Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

Se bo potrebno prilagoditi in ne objokovati barco, vago in še nekaj padlih vojakov. Še mrtvih ne pustite na miru. Ne kopljite po dvajstlet stari zasedi. Prav smešni ste, ko vedno jokate kje so tisti, katerih ni več. Preteklost je mimo. Popay se dela večnega jezdeca, kvazi hedonist, pokojni športnik, ki se je zataknil nekje in se tako tolaži, da ni njegova krivda, da je propadel niko i ništa, leta tečejo napredka nema. Med zdajšnjimi uporabniki so tudi pošteni ok ljudje. Na primer Darwin, Desperadodajka, Grenivka, Soft, Plavi… Tudi jaz sem tukaj od leta 2007 pa ne objokujem v vsaki temi kako je bilo, ko je bilo, ampak opravljam s tem kar imam. Sem zahajam, ker rad spremljam teme o plandemiji, tudi Robi je v redu in Ludi. Haložanka je lik, ki je povsem zavzel pozicijo fijakarskega konjička. Rad se  nasmejem wdju, frogici, šnelci v svoji prisrčni zmedenosti. Neprijavljena je super oseba. Tudi yram, bivša merica, pa njen nesojeni somebody, zartrose ostaja zvesta sebi. Dolgolaskica popestri vsak dan s provokativnimi temami. Xrobe je del foruma. Kokoši sploh ni neumen. Campari je aktiven. Popay se obnaša kot užaljen otrok, ko mu zmanjka sladoleda in vseskozi poslušamo o njegovi športni kareri, ki jo premaga le sex kariera. Idesi in Rok nista slaba. Excell je razgledan.  Epic faila ni naokoli. Popay bo žaloval za preteklimi, da bodo že sedanji pretekli in pri osemdesetih bo še vedno verjel, kako lahko pod krilco dvajsetletnice skoči. Msolivija in replika podajata dobre argumente. Pa sem si dal duška. Drugi niste opazili, kako popay vedno pristavi svojo superiornost in objokuje preteklost?

Odgovor na objavo uporabnika
Staraaaaaa ja tocn ta, 23.01.2022 ob 15:52

Te od ta starih, se še kdo spomni Frce? Pa xxxy, zlobe, mame treh posledic, kače, pa bugi, atoma, vilida?

Z zadnjo prenovo je forum izgubil še tistega malo, da si vsake toliko prišel pokukat.

Vedno slabše je, troli in psihiči ala vaga so forum uničili. Žal, včasih smo se znali fajn imeti ja.

Odgovor na objavo uporabnika
En star, 23.01.2022 ob 15:55

Se bo potrebno prilagoditi in ne objokovati barco, vago in še nekaj padlih vojakov. Še mrtvih ne pustite na miru. Ne kopljite po dvajstlet stari zasedi. Prav smešni ste, ko vedno jokate kje so tisti, katerih ni več. Preteklost je mimo. Popay se dela večnega jezdeca, kvazi hedonist, pokojni športnik, ki se je zataknil nekje in se tako tolaži, da ni njegova krivda, da je propadel niko i ništa, leta tečejo napredka nema. Med zdajšnjimi uporabniki so tudi pošteni ok ljudje. Na primer Darwin, Desperadodajka, Grenivka, Soft, Plavi… Tudi jaz sem tukaj od leta 2007 pa ne objokujem v vsaki temi kako je bilo, ko je bilo, ampak opravljam s tem kar imam. Sem zahajam, ker rad spremljam teme o plandemiji, tudi Robi je v redu in Ludi. Haložanka je lik, ki je povsem zavzel pozicijo fijakarskega konjička. Rad se  nasmejem wdju, frogici, šnelci v svoji prisrčni zmedenosti. Neprijavljena je super oseba. Tudi yram, bivša merica, pa njen nesojeni somebody, zartrose ostaja zvesta sebi. Dolgolaskica popestri vsak dan s provokativnimi temami. Xrobe je del foruma. Kokoši sploh ni neumen. Campari je aktiven. Popay se obnaša kot užaljen otrok, ko mu zmanjka sladoleda in vseskozi poslušamo o njegovi športni kareri, ki jo premaga le sex kariera. Idesi in Rok nista slaba. Excell je razgledan.  Epic faila ni naokoli. Popay bo žaloval za preteklimi, da bodo že sedanji pretekli in pri osemdesetih bo še vedno verjel, kako lahko pod krilco dvajsetletnice skoči. Msolivija in replika podajata dobre argumente. Pa sem si dal duška. Drugi niste opazili, kako popay vedno pristavi svojo superiornost in objokuje preteklost?

