Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko časa v dnevu nosite modrc? Kdaj ga date dol?

Koliko časa v dnevu nosite modrc? Kdaj ga date dol?


Vem o tem in o “raziskavi”, na podlagi katere je en francoski kekec prišel do ugotovitve, da so se prsi manj povesile tistim, ki niso nosile modrca. Menda je jasno, da je tisti kekec delal vse kaj drugega, kot pravo raziskavo in da rezultati ne držijo.
Sicer pa je največji problem dejstvo, da večina žensk ne nosi pravega modrca, ker svoje prave številke sploh ne poznajo. Zato pa jih potem vse tišči.
[/quote]

Ne nosim modrca doma, nikoli ga nisem, samo ko grem ven, pa še to ne vedno. Včasih ga sploh nisem. Potem bi morale biti do tal, mam 40 let … Res pa sem brez otrok.

Ne nosim modrca doma, nikoli ga nisem, samo ko grem ven, pa še to ne vedno. Včasih ga sploh nisem. Potem bi morale biti do tal, mam 40 let … Res pa sem brez otrok.
[/quote]

Imaš pač majhne joške in veliko srečo, da imaš dobro tkivo. Pa dejstvo, da nisi bila nikoli noseča, tudi zelo zelo pomaga pri tem. Sicer pa ne trdim, da se bodo brez modrca povesile do tal, pač pa da se pač bodo. Če dodaš še večji volumen, slabše tkivo in še kakšno nosečnost in pa ukvarjanje s športom, pa bo to zagotovo pustilo večje posledice v obliki bližanja tlem. Z modrcem to pač malo ublažiš, pri športu pa še toliko bolj.

Ne.

Prva stvar zjutraj, ko jo oblečem in zadnja, ki jo slečem pred spanjem. No zvečer po tušu sem brez ampak ven pa ne hodim brez.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Jaz ga imam od zjutraj do zvečer. Imam vedno mehke Calvin Klein triangle bra, najboljši kar sem jih kdaj imela. Kupujem samo še te.

Tista dodatna pokrovka so gate, ki pa jih ima večina pod hlačami. Ženske prsi so sekundarni spolni znak in pomemben del seksualnosti, zato so toliko bolj izpostavljene pozornosti. Se strinjam, da je tako tudi z bingeljnom, ampak vsakodnevno ga pa večina vseeno ne nosi tako na pladnju. Ker ni h.udič, da bi se ravno ve, brezmodrčaste, razburjale nad tem, da gre za nadlegovanje.
Zato tudi ni razlike, če ženska brez modrca hodi naokoli in ji joški plapolajo v vetru. Ker SE vidi, če je ženska brez njega. Verjetno tudi ni najbolj prijetno moškim v njeni družbi, če potem nehote (verjemite, da se je to tudi meni dogajalo, pa me sicer res ne privlačijo) oči vedno pobegnejo tja, kjer to ni primerno.
[/quote]

Btw, večina ženskih jošk dost bolje zgleda v modrcu, kot brez…

Ne nosim modrca doma, nikoli ga nisem, samo ko grem ven, pa še to ne vedno. Včasih ga sploh nisem. Potem bi morale biti do tal, mam 40 let … Res pa sem brez otrok.
[/quote]

Imaš majhne, zato je tako. Če bi imela košarico C ali več, bi se ti povesile, če ne do 40, pa prav kmalu, ker bi teža naredila svoje. To da si brez otrok, ne igra neke velike vloge.

Tista dodatna pokrovka so gate, ki pa jih ima večina pod hlačami. Ženske prsi so sekundarni spolni znak in pomemben del seksualnosti, zato so toliko bolj izpostavljene pozornosti. Se strinjam, da je tako tudi z bingeljnom, ampak vsakodnevno ga pa večina vseeno ne nosi tako na pladnju. Ker ni h.udič, da bi se ravno ve, brezmodrčaste, razburjale nad tem, da gre za nadlegovanje.
Zato tudi ni razlike, če ženska brez modrca hodi naokoli in ji joški plapolajo v vetru. Ker SE vidi, če je ženska brez njega. Verjetno tudi ni najbolj prijetno moškim v njeni družbi, če potem nehote (verjemite, da se je to tudi meni dogajalo, pa me sicer res ne privlačijo) oči vedno pobegnejo tja, kjer to ni primerno.
[/quote]

No, ženske pa nosijo spodnjo majico in čez še kaj – torej tako kot moški dve plasti.
In pišeš, kot da smo jih same postavile na pladenj in montirale na prsni koš, nalašč zaradi takih z begajočimi očmi, kot si ti.
Pač ženske dojke te vznemirjajo, big deal, večina moških ima probleme tudi s takimi v modrcu.
Jaz sem v zrelih letih, imam majhne, ne nosim dekolteja nikoli, za zunaj vedno podložen modrc, da se ja ne bi opazilo bradavic, pa mi vse to ne pomaga, da se ne bi tu in tam kak tip zasanjal. Dejansko je edina rešitev, da si jih damo odrezat.

Mene ženske dojke nič ne vznemirjajo, ker sem jih videl že na tisoče. Povem pa, še enkrat, ženske nosite modrce zaradi udobja in tudi zato, ker je večina jošk v modrcu lepših.

Pa jasno – a tukaj kdo misli, da jih nosimo zaradi moških?
Pa zaradi tega, kaj si oni mislijo o tem? Dol nam visi(jo) :)))


seveda ga nosimo zaradi udobja, da ti zadeve ne skačejo sem in tja takrat, ko to ni treba. to pa ne pomeni, da je modrc vedno tudi udoben. poznam žensko z velikimi, ki je imela zažrta ramena od modrca, ker je imela pretežke. ampak brez pa tudi ni mogla hodit okoli. bi ji preveč plapolale….

