Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolegica se mi je prav zagabila

Kolegica se mi je prav zagabila

Kolegica, 45 let, samska, 2 otroka..kamorkoli greva na sprehod, se tako spogleduje,da je meni nerodno. Prav vidno je in neprijetno zame, zato sem ji rekla da naj koga drugega najde za kamuflažo. Ker to tako zgleda, tebe povabi na sprehod, da ne bo sama, potem pa samo da zagleda enega, nima veze, star,mlad, samo da toplo lula in že pozabi name in je v debati z njim. Obvezna izmenjava telefonske, kasneje srečanje z obveznim upsss seksom. Sem ji rekla da drugič z njo ne grem več in od takrat več mesecev tišine. A je to komu normalno? Sama sem tudi ločena, a ne lovim moških po ulici. Sem samska dokler ne najdem pravega, do takrat pa se ne bom vznemirjala.

 

Takim jaz pravim pijavka, dobra si, dokler nima koga drugega. Jaz s takim odrežemo, se daje sprehajam s svojim psom, kot s takim človekom

Če ne iščeš ne najdeš. Kje se potikaš, da te poiščem?

Lahko mi pišeš: [email protected]
nova
Uredništvo priporoča

Bogi otroci poleg takih mater. To pa je obnašanje! Jaz bi se sramovala takega starša.

Ti nisi nobena kolegica, ampak dedec, ki sovraži babe. In zakaj jih sovražiš? Ker so kurrbe, a ne. Vsem dajo fuukat, samo tebi ne, ti ubogi osamljeni lulček.
[/quote]

Resno ti govorim.
Nisem dedec,sem zenska.
Tole je cista resnica.
Naj me prec strela udar ce lazem.

To je samo strupena zavist, ker je kolegica spolno prebujena, radoživa, iznajdljiva in uspešna v navezovanju stikov, ker ima vse, kar ti nimaš.

Pa kako se lahko žica čez masko? Sem ravno zadnjič razmišljala v trgovini pred blagajno, da smo se včasih mal spogledoval in mežikal. Zdej pa gledaš v maske in tud če se še nasmeješ, je brez haska.


Taki pa nismo nič fouš. Imam tudi jaz eno podobno znanko, ki ima tako nizke kriterije, da ji je dobesedno vsak dober . Zakaj naj jim bomo fouš, eni imamo urejeno življenje in stalnega partnerja.

Fušija je to. Huda. Redke so take, ki znajo živeti kvalitetno samsko življenje in si brez slabe vesti vzamejo tisto, kar se jim ponuja. Potem pa ljubosumje gonijo take, ki imajo kakor neke visoke kriterije, v resnici jih nihče niti ne pogleda, doma pa sanjarijo o ne vem čem. Sploh pa tiste, ki imajo doma tečne pamže in usmrajene partnerje, ki jim morajo kuhat, prat, likat, pospravljat za njimi in na vse načine služkinjo špilat.


Na tole se pa moram oglasiti. Nekdo ki pristane tako nizko , ima tudi do sebe izredno nizko samozavest. Ni ga bolj ponizevalnega, kot da si nekomu samo orodje za praznjenje. In te ženske imajo dolgo pot do ozdravitve, če želijo kadarkoli živeti v normalni vezi. Poudarjam normalno. Imam kolegico, pri kateri sem tocno to opazila, totalno zmedenost, sploh ne ve kaj želi, čuti pa samo paniko ker je blizu 50 in sama. In še žene in žene in skače iz spolne avanture v drugo spolno avanturo. Moški pa začutijo od daleč, kako kotira, ker prav podn moški do nje pristopajo. Nekaj časa sem jo poskušala pomagati, sedaj jo pustim, naj dela kar zelo. Sedaj ima tipa, ki jo ima poleg se ostalih 10 Ljubic. Kakor želi .
Hkrati poznam par ljudi ki so tudi samski iz različnih razlogov, vdove, ločitev, pa če imajo poštimano glavo, spoznajo hitro v redu človeka, s katerim srečno zaživijo.

Izgleda da je več takšnih očitno.

Eh, da se spoli obrnejo, bi pisali o tem kaki prasci so desci.

taksna ki se vsem ponuja ponavadi nima neke velike cene zastojn ponavadi ni kaj prida


Na tole se pa moram oglasiti. Nekdo ki pristane tako nizko , ima tudi do sebe izredno nizko samozavest. Ni ga bolj ponizevalnega, kot da si nekomu samo orodje za praznjenje. In te ženske imajo dolgo pot do ozdravitve, če želijo kadarkoli živeti v normalni vezi. Poudarjam normalno. Imam kolegico, pri kateri sem tocno to opazila, totalno zmedenost, sploh ne ve kaj želi, čuti pa samo paniko ker je blizu 50 in sama. In še žene in žene in skače iz spolne avanture v drugo spolno avanturo. Moški pa začutijo od daleč, kako kotira, ker prav podn moški do nje pristopajo. Nekaj časa sem jo poskušala pomagati, sedaj jo pustim, naj dela kar zelo. Sedaj ima tipa, ki jo ima poleg se ostalih 10 Ljubic. Kakor želi .
Hkrati poznam par ljudi ki so tudi samski iz različnih razlogov, vdove, ločitev, pa če imajo poštimano glavo, spoznajo hitro v redu človeka, s katerim srečno zaživijo.
[/quote]

