Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolesarski izpit

Kolesarski izpit

Tudi na naši šoli so se lotili kolesarskega izpita, kot vedno vsega, ko bolan srat. Otroci so že konec oktobra odpikali teorijo, vožnjo naj bi začeli pa šele po 10. maju. Naša je teorijo sicer naredil b.p. , ima pa konec maja predvideno operacijo in je vsaj 14 dni ne bo, po predvidevanjih bo pa izpit ravno v tme času. NE – ni več terminov, samo eden je in šole to ne zanima, so mi gladko zabrusili, da bo pa drugo leto delala; nam pa ni vseeno, ker ima do šole 5 km in bi se lahko vozila s kolesom, pa se ne sme brez izpita. Ker je znano, da se veliko otrok vozi po tej poti s kolesom brez izpita, tudi policisti in redarji z veseljem lupijo na tej isti poti, ŽAL!!!

A kdo ve, a lahko otrok še kej drugje opravi ta strašni kolesarski izpit ali to je vezano samo na šolo – ker mi je vse skup že prebutasto in res ni vseeno, a bo lahko opravila izpit ali ne.

Bičikleta, ne bit prehitra ko korveta 😉

Žal se skupina 30-ih, skupaj s policistom ne bo prilagajala enemu posamezniku. Bo pa drugo leto delala, kot so djali…

http://www.avp-rs.si/preventiva/akcije/kolesarji/kolesarski-izpit

Ker je to od leta 2002 projekt v povezavi Ministrstvo za šolstvo – AVP-RS, se ta program izvaja v šolah…. Je pa logično, da se tvoja hči žal ne bo mogla raztrgat na dva konca, ker te izpite opravljajo večinoma po celi Slovenijij v mesecu maju po vnaprej določenih datumih.

Ma dobr no, pa ne more biti celo leto EN SAM termin???? Halo?! A gre lahko otrok vsaj na drugo šolo delat, a kdo ve?

New Report

Close