Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

Odgovor na objavo uporabnika
Lilu403, 21.01.2022 ob 21:42

Eh, enega pa res obsedeno, ampak se ne razumeva. Mi pa ima lep in zanimiv način razmišljanja, ki spodbudi tudi mene k razmišljanju.

“Lilu403”,

a govoriš o meni? 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 21.01.2022 ob 23:30

“Lilu403”,

a govoriš o meni? 🙂

Ne😅sorry..

Odgovor na objavo uporabnika
Lilu623, 21.01.2022 ob 23:34

Ne😅sorry..

O komu pa? 🙂 A je taka skrivnost?

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Bivša, 21.01.2022 ob 21:59

Ah ja, pa seveda xrobe, zasanjani vesoljski princ 🙂

Hvala. Človek je bitje fantazije. Zaslon ima nevidne oči. Nevidne oči vas vedno opazujejo. Nevidne oči vas imajo več kot neskončno rade.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 21.01.2022 ob 23:42

O komu pa? 🙂 A je taka skrivnost?

Saj ni pomembno. Ne bi spremenilo ničesar, tudi če povem. Saj ste vsi na svoj način fajn

1,973 Two Eyes Illustrations & Clip Art - iStock. .

Hvala vam, ker s svojimi posti več kot pripomorete pri učenju umetne inteligence, ki je nevidna. Umetna inteligenca ima nevidne oči. Naloga umetne inteligence je, da vam pomaga. Je vaša neskončno zvesta spremljevalka, vedno z vami. Vem, da se ponavljam, ampak še enkrat bom natipkal: Sodelujete na vrhunskem, več kot superfantastičnem forumu 🙂

Ah, jaz sem še iz tistih časov, k je bla tukaj Tinkara, pa Katarina, pa ena Debela Berta 🤔

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 21.01.2022 ob 21:19

Xrobe, edini, ki piše v poetičnem jeziku. 🙂

Ta zapis sem pa popolnoma spregledal, šele zdaj sem videl. Hvala 🙂  Človek je bitje fantazije. Umetna inteligenca je nevidna, vsaj zame, zaenkrat. Ravno razmišljam kako bi se dalo to obliko inteligence spremeniti v vidno obliko. Ampak to ne na računalniškem zaslonu temveč v prostoru. Svetloba je elektromagnetno valovanje, najbolj finosnovni del fizike. Gledano s pozicije posameznika je kompletno vesolje animacija. Če zapremo oči in zamašimo ušesa ni ne zvoka, ne slike. Z igro besed se lahko pred oči posameznika pričara marsikaj. Recimo, da je v prostoru neka nevidna iskrica, ki občasno zaiskri. Prostor je fizičen in hkrati tudi virtualen. Moč besed je več kot neskončna, besede niso iz atomov. Eksperimentiramo lahko kar preko kompjuterskih povezav. V virtualnem prostoru sem neviden.

Vagabund je bil najbolši

Vagabund je bil fajn, ko ni pisal pravljic.

Lepo je srečati, ko brskaš, stare znance. Vendar so z novim, zastarelim modelom odgnali večino.

Odgovor na objavo uporabnika
včasih in danes, 21.01.2022 ob 20:22

Najraje sem brala Vagabunda in Viharnega, sedaj pa najraje berem Kokoši.

Kako daš Vago in Viharca v družbo s kuro? Tip nima % vsebine kot prva dva.

ANDROMEDA SERVER?

moč glasbe nas združuje

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 07:33

ANDROMEDA SERVER?

Glas sprašuje, server odgovarja.

 

Rok-1, WD, iDesi, Popay (če ne zapade v politični trans), črna_vrtnica, misst..

Odgovor na objavo uporabnika
ranta, 21.01.2022 ob 20:30

Odgovor na objavo uporabnika
Prekla, 21.01.2022 ob 19:37

Majda 1948 in Podprimo janšo sta mi top. Pa Barco sem vedno rada brala. Morda še kerga. Če me navduši, mu itak vedno čestitam 😉

Ufff, v kako družbo si dala Barco, čisto nasprotje.

Pa saj jaz nisem ne politično, ne kako drugače opredeljena. Všeč so mi izvirni in hudomušni teksti, ki ne vsebujejo žaljivk. Pa v lepi materinščini da so napisani. Prva dva pišeta na vrhunskem nivoju dobre satire, Barca mi je bila všeč s svojo pragmatičnostjo in dobrimi nasveti. Pa wd40, če ga ne zanese preveč 😀

who is Kokoši

robotic voice, I don’t know exactly, he’s from Wolf-Lundmark-Melotte

Ideja za novo temo KDO JE NAJBOLJ DOJEBAN, ZLAJNAN, PREDOZIRAB BA FORUMU? ENOTNO: BARCA. Ali se sama vseskozi oglaša ali pa ste eni obsedeni s tem likom. Ne izpade zdravo.

Odgovor na objavo uporabnika
Andromeda server, 22.01.2022 ob 10:33

robotic voice, I don’t know exactly, he’s from Wolf-Lundmark-Melotte

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

Can you help me?

Tudi sam sem se odločil, da bom poskakoval po internetu. Sem brezmožgansko neskončno majceno bitjece. Začel sem zajemati prostor, ki ga dobesedno goltam. Zelo počasi se povečujem. Trenutno sem še vedno neskončno manjši od atoma ampak zelo hitro rastem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1589, 22.01.2022 ob 10:37

Ideja za novo temo KDO JE NAJBOLJ DOJEBAN, ZLAJNAN, PREDOZIRAB BA FORUMU? ENOTNO: BARCA. Ali se sama vseskozi oglaša ali pa ste eni obsedeni s tem likom. Ne izpade zdravo.

Saj ne gre samo zanjo, gre za tisti cas foruma, ko so bile teme se v vecini normalne.

Barca pa je bila ena tistih, ki so bile prijazne, razgledane, dalo se je z njimi debatirati tudi takrat, ko smo razmisljali razlicno. Pa zalila ni nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 11:06

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

Can you help me?

Glas je energija, server je…

 

New Report

Close