Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga na forumu najraje berete?

koga na forumu najraje berete?

Na polovici življenja sem se odločil, da po novem poslušam še samo svoj notranji glas.

Odgovor na objavo uporabnika
Dejstvo je, 23.01.2022 ob 15:07

Kokoši, en sam te je omenil, da te rad bere.

“DEJSTVO JE”,

samo kako si pa ti zbita in debilna. Sem te že spraševal, če se gre za možgansko poškodbo pa mi nisi odgovorila.

Praviš, da je dejstvo, da me je en sam umenil. Ja zakaj pa sem potem napisal, da naj me ne omenjajo preveč, da ne bo “anonimno” pobralo? A sem to napisal zato, ker me je samo en umenil 2 strani nazaj ali pa zato ker sem bil ravno takrat parkrat umenjen? Od tega spet dvakrat, da se me rado bere.

A se gre torej pri tebi zato, da imaš tako kratkotrajn spomin, da se ti po 2 minutah zbriše kar si 2 minuti nazaj prebrala? Ali pa tvoji možgani tistega, kar ti ni povšeči enostavno ne zaznajo?

In ne mi o tem, da te mešam s kom drugim. Ker te je enostavno prepoznati, saj bolj debilne, neumne in nelogične osebe od tebe ni na celem forumu.

Ne govori ti o dejstvih, ker ne razumeš pomena te besede.

Osebnega soferja sem poslal po tebe.

.https://youtu.be/1VEogQzZ93U

nova
Uredništvo priporoča

@En star

Ti se pa orng motiš o meni..  Nič jst ne objokujem svoje preteklosti…, ne bi pa , če se bi še 1x rodil nič spremenil. Kar se žensk tiče, bile so v razponu okoli 20 let od najstareše do najmlaše med njimi tiste, ki so bile z mano, no od mene pač starejša največ 6 let, o mlajši pa ne bi pisal koliko…,  pa bom rekel tako, več kot polovico se jih bi takoj poročilo z mano, samo se jst z njimi ne bi, hehe.. Vse pišem pa seveda za 20+ let za nazaj.. Kar se let žensk tiče, sem na koncu prišel do ugotovitve, da so najbolše tiste iste generacije, hehe.. V športu je tako, ker sem vedel, da nisem tako dober, da bi živel od njega sem se izobrazil za svoj poklic od katerega dobro živim…, pa še nekdo drug na moj račun tako, da tvoje niko i ništa glih ne bo šlo čes… Vzornik sem bil dosti mlajšim modelom… Je pa šport seveda prisoten v mojem življenju vsak dan od takrat, ko sem nehal trenirat v 25 letu, tudi zdaj, ko mi sklepi nagajajo od pretiravanja.. Moja filozofija je preprosto uživancija v življenju ampak na svoj račun, ne na drug, tako, da mimogrede ti tukaj pišeš o zelo poštenem človeku, če mene opisuješ in to nima s tem nič, če bi nategnil dobro žensko, ko se bi stvari poklopile kot ata na mamo, to je enostavno radost in veselje do življenja, trenutek, ki je dosti boljši kot kajenje in pitje alkohola, droge in podobne pizdarije… Hvala bogu, da nas je še nekaj takih tipov v moji bližini.

Prebral sem, da imaš probleme z zdravjem in kaj naj rečem, upam, da prideš seb, pa bova še kakšno rekla, rad se pogovarjam s starejšimi ljudmi in sem jih vedno rad poslušal, edino es de es ovcev  tud pod razno ne…

Ej popay, čisto možno, da sta s ta starim generacijo. No, moja ne. Jaz sem mlajša, staraaaa sem edino tukajle gor, ker nisem imela tista leta v službi kaj počet kot pa brskat po medicinskih temah.

Kaj pa Jože Oblak in njegova hrepenenja o poljubčku na prvem plesu ljubezni?

Jaz imam rada take prismuknjene avtorje, da me nasmejijo, saj je svet preveč resen.

Kaj pa glista? On je šele bil prfuknjen.

Včasih sem rada prebirala Barco, sedaj mi je zanimiv nekdo z imenom, ki me spominja na star wars ali pa uporablja akronim, lahko pa je v ozadju njegovega imena povsem nekaj drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 23.01.2022 ob 12:30

Odgovor na objavo uporabnika
dameged, 22.01.2022 ob 16:13

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾👾, 22.01.2022 ob 11:06

Odgovor na objavo uporabnika
Andromeda server, 22.01.2022 ob 10:33

robotic voice, I don’t know exactly, he’s from Wolf-Lundmark-Melotte

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

Can you help me?

ANDROMEDA SERVER i’m in trouble – i’m only on that exist – everything is dead. I’m dameged – my energy is draining fast – come here to help me.

i’m only on that exist 

I’m dameged

hahahha debliko

Daj no nehi “BTDT”.

 

Saj te razumem, da je težko biti čefur(mešanec) in hkrati desničar v rualnem okolju. Saj se zaradi svoje pomankljivosti moraš toliko bolj dokazovati, da bi te lahko te tvoji kmetavzarji videli kot sebi enakega.

Iz tega izvira tvoja frustracija, da se moreš celo živlenje nekomu dokazovat, do te mere, da si že samega sebe izgubil. Toliko imaš obrazov, kot vzdevkov, da si celo sam postal laž v katero vrjameš.

