Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga bi raje izbrale? :)

Koga bi raje izbrale? :)

Na dolgi rok?
1. Vizualno nič posebega, slab sex, plača 5000 izredno razgledan, umirjeno zivljenje
2. Športen tip, vrhunski sex, plača 1400. Povprečna pamet, avanturist
Enako vprašanje velja za moske:)

Št. 1, brez dvoma.

Prvega. Pa ne zaradi denarja,ampak zato ker sem sapiosexsualka in demisexualka in me inteligenca,debate,razgledanost,umirjenost zelo privlaci. Tistih 5 jurjev lohk skenslaš,jih ni treba. In pa tud zato,ker nisem obsedena s sexom. Men je idealno sexat 1x na teden. Mogoce sem frigidna,nevem. Sem zlo eroticen karakter zenske,ampak ne potrebujem veliko sexa. Hitro sem zadovoljna,nisem nenasitna,skromna v spolnosti.

nova
Uredništvo priporoča

Če ste pametne, izberete takega ki se ga da manjkajočih kvalitet lažje priučiti.

Practice makes you better.

Jaz bi izbral številko 1. Meni noben seks ni slab, glede videza nisem zelo izbirčen, pa mirno življenje mi tudi paše, denar je samo bonus.

prvega – pa ne zaradi denarja, ampak me pri drugem avanturizem tolk moti – mam sicer rada potovanja, ampak umirjena z družino, ne pa letanje povsod naokoli non stop, tudi če se s tipom ne morem pogovarjati me tudi izredno moti- športen tip in tist sex sam kot tak mi ni tolk pomemben – mi je bolj pomemben odnos, da mu lahko zaupam, da je spoštovanje, da se lahko nanj zanesem, da sva drug ob drugem – ta čustvena povezanost mi je veliko bolj pomembna kot sam sex… pa tud verjamem,da lohk iz prave čustvene povezanosti pride tudi veliko boljši sex, kot pa zarad nekih golih sex tehnik in brez čustev, zaupanja in povezanosti

Izbrala bi tretjega, ki bo neka sredina obeh.

Dve nerealni skrajnosti, huh.
Med tema dvema bi izbrala 2.

50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bi izbralo totalno napačnega in bi se ločile ali razmišljale o ločitvi.
30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} napačnega in bi bile malo nesrečne.
15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ustreznega in bi bile zadovoljne
5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pravega in bi bile srečne. :-)))


sej vsi bi raj kaj tretjega in mešanico… ampak izmed teh takih skrajnosti če izbiraš kot je vprašanje

2 avanturistku v smislu, da bi manjala tipe, pa ne bi imel več kot eno noč pri sebi, po ene petih letih ji bi pa dovolil, če jo bi že rolalo, sej se bi men tud, dokler bi bilo kosilo ali večerja na mizi, ni panike, če ne pa kuda koji mili moji.. Kaj čes delat z žensko brez dotikov v isti pojstli, jebeš keš…

hahayhahahaha 2 lul

Vsak od njiju ima po eno lastnost, ki na dolgi rok pri meni ne bi šla. Zato ne izberem nobenega.

Glede seksa je tle govora o kvaliteti, ne kvantiteti.

2

Ja odvisno, ob katerem bi začutila kemijo. Če sploh ob katerem. Kolikor se poznam, za kemijo pri moškem št.2 ni šans. Pri moškem št. 1 pa bi morda bile šanse.

Nobenega.

no pa saj je babše jasno napisalo, da je kemija pri tadrugem, očitno jo najbolj napali en športen, ne preveč pameten kurbir (ne vem zakaj sem ob tem pomislila na Potrča).
Potem bodo pa vsi drugi krivi, ko ga bo noseča zalotila z drugo….

no pa saj je babše jasno napisalo, da je kemija pri tadrugem, očitno jo najbolj napali en športen, ne preveč pameten kurbir (ne vem zakaj sem ob tem pomislila na Potrča).
Potem bodo pa vsi drugi krivi, ko ga bo noseča zalotila z drugo….
[/quote]

Sem še enkrat prebrala post od avtorice teme. Pa nisem našla kje podatka, da čuti kemijo pri številki 2.

premalo informacij
izgled mi ni pomemben tako zelo
seksa se da naučit
drugega ne bi izbrala, ker mi lepi tipi s puhlo glavo nekak ne odgovarjajo
pri prvem pa manjka par podatkov.

moj mož je pleško, s trebuhom in ko sem ga spoznala, je imel plačo nižjo od mene. je imel pa druge kvalitete, predvsem odnos do ljudi in do mene.

Od dveh izbereš manjše zlo…

Sem še enkrat prebrala post od avtorice teme. Pa nisem našla kje podatka, da čuti kemijo pri številki 2.
[/quote]

zakaj pa misliš, da je seks fenomenalen?

zakaj pa misliš, da je seks fenomenalen?
[/quote]

Morda tip pač obvlada tehniko. Poleg tega testosteron pri moškem naredi svoje. In to je spolno privlačno. Ni pa spolna privlačnost enako kemija. Vsaj pri ženskah ne (ali pa vsaj pri meni ne, hehe).

1. opcija

Pa še jaz vprašam …. katero jabolko bi vi izbrale:
1. lepo na pogled in brez okusa
2. povprečno (grdo) in zelo slastno / okusno

Drek…zdaj si me pa zafrknila. :-/

Ker zgoraj nekaj nakladam o kemiji. In bi seveda pri tvojem vprašanju morala odgovoriti, da tistega s kemijo. Aaaaaa
😀

New Report

Close