Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko časa

Koliko časa

…naj bi zdržal pametni telefon? Imam ga pet let, zadnje čase mi kar nekaj zmrzuje, trokira, aplikacija messenger se odpre in pol se izpiše, da se messenger kar naprej zaustavlja … zakaj to? Pa ni edina aplikacija, tudi google play enako, sem jo morala odstranit … Prosim, če kdo ve …. zakaj se mi to dogaja? Posodablja se mi kot ponavadi, imam samo eno igrico naloženo, nobene takšne sumljive zadeve nimam …. Je pa samsung galaxy …
Prosim za pomoč ….
Hvalaaa

Za pametne telefone velja, da če zdržijo 2 leti je normalna življenjska doba, kar je več je bonus.
Tebi zmrzuje, ker imaš premalo “delovnega” spomina, zato ne moreš posodobiti aplikacij itd…
Ne kaže drugega, kot na zamenjavo s sodobnejšim aparatom…
“Navadni telefoni” ki se uporabljajo predvsem za telefoniranje pa komot zdržijo 5 let in več

Za pametni telefon je 5 let žal že na samem koncu življenske dobe. Kakšen nevednež ti bo verjetno rekel, da ga vrži stran že po dveh letih, a to vsekakor ne drži – v to te telefonske korporacije skušajo prepričati zgolj zato, da ti lahko prodajo čim več telefonov. Vsekakor pa je po petih letih hardware telefona že tako zastarel, da ti bo počasneje delal ne glede na to kaj storiš. Edino kar ti bo nekoliko pomagalo je to, da telefon tovarniško resetiraš – na ta način se ti bo sprostilo kar nekaj prostora (tako tovarniškega kot hrambnega). A ne pozabi pred tem narediti varnostne kopije vseh podatkov, ki jih želiš obdržati.

nova
Uredništvo priporoča

Sem prav presenečena, da telefon, ki je povrhu vsega še pameten, zdrži samo tolko let ….
No, nekaj bo treba, ker res počasi dela ….
Sem hotela vprašat kako lahko povečam “delovni” spomin kot je nekdo odgovoril, ampak ….. če to nima ravno velikega vpliva na delovanje telefona, je brezveze…
Hvala za odgovore

New Report

Close