Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga imate raje: Angelco Likovič ali Svetlano Makarovič?

Koga imate raje: Angelco Likovič ali Svetlano Makarovič?

Škoda živcev za tega nazadnjaškega katolibana, ki ima oprane možgane. Baje je že kar precej v letih, tako da te njegov primitivizem ne sme presenečati. Konec koncev se nima kaj oglašati, saj on ne more zanositi. Saj veš, kako pravijo. Tisti, ki hodijo k maši imajo največ masla na glavi. Žlehtnoba do groba.
[/quote]

očitno sta bili že večkrat “posiljeni”…

očitno sta bili že večkrat “posiljeni”…
[/quote]

No, s tem postom si le potrdil moj post.

Sploh se ne da primerjat. V ničemer. Sta si več kot noč in dan različni v vseh pogledih.
No, Likovička 101{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – ne. Makarovička 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} -ne.

No, s tem postom si le potrdil moj post.
[/quote]

tudi prav.

bom pa spremenil mnenje, če napišeš, seveda povsem anonimno, kolikokrat si bila posiljena,TI, ne da si slišala, kako je bila baje posiljena prijateljica od neke prijateljičine prijateljice…

tudi prav.

bom pa spremenil mnenje, če napišeš, seveda povsem anonimno, kolikokrat si bila posiljena,TI, ne da si slišala, kako je bila baje posiljena prijateljica od neke prijateljičine prijateljice…
[/quote]

Baje???posiljena?
Takim, kot si ti, bi pa človek res privoščil izkušnjo posilstva!
Po tvoje očitno posilstev sploh ni?
Jah, saj ženska “baje” pri posilstvu sploh ne more zanositi, pa zemlja je ravna plošča, pa bogec nas gleda iz nebes, pa itak ima vsak od nas angela varuha.
BAJE.

Brez dvoma Angelco Likovič.

Baje???posiljena?
Takim, kot si ti, bi pa človek res privoščil izkušnjo posilstva!
Po tvoje očitno posilstev sploh ni?
Jah, saj ženska “baje” pri posilstvu sploh ne more zanositi, pa zemlja je ravna plošča, pa bogec nas gleda iz nebes, pa itak ima vsak od nas angela varuha.
BAJE.
[/quote]

zberi se punca in pokukaj vendar malo v realno življenje.

zberi se punca in pokukaj vendar malo v realno življenje.

Bi rekla, da si ti tisti, ki bi moral že enkrat odkriti realno življenje.
Sicer pa, hvala za kompliment, pri 62 mi je v čast biti punca.
[/quote]

še en razlog več za realnost:-)))

Angelco Likovič imam raje.

New Report

Close