službe pa do trgovine, kamor greš kaj kupit , če hočeš. In res je, nisi edini, ki kaže zanke poslabšanaj , očitno toliko ur prebitih na monu le pusti zelo negativne posledice. Al je pa starnje in samskost, čeprav ni tako verjetno, ker so spremembe vidne v prekratkem časovnem obdobju, da bi šlo za staranje.
[/quote]
Če boš živel tako kot menijo drugi, ne boš preživel večera. Poglej že samo kaj na monu menijo o tebi. Živeti moraš tako da lahko živiš v miru s seboj. To je vse. In kar se tiče ženske, nima veze kako jaz modrujem kako jo je škoda in tako naprej. Jaz nimam pojma kaj je morala prenašat, niti si ne morem zamislit njenega trpljenja. In zato moje mnenje ne šteje popolnoma nič.
In to je tudi vse, kar lahko o tem napišem.

Mene hvalijo, čedalje bolj, še posebej babe me imajo čedalje raje. Sicer imajo tudi razlog. Lagal bi, če bi rekel, da mi to ni všeč. 😅
[/quote]

In kdo te hvali? Glasovi v tvoji glavi? V bistvu je samo eden veš, ampak ker je prazna in hudo odmeva, se tebi zdi, da je noter cel kup glasov.


Če boš živel tako kot menijo drugi, ne boš preživel večera. Poglej že samo kaj na monu menijo o tebi. Živeti moraš tako da lahko živiš v miru s seboj. To je vse. In kar se tiče ženske, nima veze kako jaz modrujem kako jo je škoda in tako naprej. Jaz nimam pojma kaj je morala prenašat, niti si ne morem zamislit njenega trpljenja. In zato moje mnenje ne šteje popolnoma nič.
In to je tudi vse, kar lahko o tem napišem.
[/quote]
Na monu norijo iztrebki in čisti zavožen poden proti normalni ljudem in to vedno isti. To ni nič presenetljivega, narobe bi bilo, če temu ne bi bilo tako.😅 Da pa blodiš ti pa lahko preprosto povem, da se v službi poserjejo na to, kako mnenje imaš ti o sebi, ampak si deležen odnosa, kakršnega te drugi vidijo. Sam veliko delam z ljudmi in se čuti ta pozitivna energija, prijaznost, šale, hkrati pa spoštovanje, ker vedo, da imam sposobnosti in se lahko vedno zanesejo name, vsako stavr izpeljem kot je treba, pa gre res za vsemogoče zadevšne, delo na raznih karjih, ne glede na dan v tednu ali uro.

In to kar ti misliš o sebi , so v bistvu le tvoje želje kak bi hotel bit, si pa natanko tak, kot te drugi vidijo.

In posiljevalci? Pravici ne bo zadosceno?njih ne bodo evtanazirali? Vsaj rezali bi jih lahko kot prasice…bi fobili rezane micke…oz nevtralni spol..to je zdaj moderno

Uh. Take teme pokazejo kako so v bistvu oni, ki se pretvarjajo da so normalni, najhujsi zlocinci in nestronezi v glavi.

Uh. Take teme pokazejo kako so v bistvu oni, ki se pretvarjajo da so normalni, najhujsi zlocinci in nestronezi v glavi.
[/quote]

Verjemi da se ne pretvarjam da sem normalen..zaovarjam prakticni pristop….kdor dokazano posili se mu odstrani testise mehansko brez anestezije zgolj lekadol pred in dva po posegu

Ti še nikoli ne bi s mečul(a) roditi.

Pa sem se. Kaj bos pa zdaj. Bog je tako hotel 🙂
Kaj moras. Nimajo na svetu vsi istega mnenja.

To kar sprašuješ je nespodobno, ker ni tvoja stvar, da ocenjuješ, ali nekdo ima razlog, da naredi nekaj takega, npr. se ubije ali ne, iz kakšnega razloga itd… To sprašuje otrok, oz čustveno nezrela oseba. Imela je svoje razloge, verjetno izhajajo tudi iz preteklosti. Edini možen odgovor je, da so ženske po naravi malo bolj čustvene. Njihova povezava s čustvi jim omogoča, da so bolj zveste same sebi. Moški lahko s svojimi ponižanji živi, spije tu in tam kako pivo in tako naprej. Zadovoljen?

Na ženske je potrebno paziti. Ok? To drži družbo skupaj…

Žal si se.

Želim ti kratko življenjsko pot in v nasednjem življenju vse te izkušnje posiltva 11 letnice, 13 letnice in da potem kažejo nate, češ kaj je pa to takega.

Žal si se.

Želim ti kratko življenjsko pot in v nasednjem življenju vse te izkušnje posiltva 11 letnice, 13 letnice in da potem kažejo nate, češ kaj je pa to takega.
[/quote]

Ha ha a vidite kaki bolani ljudje so uzuni. S prstom kazejo na avtorja, njim grejo pa take bolane misli po glavi..

Taka tema res razkrije taprave psihopate, ki se skrivajo za podobo “normalnih ljudi”.

