Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kofetek

kofetek

jaz sem mamica ki ima kar veliko časa pa bi rada še eno takpo našla da bi lahko zjutraj pile kavo in prek foruma klepetale o svemu i svačemu stara bodi od 30-40 če ti je dolgčas pa dej kej pioš ne!

maky

Evo Maky, tukaj sem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A očetje smo pa na stranski tir postavljeni?? Še sreča, da je to forum, kjer lahko pišeš vse kar ti na pamet pade, ker kje drugje bi te obtožili diskriminacije :)))) Bi se oglasilo kakšno društvo zatiranih očetov in sprožilo ustavni spor, ali pa razpisalo referendum… hehehe hecam se, upam di si boš hitro našla prjatlco, pa še kakšen kofe na moje zdravje spijta!

… pa jaz tudi – če le dopuščaš spodnjo mejo malo “dihati”…:-)))

… pozdravljen! Ker vem, da si tudi ti med “izobčenci” (sicer na drugem forumu kot jaz), te prav lepoooo pozdravljam.
Drugače – kotletki pa to? Jih imaš še dosti v zalogi – šal, mislim?!!!

Jakec, ne beži, saj skupaj držimo in cenimo tudi moško besedo, nič bat.
In zato kafe lahko kar skupaj pijemo! Več nas je lepse je.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem malo nad tvojo zgornjo mejo,pa še moški,bljak!
Gospodinjske nasvete,pa še kaj drugega pa znam talati zelo uspešno.
Lepa bodi.
Sp

Evo mene. Tudi jaz sem tukaj. Ravno tako mamica s trenutno preveč časa. Smo že tri, hi hi hi…..

Maky, kje si, ali ne pijes jutranje kave? Moja je že skoraj popita, ali pa se tvoje jutro prične kasneje od mojegaJaz vstajam okoli 7, pa ti?
No skuhaj si že kavico in pridi, čakamo te, no vsaj jaz. Imam se malo lufta do ponovnih obveznostih.
Dobro jutro kjerkoli že si, upam, da boš vstala dobre volje in voljna za klepet.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa kje si tak dolgo jaz sem soila že pol kave in en…pokadilaSončeK napiše:
>
> Evo Maky, tukaj sem!

maky

ooooo….to pa je presenečenje….očka zelo rada bom v tvoji družbi

maky

zgornja meja nima veze važno da si družabem,pustimo zdaj gospodinjstvo

maky

mislim da nam kakšne mame kar zavidajo moški si pa mislijo,glej babe k da niomajo blolj pametnega dela…

maky

Ej Maky, pa si le vstala, dobro jutro zaspanka! Jaz bi sedajle lahko pila že deseto kavo, če bi čakala nate. Ampak mi paše samo ena in to jutranja.
Si dobro spala?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja,ja ja vstala že ob 7h ampak toliko otrok spedenat,pa psa pa še moža majko mila pa čikov je zmanjkal

maky

Aja, potem si pa tako pridna kot jaz, ja vse je treba okomandirat, brez nas ne gre. Maky, sedajle te za malo časa zapuščam, saj ves obveznosti kličejo, pa se vrnem, nič bat!
Ti pa pojdi po čike, da ne boš preveč živčna. Jaz ne kadim, pa vseeno vem, da kadilci brez čikov ne zdržite prav dolgo.
Okej Maky, se bereva, piševa, uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz sem amater za tele zadeve tko da ne obvladam še vsega ampak ko zalaufam boš ti videla kjerkoli in karkoli boš danes počela ti želim uspehSončeK napiše:
>
> Maky, kje si, ali ne pijes jutranje kave? Moja je že skoraj
> popita, ali pa se tvoje jutro prične kasneje od mojegaJaz
> vstajam okoli 7, pa ti?
> No skuhaj si že kavico in pridi, čakamo te, no vsaj jaz. Imam
> se malo lufta do ponovnih obveznostih.
> Dobro jutro kjerkoli že si, upam, da boš vstala dobre volje
> in voljna za klepet.

maky

Na ljubimca(e) pa kar pozabiš,kot vedno!Ne vem,ne vem,kaj naj si mislim,sonce moje.
LP
Sp

Pa saj oni vedo, da so samo moji, saj veš, ali ne? In nikoli ne pozabim na moje…, to bi pa že lahko vedel, sonček tvoj je tu!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Maky, tudi jaz sem amater, čisto sveža, kot ti. Zato lahko zalaufafa kar obe skupaj. In hvala za lepe želje, tebi pa naj sonček posveti prav v vsak kotiček danasnjega dne. ;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo senčnica spet tukaj. Ste še tu, ali ste že vsi pobegnili?

Tukaj sem, senčnica ali delaš ti senčko mojemu sončku?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaaaaa…. Sonček dej mal posveti….. Je prehladno za senčico.

Veš kaj se trudim, se matram, pri meni je že prav toplo, čutiš kaj več toplote, moraš pomagati pa bo.

Okej, si popila že kavo in se ti je dan pričel kot si si želela?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kave nisem popila. Vzrok…. Ne pijem kave….. he he he…..

Dan se ni začel slabo, samo jaz pa vseeno nisem najboljše volje. Če prav še sama ne vem kaj je temu vzrok….

Oooooo……toplota pa je prišla, ja…. Samo še veter napodiva, pa sva zamgali…..

New Report

Close