Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kolikim vam je zal, ker ste se cepili?

Kolikim vam je zal, ker ste se cepili?

Me kar zauebe, ko grem mimo panoja Cepila sem se, da bom lahko potovala.

Kot ko hudobni stric otrokom ponudi par bonbonckov v zameno za to, ce gredo z njim …

Jaz sem se cepila zaradi zaščite, ne zaradi potovanja. In mi je žal, ker zdaj ugotavljajo, da je zaščita nikakva.

In nikakor ne zaradi potovanja. Hvalezna, da sem zascitena.

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljena zaradi zdravja, 02.08.2021 ob 12:10

In nikakor ne zaradi potovanja. Hvalezna, da sem zascitena.

Samo da nisi. Ampak uživaj v blaženi nevednosti.

meni je bilo jasno že januarja, ko sem brala, koliko cepiva misli EU nabavit, da nikamor ne bomo mogli it, brez da bomo cepljeni. in ja, cepila sem se zato, da me ne bodo spet zaprli kot kuro…

in hvala bogu smo vsi v širši familiji cepljeni, se vsaj lahko družimo brez slabe vesti.

sem pa zaščitena vsaj pred težkim potekom bolezni, če že pred okužbo nisem 100%

 

Zakaj bi mi blo žal?

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 02.08.2021 ob 12:22

meni je bilo jasno že januarja, ko sem brala, koliko cepiva misli EU nabavit, da nikamor ne bomo mogli it, brez da bomo cepljeni. in ja, cepila sem se zato, da me ne bodo spet zaprli kot kuro…

in hvala bogu smo vsi v širši familiji cepljeni, se vsaj lahko družimo brez slabe vesti.

sem pa zaščitena vsaj pred težkim potekom bolezni, če že pred okužbo nisem 100%

 

Pa saj jim s cepljenjem le dokazala, da si ničvredna kura.

Noben pameten se ne cepi in ne pada na njihova izsiljevanja ter laži.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 02.08.2021 ob 12:44

Pa saj jim s cepljenjem le dokazala, da si ničvredna kura.

Noben pameten se ne cepi in ne pada na njihova izsiljevanja ter laži.

Vsak je to storil po svojem najboljšem občutku; edino ti anticepilski bedak še vedno nabijaš v prazno….ha, ha, ha

Na žalost je, kar dosti norcev, ki so se cepili zaradi par dni morja, ali kakšnega festivala elektronske glasbe.Nimam besed, da bi opisal norost teh nedonošencev.Ob taki norosti mi pride v glavo  panonski mornar in njegova popevka računajte na nas.

Odgovor na objavo uporabnika
bej no bejž, 02.08.2021 ob 12:53

Vsak je to storil po svojem najboljšem občutku; edino ti anticepilski bedak še vedno nabijaš v prazno….ha, ha, ha

Debil zmešani. 😀 Debili nimate ne lastne pameti in ne lastnih občutkov. Delate kakor vam fašisti in politična golazen ukaže.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi567, 02.08.2021 ob 13:05

Debil zmešani. 😀 Debili nimate ne lastne pameti in ne lastnih občutkov. Delate kakor vam fašisti in politična golazen ukaže.

Tebi se je že brez cepiva totalno zmešalo…

Cepivo bi ti uničilo še tisti zadnji dve možganski celici…..ha, ha, ha

Odgovor na objavo uporabnika
bej no bejž, 02.08.2021 ob 13:08

Tebi se je že brez cepiva totalno zmešalo…

Cepivo bi ti uničilo še tisti zadnji dve možganski celici…..ha, ha, ha

Težko je brati, kar pišejo tako nevedni ljudje. Meni in še marsikomu se smilite, verjemite. Še krave in ostalo govedo, ki so res fizično prisiljene iti v klavnico, se upirajo in branijo…ampak….vi pa ne…srečni v vrsti…srečni, ker vam drugi krojijo usodo, da vam ni treba premakniti tisto eno možgansko celico.

