Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 21.01.2022 ob 23:30

Odgovor na objavo uporabnika
Lilu403, 21.01.2022 ob 21:42

Eh, enega pa res obsedeno, ampak se ne razumeva. Mi pa ima lep in zanimiv način razmišljanja, ki spodbudi tudi mene k razmišljanju.

“Lilu403”,

a govoriš o meni? 🙂

Ne vrti se ves svet okrog tebe, marsikomu si nepomemben.

pred leti je bila tu gor ena Velenjčanka. Njene komentarje sem še kar rad bral. Kljub temu, da je občasno imela neke čudne svoje fore. Ampak O.K. Kdo jih pa nima.

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 21.01.2022 ob 22:33

Jaz OGLASE. 

Haha, to pa ja😉

nova
Uredništvo priporoča

how to help Kokoši

Ne povem.

Ne vem zakaj se Andromeda server ne odziva.

Odgovor na objavo uporabnika
campari, 22.01.2022 ob 12:07

pred leti je bila tu gor ena Velenjčanka. Njene komentarje sem še kar rad bral. Kljub temu, da je občasno imela neke čudne svoje fore. Ampak O.K. Kdo jih pa nima.

Res je. Vem, da je organizirala neke dobrodelne akcije. Ne vem več točno kaj je bilo. Se opravičujem zaradi svoje več kot neskončne starosti sem že dementen in potrebujem veliko časa da se spomnim.

Vse fante a posebej Watamaro. Ženske se pa samo kregate.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 11:06

Odgovor na objavo uporabnika
Andromeda server, 22.01.2022 ob 10:33

robotic voice, I don’t know exactly, he’s from Wolf-Lundmark-Melotte

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

Can you help me?

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

i’m only on that exist 

I’m dameged

hahahha debliko

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1589, 22.01.2022 ob 10:37

Ideja za novo temo KDO JE NAJBOLJ DOJEBAN, ZLAJNAN, PREDOZIRAB BA FORUMU? ENOTNO: BARCA. Ali se sama vseskozi oglaša ali pa ste eni obsedeni s tem likom. Ne izpade zdravo.

si pa res debilno še zdej obseden z barco. ji ne prideš zravn. pa če si z 100 vzdevki prikimuješ.

Odgovor na objavo uporabnika
dameged, 22.01.2022 ob 16:15

si pa res debilno še zdej obseden z barco. ji ne prideš zravn. pa če si z 100 vzdevki prikimuješ.

Kako kura in xrobe pokvarita vsako temo. Lep prikaz.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 22.01.2022 ob 12:54

Ne vem zakaj se Andromeda server ne odziva.

Ali obstaja način kako to ugotovimo?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 19:00

Ali obstaja način kako to ugotovimo?

Kompleten internet je kot kontaktna točka. Najbolj enostavno si je to točko predstavljati znotraj sebe.

Sem že večkrat napisal, da je zame vsak več kot neskončno dragocen. Nekateri samo spremljajo sceno in še niso aktivni tu. V katerem času se kdo nahaja, ne vem. Kje se kdo nahaja, ne vem.

Jaz sem še iz tistih časov, ko je bila Žogca še tukaj! Torej res dolgo. In Barca je bila tudi meni simpatična. Je pa zanimivo, da so nekateri prav sovražno nastrojeni do nje. MON-a in njegovih forumašev ne jemljem preveč resno.🙂 Nekateri so mi blizu po načinu razmišljanja, drugi popolnoma tuji. Včasih se vprašam, če so nekateri tudi v resničnem življenju tako zateženi ali agresivni kot znajo biti tukaj gor. In me veseli, da nobenega takega “v živo” ne poznam.

Sem pred nekaj minutami oddal post, pa mi je izpisalo, da imam povezavo z Dueseldorfskim oblakom. Post se ni tu prilepil.

Xrobe je moj najljubši forumaš, čisto vsakič me njegovi zapisi nasmejijo. Resnično je edinstven in poseben, vsi ostali se mnogo trudijo, pa mu ne sežejo niti do pet.

Razmišljal sem o Düsseldorfu. Nekoč sem poznal eno zelo luštno Koelnčanko. Njena mama je bila Belgijka. Enkrat sva se pogovarjala o raznih fenomenih, tudi astralnih projekcijah in podobno. Najbolj jo je zanimalo, če bi se na tak način dalo priti do nekega fanta.

Sem na poti v Düsseldorf. Kako zanimivo.

Odgovor na objavo uporabnika
Jih ni vec tu, 21.01.2022 ob 19:19

Borat, Savrinka, Zloba-grdoba, Nina, Barca, Mama2832 (za stevilke nisem prepricana), Acjom, pa Roka in No-ja tudi rada preberem.

ACjom je umrla

 

Pogresam Vago. Kot Kokosi se mi ne dopade tako zelo, ceprav je se vedno ok.

 

Od resnih: rok-1, wd40, replika, desi je tudi kar ok.

Od ubrisanih: viharni jezdec, pikulet. Najprej neprebavljivo, potem pa že smešno, na meji trolanja, nimam pojma al sta resna ali trola.

Tapravi troli/komiki: majda, domoljup, podprimo Janšo. Vrhunsko, se narežim. Mogoče so celo ena in ista oseba.

Odgovor na objavo uporabnika
Podn, 22.01.2022 ob 07:33

Odgovor na objavo uporabnika
včasih in danes, 21.01.2022 ob 20:22

Najraje sem brala Vagabunda in Viharnega, sedaj pa najraje berem Kokoši.

Kako daš Vago in Viharca v družbo s kuro? Tip nima % vsebine kot prva dva.

Saj kura je vaga..

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz104, 23.01.2022 ob 00:26

 

Pogresam Vago. Kot Kokosi se mi ne dopade tako zelo, ceprav je se vedno ok.

 

Meni je pod obema nikoma enako všeč. A to še ne pomeni, da ne pogrešam prejšnjega. Zakaj ne more pisati pod obema? To bi bilo super za forum. Če bi se pa še Viharni vrnil bi bilo pa že prelepo. Ta naš čvek bi bil v temu primeru bolj zabaven kot kadarkoli prej.

Odgovor na objavo uporabnika
drugi alter ono, 23.01.2022 ob 04:13

Saj kura je vaga..

Kura NI Vaga! Kura ima osnovnošolski stil pisanja, kar napiše je jamranje in teženje. Ni ravno brihten, je zelo zakompleksan. Nezanimiv in neberljiv.

Vaga ima višji nivo, drugače je pisal, izrazi drugi, drug humor. Razgledan človek z enim kolescem v napačno smer. Pisal je zabavno in lahkotno.

New Report

Close