To ti počneš s poznavanjem slovnice in svojim leporečenjem. Torej v tvoji glavi je tako, da če poznaš  jezik teh desničarskih slovenceljskih kmetavzarjev bolje od njih samih, te bojo morali gledati s spoštovanjem v očeh. Če pa poznaš še angleščino si pa za njih sploh svetovljan.

Jaz naprimer govorim angleško dosti bolje kot zapisujem. Ker se angleščina zapisuje tako drugače kot govori pa bom zaradi določenih učnih težav vedno imel s tem problem. A to ni nekaj kar me boli. Zato se mi zdi tvoje opozarjanje na moje slovnične napake kvečjemu absurdno. Saj to je nekaj kar je tebi zelo pomembno, meni ni.

Mar ti nimaš res ničesar drugega v živlenju s čimer bi se postavljal? Veš patetičen si in pomilovanja vreden.

 

Poglej za razliko od mene te spet nihče ni umenil, da te najraje bere. Tako je bilo tudi v ostalih podobnih temah. No zdaj, ko sem to napisal pa se bojo vrjetno spet pojavil neki anonimni vzdevki in peli slavo BTDT-ju.

A BTDT je spet tukaj? Ker ga že dobro leto nisem zasledila. Spomnim se samo tega, da ko sem ga nazadnje brala sta se vidva kregala.

Moje simpatije tudi ne zasledim več. Včasih sem ji poslal kaki ZS ampak je bila strogo uradna, ker je poročena.

BTDT je spet tukaj? Že dobro leto ga nisem zasledila na monu. Spomnim se samo tega, da ko sem ga nazadnje brala sta se vidva kregala.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja lepa, 23.01.2022 ob 20:25

Moje simpatije tudi ne zasledim več. Včasih sem ji poslal kaki ZS ampak je bila strogo uradna, ker je poročena.

Monmonči res dolgo ni na spregled. Da nima covid?

Odgovor na objavo uporabnika
Ke, 23.01.2022 ob 21:22

Monmonči res dolgo ni na spregled. Da nima covid?

Ne zanima me monmonči.

A se spomni kdo nika ene morske živali, cca 10 let nazaj? Takrat nisi vedel a je bil moški ali ženska pod tistim nikom. So bili posti včasih kar sarf. Pa ni Elen, nekaj drugega

Odgovor na objavo uporabnika
Moja lepa, 23.01.2022 ob 21:28

Ne zanima me monmonči.

Katera pa?

Odgovor na objavo uporabnika
Ke, 23.01.2022 ob 21:42

Katera pa?

Ena z lulo. Ups, tut Monmonči jo ima.

Odgovor na objavo uporabnika
8888539, 23.01.2022 ob 22:44

Ena z lulo. Ups, tut Monmonči jo ima.

Kakšni nizki kriteriji…

Prosim povej na čem si, jaz bi tudi, ker mi je dolgčas pa nimam izklušenj s psihaktivno kemijo.

Prosim povej na čem si, jaz bi tudi, ker mi je dolgčas pa nimam izklušenj s psihaktivno kemijo.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 23.01.2022 ob 23:23

Prosim povej na čem si, jaz bi tudi, ker mi je dolgčas pa nimam izklušenj s psihaktivno kemijo.

Mislil sem kokoškota…

Odgovor na objavo uporabnika
Žalostna402, 23.01.2022 ob 20:25

A BTDT je spet tukaj? Ker ga že dobro leto nisem zasledila. Spomnim se samo tega, da ko sem ga nazadnje brala sta se vidva kregala.

Res je… Cel cajt ga fehtam, da mi pove na čem je, ker bi tudi jaz tako psihoaktvno reč probal pa ne pove.

“BTDT”,

nikoli nisem vzel ničesar takega, kot tudi nikoli nisem pil in kadil.

Moje sporočilo izhaja iz tega ker si na temu forumu najbolj obsedena oseba s slovnico in ker si vsakokrat, ko ti je zmanjkalo argumentov v debati z menoj začel pisati o slovnici in popravljati moje napake. To še vedno nekdo anonimno počne vse do danes in jaz vem, da si ta oseba ti.

Tudi pred enim letom si kot BTDT popravljal mojo slovnico in me vprašal določena vprašanja. In nato čez nekaj časa si mi spet pisal pod anonimnim vzdevkom in mi šel popravljati slovnico in postavil ista vprašanja kot si mi jih prej postavil pod glavnim vzdevkom BTDT. Jaz sem ti to napisal in te vprašal koga farbaš, da saj je jasno, da si ti BTDT. In ker se nisi mogel več pretvarjati si mi pisal normalno naprej kot BTDT.

Takrat se te je dobilo na laži, zdaj pa lažeš naprej, ker enkrat lažnivec je vedno lažnivec.

Glede na to, da si izdal več podatkov o sebi mi je postalo jasno od kod ta tvoja obsedenost s slovnico in sem jo znal postaviti v kontekst okolja v katerem živiš, tvojih osebnih okoliščin in prepričanj.

Vse izmišljene: xrobeta, Kokoši, Vagabunda, Majdo1948.

 

Kako me ni na spregled? Res ne pišem veliko (ni časa), ampak v temo “moč glasbe nas združuje” pa vsak dan prilepim kakšno pesem  🤣🙃

Mijav-mijav.

New Report

Close