Evo vagabund, kokoši, dolgolaskica…….. pa koliko osebnosti je v tebi? Če bi se naučil sklanjati, ne bi bilo tako očitno, da pišeš pod večimi nicki in najraje provociraš. Beden in pokvarjen osebek si.

Kje viharni jazbec? On in puhoglavke🤣🤣🤣on in fata aka skerimeri s m e h, on in šnelo s m e h. 😁😁😁

Le kateri od naštetih si? Super so pa vsi antivakserji, kajne? Je pa lepo, da si utemeljil svoja stališča.

Wd je že od nekdaj fajn, darwin in kokoši sta to ena in ista oseba? Meni je tudi  btdt super, če je še tu. Cezar mi je tudi drugače ok, četudi nisva enakih misli. Ker pa ni več slikic od avatrja, pa si ne zapomnim avtorjev. Tudi sama imam vsak dan ali pa vsako objavo drugega. Se še da pisat registriran?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Staraaaaaa ja tocn ta, 23.01.2022 ob 16:08

Le kateri od naštetih si? Super so pa vsi antivakserji, kajne? Je pa lepo, da si utemeljil svoja stališča.

Wd je že od nekdaj fajn, darwin in kokoši sta to ena in ista oseba? Meni je tudi  btdt super, če je še tu. Cezar mi je tudi drugače ok, četudi nisva enakih misli. Ker pa ni več slikic od avatrja, pa si ne zapomnim avtorjev. Tudi sama imam vsak dan ali pa vsako objavo drugega. Se še da pisat registriran?

 

Rok in Idesi sta antivakserja? Od kdaj pa to? Tudi za ostale nisem prepričan, če so vsi. Kokoši je Darwin? Ne verjamem. Jaz menjam dnevno vzdevke. Se pa večkrat oglasim pod že uporabljenim. Pisal sem tudi pod Hahaha, To pa bo, Vendetta, danes sem pa kar en star, se ne počutim dobro. In jaz na primer nisem antivakser.

Nikoli več nebo kot je nekoč bilo.

Odgovor na objavo uporabnika
stara sablja, 23.01.2022 ob 16:14

Nikoli več nebo kot je nekoč bilo.

Ko boste vi starejši nehali, bomo pa mlajši nadaljevali  🤣

 

Ta star, zaradi plandemije, robija in ludega, se je na vodi začutilo, da pihaš v tisto smer. Drugače sem pa premalo tu, da bi več vedela, brala in pisala, kdo kam, s kom in kje.

Psihič vaga je odgnal barco, zalezoval Yo, sedaj se trudi okrog haložanke. Tip se boji močnih žensk, ker je sam tako usrane, ki je močan samo za tipkovnico.

Odgovor na objavo uporabnika
Staraaaaaa ja tocn ta, 23.01.2022 ob 16:21

Ta star, zaradi plandemije, robija in ludega, se je na vodi začutilo, da pihaš v tisto smer. Drugače sem pa premalo tu, da bi več vedela, brala in pisala, kdo kam, s kom in kje.

Sem cepljen za marsikaj, tudi letno gripo. Tudi dve odmerka moderne sem prejel. Ampak verjamem, da gre za načrtno sprožen pojav. Zato še nisem anti.

Odgovor na objavo uporabnika
vortex, 23.01.2022 ob 16:25

Psihič vaga je odgnal barco, zalezoval Yo, sedaj se trudi okrog haložanke. Tip se boji močnih žensk, ker je sam tako usrane, ki je močan samo za tipkovnico.

Od teh treh ni ena močna ženska. K večjemu šleparke.

Zakaj tako radi uporabljate pojem antivakser, pa teoretik zarot ?

Iz zgodovine namreč poznamo, da so diktatorski režimi, kot na primer komunisti, za vsakega, ki ni razmišljal tako, kot so želeli vladajoči, uporabili pojem teoretik zarote. Vsak, ki si je drznil razmišljati po svoje ali podvomiti v diktatorski režim, je bil teoretik zarote.

Zdaj se dogaja popolnoma isto. A veste kako danes prepoznamo nek režimski cajtung ? Tako, da v naslovih člankov uporabljajo pojem antivakser.

Ta režimska trobila tako pomagajo deliti narod, širiti nestrpnost, sovražnost do vsakega, ki ne sprejme covid fašističnega režima.