Jaz mam frenco, ki ima konkretne, ampak ko greva skupaj na kako športno aktivnost, bejba obleče tako dober športn modrc, da zgleda spredaj ful pomanjšana.:)

Meni je udobno samo, če nimam modrca, zato ga ne nosim. Res pa je, da nimam velikih.

Včasih ga imam ja, ampak ne zato, da bi imela lepše, ampak večje he he in da se mi ne bi preveč videlo skozi prosojno majico he he

Imaš majhne, zato je tako. Če bi imela košarico C ali več, bi se ti povesile, če ne do 40, pa prav kmalu, ker bi teža naredila svoje. To da si brez otrok, ne igra neke velike vloge.
[/quote]

Oja, nosečnost igra veliko vlogo pri večini žensk. Pravijo, da dojke takrat “dozorijo”. Dejansko pa je tako, da na koncu (po nosečnosti in dojenju) postanejo bolj mehke, mlahave, s kakšnimi strijami… Redke so, ki nimajo kakšnih vidnejših posledic.
Drugače pa je tudi pri majhnih možnost, da se povesijo in so potem samo še čajne vrečke.


seveda ga nosimo zaradi udobja, da ti zadeve ne skačejo sem in tja takrat, ko to ni treba. to pa ne pomeni, da je modrc vedno tudi udoben. poznam žensko z velikimi, ki je imela zažrta ramena od modrca, ker je imela pretežke. ampak brez pa tudi ni mogla hodit okoli. bi ji preveč plapolale….
[/quote]
V bistvu je imela zanič modrc. Kar niti ni čudno glede na nikakršno ponudbo modrcev za večje prsi pri nas.


Hej, bingelj je tudi del telesa, je tudi sam zrasel. Torej? Jao, kakšna argumentacija :-)))
[/quote]

Modrci za bingeljne že 400 let niso več v modi.

Modrci za bingeljne že 400 let niso več v modi.
[/quote]
Kako da ne?
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jockstrap

Ko sem bil jaz še čisto zelen in smrkav mulec se modrci v glavnem niso nosili. Popularno je bilo hoditi brez in to tudi pod polprozornimi bluzami. Prsi, dojke, so bile postavljene vsem na ogled.
Skladatelja Vladimirja Stiasnya so pogledi na tresoče in poskakujoče obline tako navdušili, da je spesnil pesmico z naslovom “Breskvice”, katera pa je žal bila in je običajno še vedno nekako na ledu, čeprav je dobra in gre lepo v uho.
Pod črto, takrat so bili drugačni časi, veliko bolj svobodnega obnašanja kot danes.

Že leta komaj čakam, da priletim domov, da slečem modrc. Sem čisto ploh, ampak ga moram imet, da mi obleke dobro stojijo. Zdaj sem n mesec nazaj končno našla modrc, ki ga lahko nosim ves čas. Narejen je kot majčka, ampak spredaj ima pa vgrajene blazinice, pod majčko skoraj popolnoma neviden, model Sloggi. Prej sem si ga včasih že v pisarni v službi odprla, da me ni tiščal, obup. Nosit modrc gotovo ni prav zdravo, že zaradi cirkulacije krvi. Če se prsa povesijo pa ne vem, meni se nima kaj povesit:))

Zelo redko ga nosim….pred leti sem imela znamenje ravno pod spodnjim robom modrca, nadraženo, srbelo…sem ga dala odstranit, ampak kljub temu me to mesto prične noro srbeti, če nosim karkoli oprijetega tam čez…tudi samo športni modrc…

zato sem bila vedno manj in manj časa z modrcem….in posledice?
Kljub trem nosečnostim in dojenju štiri leta so še vedno tam, kod prej….nič povešene 🙂 še bolj čvrste so in lepše, kot pred nosečnostmi 🙂

res pa niso ogromne, dve pomaranči 🙂 košarica B…

mogoče sem izjema, ampak mojim svoboda očitno ne škodi 🙂

Meni je udobno samo, če nimam modrca, zato ga ne nosim. Res pa je, da nimam velikih.

Včasih ga imam ja, ampak ne zato, da bi imela lepše, ampak večje he he in da se mi ne bi preveč videlo skozi prosojno majico he he
[/quote]

Ja, bejbe z večjimi ga nosijo že zato, da ne pleše vse pod majco.

si ne predstavljam, da bi bila brez, sploh v službi kjer sem pretežno med moško publiko, pa še bradavice imam tako velike, da mora bit ta podložen.

Ravnam po občutku: takoj, ko pridem domov in se preoblečem, gre modrc dol:)
Nič ne sme vezat ali tiščat: če je tak filing, potem zna biti napačen model in napačna številka in velikost modrca. Najljubši so mi brez kosti, mehki.

Od jutra do večera. Nimam ga le med spanjem (ok, včasih že popoldne oblečem le kako oprijeto majico in čez pulover, če vem da bom do večera bolj statična).

Imam G košarico in mi ni udobno biti brez, to je le teža, ki visi s telesa – kot da bi imela dve vreči moke obešeni na prsni koš. Čutiš pri vsaki hoji po stopnicah, pri pospravljanju,… Imam pa za doma druge modrce, stare, elastične, še vedno s kostjo, ampak ohlapne.

Vse tiste, ki se tukaj hvalite, kako ste stalno brez modrca tudi v javnosti sprašujem, kako vam tudi malo ni nerodno ko vam joške bingljajo pod majico za povrh se vam pa še bradavičke skozi vidijo? Da se to meni naredi se verjetno tisti trenutek vdrem v tla.

New Report

Close