Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolegici gre finančno nenormalno dobro

Kolegici gre finančno nenormalno dobro

Pa kaj tebe boli? A je tebi kaj vzela al te boli to, da tebi nič neda? Verjetno si ena tistih , ki čepi doma in gleda kako delovni ljudje ustvarjajo, ti pa potem vrtiš gofljo, kako kradejo pa ono pa tisto….zato ker jim zavidaš. Spravi se delat, kolegico… pa pusti pri miru. Fuj, te nebi imela za kolegico

Odgovor na objavo uporabnika
pod srečno zvezdo, 30.06.2020 ob 18:34

Nekateri ne delajo nič in imajo vse. Hiše, stanovanja, hiše na morju, v gorah, Mercedese, draga oblačila, veze na visokih položajih. Nekateri celo življenje delajo in nimajo nič!

temu se reče,da hodiš po Božjih poteh,vse ovire odstrani.

 

Kaj ko bi se brigali za sebe.mater ste favsljivi in skodozeljni.kdo ti je kriv da nisi sposobna iz nic ustvarit nekaj?

Začni še ti delat, namesto da pri drugih fovšijo zganjaš!

Skratka brigaj se zase!!!;

Foušija slovenska

Hehe, če poznaš zakon, in s tem omejitve, ko imaš firmo, potem ni potrebno bit znanstvenik, da ugotoviš zakaj in kako. Skratka vsak, ki je šef neke firme in če firma zalaufa ima ponavadi 5 ali 6 mestne številke na računo in s tem si lahko privošči kar si napisala(hiši +200 t, hiša +200 t., morje vikend +300 t. srednja jahta 14m  +500 t. vse ostalo +200 t. se pravi po 20 letih 1,5 miljona).. Rečno da ima eno 20 zaposlenih dobi posel  (zenske imajo svoje atribute kako lahko pridobijo določen posel). Skratka primer dobi posel za miljon in pol potem je potrebno odšteti vse stroške (material, delavec itd) in na koncu seveda vsak šef gleda, da čim več ostane za njegov zep. In to je to, nič posebnega. Skratka zakon dopušča, določene zadeve da lahko podjetniki pridejo do vsega tega. Delavec pa na nobenem nivoju nemore od tega dobit spodobne plača povsem verjetnosti je jih večina blizo minimalca. Sodobni kapitalizen. Skratka ko se zavedaš da je v Slo 95% menidzerov koruptivnih to je uradna statistika potem je zadeva relativno logična. Skratka pri malih firmah je šef tudi menidzer. Sam sem delal v firmi kjer je bila zenska šef in moram povedat da po dveh letih prerekaja sem zadevo sprevidel in dal odpoved… da je pohlepna in da bi s svojim pohlepom šla preko trupel ter da nima nobenega občutka za ljudi ali do svojega moza (šef) ter da doseće svoje bi naredila dobesedno vse. Govori eno dela drugo (z dejanji se izdaja). Skratka najslabša zenska, ki sem jo v svojem zivljenju spoznal. Imel sem vpogled v cene storitev itd. In zelo hitro sem dojel da so se cene od stranke do stranke za iste storitve za 4 kratnik razlikovale, ker pač ta stanka ima dnar je rekla. Delal sem še pri 3 drugih firmah, kjer je zadeva bila podobna. Skratka zakon dopušča te zadeva da se na dnevni bazi dogajajo, ker seveda to ustreza politikom, ker oni tudi ropajo ali na višjem nivoju. Glede kaj si napisala je razvidno, da ti laze kot vecina šefov. Razvidno je iz reakcije, ko zeliš odprti temo na to. Ker pošten šef ne skriva, ampak je sproščen ter se z njim da o skoraj o vsem pogovorit. Predlagam, ti da si najdeš drugo prijateljico, ki bo se odkrito lahko s tabo pogovarjala.

Nujno rabim telefonsko ali i-mail te kolegice. Že vnaprej se zahvaljujem.

New Report

Close