Žalostno je, da obstaja veliko ljudi, ki ste sprejeli to sovražno delovanje in tej družbi pomagate na poti v prepad.

Ker antivakserjev dejansko ni. Vsi smo bili cepljeni in vsi smo za svobodno odločitev. Smo pa proti fašizmu. Tu pa se za debile in fašiste pojavi problem.

Ah daj no. Kdor je bil proti režimu so ga strpali v norišnico.

Odgovor na objavo uporabnika
Simpatizer SDS, 23.01.2022 ob 16:47

Ah daj no. Kdor je bil proti režimu so ga strpali v norišnico.

Saj dandanes temu rečemo karantena, karantenski izolacijski centri, kot to imajo že v Avstraliji, pa še kje.

Zato cepljeni nimajo omejitev, pa čeprav je dokazano, da zbolevajo, širijo viruse….Ker so pokazali pripadnost covid fašizmu.

Robi, a ni zadost pet tisoč tem o zarotah, da zdaj še tu spet od začetka?

Odgovor na objavo uporabnika
En star, 23.01.2022 ob 16:37

Sem cepljen za marsikaj, tudi letno gripo. Tudi dve odmerka moderne sem prejel. Ampak verjamem, da gre za načrtno sprožen pojav. Zato še nisem anti.

Poživil se še ne boš?

Preden neham, bi rad tebe spoznal. Potem pa lahko tudi kr umrem.

Odgovor na objavo uporabnika
Staraaaaaa ja tocn ta, 23.01.2022 ob 17:03

Poživil se še ne boš?

Ne, ker imam zdaj pritisk na psu. Pomoje me bo pobralo. Pravijo, da imam kardiološki zaplet zaradi srčne zaklopke, vseeno mi trije od petih strokovnjakov priporočajo tretji odmerek. Sem pa po prvem zbolel za delto in bil hospitaliziran. Stara kripa kripne enkrat. V nadaljnjem cepljenju ne vidim smisla.

Odgovor na objavo uporabnika
kje so dobre monovke od prej, 23.01.2022 ob 15:28

ja, Barca, Bungenvilija, Acjom, Prava Mojca , Skela, Truckbabe…

A so še žive, punce?

Jaz sem tu od 2008…..takrat je bila scena tule še pozitivna, konstruktivna, odgovori primerni vprašanjem, nikoli žaljivi ali še celo res prostaški,kot so zdaj.

Kaj so se ljudje v dobrih desetih letih res spremenili tako zelo na slabše?

Nimamo vsi kratkega spomina! Zaradi prepirov in poniževanj je Primož forum celo zaklenil!! Google še najde stare teme, kjer se vidi nivo kulture forumašev in forumašuc, ki se ne razlikuje od današnjega!
Ne zavajaj zdajšnjih uporabnikov kako dobro naj bi bilo včasih!

Odgovor na objavo uporabnika
En star, 23.01.2022 ob 17:22

Ne, ker imam zdaj pritisk na psu. Pomoje me bo pobralo. Pravijo, da imam kardiološki zaplet zaradi srčne zaklopke, vseeno mi trije od petih strokovnjakov priporočajo tretji odmerek. Sem pa po prvem zbolel za delto in bil hospitaliziran. Stara kripa kripne enkrat. V nadaljnjem cepljenju ne vidim smisla.

Uff, kriza. Drži se in pazi nase.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne smeši se, 23.01.2022 ob 16:43

Od teh treh ni ena močna ženska. K večjemu šleparke.

O ja, so kar močne ženske.

Barce se spomnim iz debat o posvojitvah vnukov, kako je z argumenti dokazovala, da to ni pametna ideja. Mene je takrat dejansko z argumenti prepričala.

Pa tudi takrat ob aferi z mb ravnateljem je imela svoje mnenje in ga argumentirano zagovarjala, pa čeprav je bila v manjšini.

Samo močni ljudje se ne obračajo po vetru in ne prilagajajo svojega mnenja večini.

Sem že pred enim letom tu opozarjal, da se ne cepit, ker vam bo žal.

 

Nekaj je na tem.

.https://youtu.be/qxqrqu8m2sY

Odgovor na objavo uporabnika
Jih ni vec tu, 21.01.2022 ob 19:19

Borat, Savrinka, Zloba-grdoba, Nina, Barca, Mama2832 (za stevilke nisem prepricana), Acjom, pa Roka in No-ja tudi rada preberem.

Acjom je umrla. Žal.

New Report

Close