Kaj zdj bluzis. Kdo tle otroke omenja jebote. Ostani fokusirana na spolno zrele ljudi. Madona, naslednji bo ze z dojencki zacel utrujat.

Lejte vseskupi je tko k da bi ga ena proti moji volji zdrkala. Verjetn ni ql, ampak tezko bom pa zdj reku d me je bolel k mi je prslo. Mislm recem lahko to ampak bi se lagal.
[/quote]

posilstvo boš doživel, ko te bo eden proti tvoji volji fajn nategnil v rit. najprej to doživi, pol pa debatiramo dalje

Ha ha a vidite kaki bolani ljudje so uzuni. S prstom kazejo na avtorja, njim grejo pa take bolane misli po glavi..

Taka tema res razkrije taprave psihopate, ki se skrivajo za podobo “normalnih ljudi”.
[/quote]

Daj daj, a zdaj boš pa sam sebi pritrjeval pod x nicki? Revež. In zakaj je ona psihopat, če ti želi izkušnjo posilstva? Saj sam praviš, da je spolnost nekaj normalnega. Kaj torej težiš?

In tebi je to normalno, da žensko moški posili, ker je po tvoji logiki inferiorno bitje, ki “opleta z joški in ritjo”?


Ne šteje mnenje, šteje njena huda motenost, motenost pa ni mnenje, še nikoli bilo. Ti si recimo tudi včasih normalno pisal na monu, zadnje čase pa samo strmo padaš.
[/quote]
Ti, hudo moteno bijte, malo se poskusi vživet v njeno dušo, ko je bila še otrok.
Predstavljaj si, da imaš 10 let in te ena stara baba pobaše nekam in te posili. Ko boš to sprocesiralo, v tvojih mikroskopskih možganih, plozaj naprej.

Razlike med posilstvom in sexom prakticno ni. Dejanje je isto, vse je samo v psihi, tam se pa mnenje zenske skos spreminja od trenutnega pocutja in dejstva, kok denarja potrosis na njo.

Moskih se ne da posilti, ker od zensk niso nikoli zahtevali zastonj vecerij ali placila. Seksajo samo zaradi uzitka, zenske pa zaradi vsega ostalega.

Ne po moji logiki. To so faking dejstva. Tega si nism jaz izmislil. To so zakoni narave.
Pretirano pisanje zakonov, ki jih pise clovek, zensko zavede, mislec da je zdaj zaradi crk na papirju enakovredna, pol jo pa eno samcato posilstvo prizemlji in je vse narobe.

Verjetno so zenske v kameni dobi lazje prenasale posilstva kot danes, ko babe misljo da so bog in batine nad vsemi.
[/quote]

Aja? In po čem to sklepaš? Po tvoji pameti? Veš kaj je dejstvo? Ko sem prebrala vse tvoje odgovore, sem ugotovila, da si zrelo za psihjatrijo. In še nekaj je sigurno. Glede na to, kakšen odnos imaš do žensk, si zagotovo samsko.

Aja? In po čem to sklepaš? Po tvoji pameti? Veš kaj je dejstvo? Ko sem prebrala vse tvoje odgovore, sem ugotovila, da si zrelo za psihjatrijo. In še nekaj je sigurno. Glede na to, kakšen odnos imaš do žensk, si zagotovo samsko.
[/quote]

In tvoje mnenje je kaj. Mednarodna lestvica za merjenje normalnosti hehe.

Avtor te teme je isti, kot avtor teme, ki je bila pred dnevi tukaj. Kaj, ti še ni uspelo zbrat dovolj, da boš lahko plačal večerjo?
Kako pa bi ti ženi “povrnil”, ko ti bo prala, likala in kuhala?

In tvoje mnenje je kaj. Mednarodna lestvica za merjenje normalnosti hehe.
[/quote]
Tvoj odgovor, samo potrjuje moje ugotovitve.

Pa četudi ima samo 11 let?

Ok, predlagam, da greš do enega psihjatra, ki ti bo pomagal razrešiti ta problem. Očitno imaš težave. Morda se vlečejo tudi še iz tvojega otroštva in družinskih odnosov.
Zavedat se moraš, da imaš zelo izkrivljeno podobo o ženskah in materah. Tukaj ne boš našel prave pomoči.

Zanimivo, ampak avtor je bistveno manj čuden, kakor določeni, ki ste ga tako obsojali. Avtorju se stvar ne zdi vredna smrti, vam pa. Pravzaprav je avtor ne obsoja, ker se ji je žal to zgodilo, med tem pa jo vi vendarle. Oz. da se drugače izrazim, vi ste jo zaznamovali on je pa ne obravnava nič drugače, kot če se ji to ne bi zgodilo. Zato, da ljudje zapadejo v depresije ipd. se zgodi predvsem zaradi vpliva oklice oz. drugih ljudi, ki te potem drugače obravnavajo kot “normalne” ljudi in se potem obremenjuješ v stilu “kaj bodo pa ljudje rekli…”. Torej splošni krivec za določene smrti ste ljudje sami, že samo z obsojanjem. Samo za v razmislek…

New Report

Close