Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga bi radi nazaj na forum?

Koga bi radi nazaj na forum?

Se strinjam z Barco…. to so še tiste iz časov, ko sem jaz prvič pokukala sem (11, 12 let nazaj).

Takrat sem bila tudi jaz tu z nickom, danes ne več, ker je tukaj polno ene slabe energije. Samo včasih še mal pokukam sem gor, javljam se skoraj da ne več……..

marijo (1), Janis

Enako. Ta stara garda je bila res super. Ostalih omenjenih (bmw, dddr, staraaa, tralalla…) pa bognedaj. Niti slucajno jih ne pogresam, jih je dovolj ostalih (ali istih) tu gor na enako ubogem nivoju…[/quote]

Oh joj, koliko od teh (in tudi drugih) jih še vedno sodeluje, samo anonimno. Čudno, da njihovih tako dobrih prispevkov zdaj ne opazite…

Enako. Ta stara garda je bila res super. Ostalih omenjenih (bmw, dddr, staraaa, tralalla…) pa bognedaj. Niti slucajno jih ne pogresam, jih je dovolj ostalih (ali istih) tu gor na enako ubogem nivoju…[/quote]

Oh joj, koliko od teh (in tudi drugih) jih še vedno sodeluje, samo anonimno. Čudno, da njihovih tako dobrih prispevkov zdaj ne opazite…[/quote]

Ker domet seže do preverjanja nick-ov, ne do vsebine napisanega 🙂

Elaine (ki vsake toliko celo še kaj napiše), Janis (ki po mojem tudi kdaj še pride mimo) in Ta pravo Monico.

Absolutno pa ne pogrešam Drrr-ja (sicer pa Gunnar po pronicljivosti ne zaostaja dosti), gliste, atoma anta, gadafija v vseh njegovih izvedbah in podobnih perl.

Skratka, večinoma pogrešate samo ženske, za moške ste pa še veseli, da so odšli?

Kot kaže res.
Očitno sem hodi moška smetana od smetane. Ki ne ostane na vrhu, ampak potone na dno.

tralala, ofca, bmw540, kača, jojmenejoj, večer81, …

Jaz sem v tistih časih začela spremljati forum, in lahko rečem da je samo še senca tistega kar je bilo.

Tinkara C, Nina K, Vladka K, kje ste?

Pozdrav,

D.

Oh joj, koliko od teh (in tudi drugih) jih še vedno sodeluje, samo anonimno. Čudno, da njihovih tako dobrih prispevkov zdaj ne opazite…[/quote]

Ker domet seže do preverjanja nick-ov, ne do vsebine napisanega :)[/quote]

Bi se raje po svojem dometu vprasala… Glede na teme in prispevke sodelujocih, te osebe bolj malo sodelujejo tu gor, ce sploh. Ker so imele malce drugacen nivo komunikacija od 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sedaj sodelujocih. Vkljucno s tabo.

Predvsem se niso pojavljale po abcdefg nicki kot ti

Ko ni argumentov, je tudi tak mimostrel ok, a ne..

Argumentov glede česa pa?
Kako fino je uporabljat fancy besede 🙂

Pa Debelo Berto

pretezko zate za razumet, saj razumem. 🙂

Itak.

Ko ni argumentov, je tudi tak mimostrel ok, a ne..[/quote]

Ko se z yo zapleteš je en sam prepir. To je en nick, ki ga ne bi pogrešala.

gajsna je bls/bu tud okej model

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ko ni argumentov, je tudi tak mimostrel ok, a ne..[/quote]

Ko se z yo zapleteš je en sam prepir. To je en nick, ki ga ne bi pogrešala.[/quote]

Jebat ga, sem že od začetka tvojega priljubljenega čveka gor :p

Mislim da je bila debela Zofa – tista, ki je pisala zgodbice za umret smešne.

Ko se z yo zapleteš je en sam prepir. To je en nick, ki ga ne bi pogrešala.[/quote]

Jebat ga, sem že od začetka tvojega priljubljenega čveka gor :p[/quote]

Če po slovensko ne razumeš, pa takole Salam alejkum.

New Report

Close