Misliš, da bojo priznali?

Če kupiš rabljen avto in kasneje ugotoviš, da si nasankal, se menda ne boš s tem hvalil okol.

Zdaj je kar je. Čas bo pokazal, ali so imeli prav ali ne.

https://

http://www.bitchute.com/video/8GT1SKCSkqni/

Odgovor na objavo uporabnika
hkojšfd, 02.08.2021 ob 12:06

Jaz sem se cepila zaradi zaščite, ne zaradi potovanja. In mi je žal, ker zdaj ugotavljajo, da je zaščita nikakva.

Zaščite pred čem? Pred virusom? Saj nisi zaščitena, še vedno ga dobiš in širiš naokorog, no.  Morda le kakšna “naslednja ” nova različica tega virusa po “delti” , da boš imela lažje simtome prebolevanja. Durgače pa zaščitena nisi nikakor. Kdo teje nasankal, da si zaščitena? Do jeseni težko da boš imela še sploh protitelesa, če si se cepila spomladi.

 

Pa nisem anticepilec, samo kako lahko zagovarjap nekaj, kar veš dobro, da ni res ? 😛

Nimaš ti nobene pravice cepljenih zmerjati z debili – to je bila njihova osebna odločitev, da so se cepili. -to je njihova osebna pravica. Zakaj so se, je njihova odločitev in pravica. Zato nehaj žalit po javnem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
nisem anticepilec a še nevakciniran, 02.08.2021 ob 13:40

Nimaš ti nobene pravice cepljenih zmerjati z debili – to je bila njihova osebna odločitev, da so se cepili. -to je njihova osebna pravica. Zakaj so se, je njihova odločitev in pravica. Zato nehaj žalit po javnem forumu.

namenjeno za  Robi567

Čisto nič mi ni žal.

Ne vem zakaj bi mi bilo?

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 02.08.2021 ob 13:42

Čisto nič mi ni žal.

Ne vem zakaj bi mi bilo?

Enako razmišljam.

Podpis.

Odgovor na objavo uporabnika
cepljenje za na dopust in prireditve, 02.08.2021 ob 13:37

Zaščite pred čem? Pred virusom? Saj nisi zaščitena, še vedno ga dobiš in širiš naokorog, no.  Morda le kakšna “naslednja ” nova različica tega virusa po “delti” , da boš imela lažje simtome prebolevanja. Durgače pa zaščitena nisi nikakor. Kdo teje nasankal, da si zaščitena? Do jeseni težko da boš imela še sploh protitelesa, če si se cepila spomladi.

 

Pa nisem anticepilec, samo kako lahko zagovarjap nekaj, kar veš dobro, da ni res ? 😛

??? Saj sem napisala, da je zaščita nikakva. Zakaj mi oporekaš?

Edina pot do čredne imunosti je prebolevnost!

 

Kljub visoki precepljenosti, po podatkih Washington Posta je cepljenih 85 odstotkov odraslih Izraelcev, se okužbe v državi širijo. Okoli polovico okuženih naj bi predstavljali cepljeni, ki zbolevajo tudi za hujšo obliko bolezni. Boljša slika je med prebolevniki. Koronavirus je prebolelo devet odstotkov Izraelcev, v tem valu pa predstavljajo en odstotek primerov.

da bi bila zaščitena, samo ko žal nisi. lahko pa sama sebe lažno še naprej prepričuješ,d a si, a s tem potem znajo biti posledice hujše.

 

Tezko je razumeti vase brezumje s katerim prepricujete sebe in druge in se greste zdravnike, v resnici pa ne zmorete niti spostljive komunikacije, kaj sele razgledanosti in potrebnega znanja.

Imam pravico, ker je to dejstvo. Debili nimate pravice delati segregacije in širiti fašizma, ker je to kaznivo.

 

New Report

Close