Najdi forum

Naslovnica Forum Recepti.Over.Net Prehrana in kulinarika koliko caffe popijete na dan

koliko caffe popijete na dan

jaz danes pijem že ta peto.


Dve skodelici.

Jaz samo eno, turško, zjutraj. Ampak je ta velika za vsaj tri običajne.

Ene 7 dcl


Dve skodelici.
[/quote]

Bonica dobrodošla nazaj!

Bonica dobrodošla nazaj!
[/quote]
Hvala. 🙂

Eno, max dve.

zjutraj z možem turško, okoli 12 h dolce gusto z mlekom, in okoli 18 še eno dolce gusto…tako je čisto vsak dan, razen če bi kaj zbolela, da mi ne bi pasalo, drugače bi jo spila še več, samo se zaustavim pri treh in si rečem, saj bo kmalu spet jutranja kavica

skratka odvisna sem…kavi bi se zadnje na svetu odpovedala

Do 3 na dan. Raje manj.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

danes jo je spil v apnencu s kurcom.

Čisto različno, odvisno od poteka dneva. Dostikrat nobene, maksimum so pa tri skodelice na dan.

Na delovne dni jo pijem izključno kot sredstvo za dvig koncentracije in budnosti, torej le po potrebi. Na proste dni pa bolj za gušt.

Po novem le 1 zjutraj. Kratko. Črno. Močno.

Zjutraj dve šalci. Turška. Čez dan v službi morda še eno iz avtomata ali pa tudi ne. Pijem pa kavo z mlekom.

1 zjutri takoj ko vstanem, pol kave pol mleka in to je to za cel dan.

odvisno od dneva in družbe. Tudi po 5 – 6. In zanimivo. Spim kot medved celo noč.

Eno zjutraj doma, nato čez dan tri iz avtomata in obvezno zraven še kak rogljiček in par čikov 😢😢😢.

Če smo doma, potem samo zjutraj eno konjsko dozo – čez dan samo, če jo obiskom skuham.
Na delu pa dve na dan, eno zjutraj in eno po malici.

Kave?
Različno, še najbolj je odvisno od vremena… večinoma eno, sem ter tja 2, dostikrat pa tudi nobene.

Odvisno od dneva. Skoraj vsak dan si jo skuham po kosilu, včasih jo pijem tudi zjutraj v službi, redko pijem tudi dopoldne v oštariji. Se držim zgornje meje, dve kavi na dan do 15. ure, včasih pa se zgodi, da ne spijem nobene, ker je ne potrebujem.

Nikoli nisem pil kave. Prav nobene potrebe ni po tem.

1-2 zelo redko 3, izključno espresso.

1-2

Če imam prost dan, najbrž ne bom nobene, če pa že, morda eno. Doma si skuham zelo redko, le, če so obiski, potem je to turška, črna, brez sladkorja in vedno dve šalčki. Ko pa je običajen delovni dan, spijem tudi po 4 kave, vse črne, morda vmes kratko, če menim, da je bilo kavic tisti dan že veliko … 🙂

Štiri do pet kofetov na dan iz avtomata, zraven obvezno cigaret ali dva.

Si kot prekajena šunka.

New Report

Close