Ne morem si kaj, da se ne spotaknem za takšno dikcijo, da bi bila ženska orodje za praznjenje. Ja, kakšna frigidnica mogoče to res vidi na tak način, jaz pa zase vem, da dokler nisem imela stalnega izpraznjevalca, sem jih iskala kot orodje za polnjenje. Meni ni nikoli bilo prvenstveno razmišljanje, kaj dam, ampak kaj dobim. In če sem šla na one night stand, to ni bilo povezano niti z nizko samozavestjo in niti s tem, da sem delala uslugo nekemu pofuklju. Naredila sem, in to v večini primerov, uslugo svoji pohoti in sebi. Ker sem od takega odnosa (skoraj) vedno profitirala. Tiste, ki vam pa možje bežijo v iskanje priložnosti, eee-da, če bi čutile drugače, namreč, da je vaš moški vaše orodje za polnjenje, potem morda ne bi bil kje drugje tako pogosto orodje za praznjenje. Mimogrede, v one night stand so največkrat padli poročeni. Bilo je najlažje in najmanj obvezujoče. In nikoli se nisem obremenjevala s tem, kaj ima in zakaj nima doma. Ta del je med njim in med tabo, ki se čutiš kot orodje za praznjenje.

Ah ja.. poznam take zenske. Mam še par spominov še iz študentskih let (ceprov nisem studirala). Ena je bla taka radodajka,še s tistim k je bla u vezi se je fukarla z drugimi. Enkrat ji je model uletu u bar k smo sedel pa pil kavo in jo je tok klofnu,fakk je zletela tri stole stran.

Ene dve,pa tud zdej poznam. In obe se mi strašno smilita. Za eno se celo govori da pofafa za 10 eur. Nevem koliko je resnice,sta pa obe zlo razvpite,skos alkohol,žurke.. smilita se mi obe,ker sta lusne,lahko bi drugace zivele. Ena ma celo tri otroke,vsazga z drugim 🙁

Jst mislim,da je to veliko tudi odvisno od vzgoje. Mislim da tist,pomanjkanje oceta v otrostvu ne drzi vode. Mislim da so to privzgojene vrednote,etika,morala,ugled,ki ti ga enostavno vcepijo v glavo.

Daj daj…. kakšna zavist… met obično droljo za prijateljico je težko met če si ti normalna. In če se njena prijateljica ne zaveda da ne ceni samo sebe vsaj naj se ceni ta ki je to objavo napisala. Kake glupe res… ker je spolno prebujena😂😂😂😂 oz ker jo tam doli srbi pa mora … vsakič je nujno ko gre keri mimo…. te se naj drgne ob STOP ZNAK … vsaj zavoljo otrok…. 😂😂😂 ahaha spolno prebujena


Tudi jaz se ne bi družila s tako kolegico, ker bi izpadla, kot ona.

Jaz poznam podobno, isto ločeno, pa mi je postalo nerodno druženje z njo, saj ne da je z vsakim šla, ampak ti se spogleduje z vsakim, potem pa pride ta težak do mize in teži in teži. Ampak ne da je spolno prebujena, kot ena piše, ampak je tako uboga in pa depply shit, da enostavno samo še luzerje privlači. Tudi jaz se z tako ne družim več. Nisva na isti valovni.

Če je res taka, potem tebe sploh ne rabi za zraven…

O kaksni fousiji neki govorite. Kar dela ta kolegica ,lahko vsaka ,ki vsaj malo zgleda, ima joske,dekolte,mini krilo…to je za vecino tipov dovolj, da se zacnejo slinit k polži.
To so zenske z nizkim kriterijem in se ne cenijo. Vsaka ki se ceni ne bo pobirala smeti po ulici, ampak bo izbrala nekoga na svojem nivoju. Ocitno je enim prioriteta kvantiteta ne kvaliteta.
Se enkrat temu se ne rece fousarija .

Pa saj se s tako niti družit ne morem. Se spomnim pred kar neki leti smo hotli eni taki pomagat da ne bi z vsakim neki, sam se ne da. Jim je takim že kul a veš avtorica. Uglavnem če kako tako spoznam je niti ne spustim k sebi.


Ženske drugače ocenjujejo žensko, če je lahka, se spogleduje, nastavlja, za moške pa to ne pride v poštev, enake kriteriji bi morali imeti tudi moški do moških, a tega dočakali ne bomo. Moški bo ostal ostal, kot je, izkoristil priložnost tam kjer mu je.

Moji sodelavci pravijo:”Dokler nismo brali družabnih omrežij in forumov, smo imeli o ženskah še kolikor toliko dobro mnenje. ”

Menda se jim danes gabijo tudi zaradi takšnih razkritij.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Blage veze nimaš, 22.11.2020 ob 15:49

To je samo strupena zavist, ker je kolegica spolno prebujena, radoživa, iznajdljiva in uspešna v navezovanju stikov, ker ima vse, kar ti nimaš.

Phahahahahaha – da v eni tako mali  državi Sloveniji,  kjer se “vsi po 20ih letih že med seboj poznamo”, pleza tako kot avtorica opisuje s tiča na tiča, mora pa res imet slabo samopodobo, no. To ni nobena uspešnost, prebujenost – to so dejanja iz obupa. če bi bila uspešna oh in ah, bi se desci za njo cufali in metali, ne pa ona za njimi 🙂

New Report

Close