Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko date za kopalke ali nosite različne

koliko date za kopalke ali nosite različne

Lahko link prosim? Kakšnim športnih tako ugodnih?
[/quote]

[hashtag=Aliexpress]#Aliexpress[/hashtag] € 3,79 44{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}OFF | &35 Women’s Bikini Sloping Shoulder Hollow Out High Waisted Solid Bikini Set Swimsuit бикини купальник Maillot De Bain Femme
https://a.aliexpress.com/_dTiZdzh

maximalno 20€.
jih pa kombiniram med sabo, cetudi kdaj kaj ni usklajeno se mi zdi, da vseeno pase, saj popestri izgled.

Lani sem v Intimisimiju v Supernovi kupila kopalke 75E, se spodnji del sem nasla enak v 38 stevilki.
Oboje skupaj 30€.

Se kar najdejo tudi take stevilke, samo naleteti moras in kupis, ko najdes, ne takrat, ko nujno rabis.
[/quote]

Jaz potrebujem 85E in spodnji del 40. Moja posebna zahteva je še, da ima modrc kost, da ni podložen in da ima široke naramnice (ki edine držijo gor prsi, kot je treba). Letos sem obhodila res veliko trgovin, tudi Intimissimi, pa nisem našla kopalk, ki bi ustrezale vsem tem kriterijem. Kopalk s tankimi naramnicami ne maram, ker so pri velikih prsih čist neučinkovite. Podloženih ne, ker mi že tako velike prsi še povečajo. Brez kosti odpadejo, ker ne dajejo nobene dobre opore. Isto ne maram raznih balkonet variant, ker pri tako velikih prsih niso apetitni.

Ja vem. Veliko pogojev. Zato pa je, kakor je. Hvalabogu za angleške spletne trgovine, kjer sicer stisnem zobe zarad cene, ampak rezultat je top.

Jaz potrebujem 85E in spodnji del 40. Moja posebna zahteva je še, da ima modrc kost, da ni podložen in da ima široke naramnice (ki edine držijo gor prsi, kot je treba). Letos sem obhodila res veliko trgovin, tudi Intimissimi, pa nisem našla kopalk, ki bi ustrezale vsem tem kriterijem. Kopalk s tankimi naramnicami ne maram, ker so pri velikih prsih čist neučinkovite. Podloženih ne, ker mi že tako velike prsi še povečajo. Brez kosti odpadejo, ker ne dajejo nobene dobre opore. Isto ne maram raznih balkonet variant, ker pri tako velikih prsih niso apetitni.

Ja vem. Veliko pogojev. Zato pa je, kakor je. Hvalabogu za angleške spletne trgovine, kjer sicer stisnem zobe zarad cene, ampak rezultat je top.
[/quote]

Pa ravno tak modrc kopalk sem kupila, siroke naramnice, kost in dobra opora, a ni podlozen.
Menda ves, da so prsi pri stevilki 75E vecje kot pri 85E in s tem se bolj zahtevne.
Mimogrede, ko kupujem modrc ali kopalke, tam kjer imajo E kosarico, so obsegi 85 ali 90, obseg 75 z E kosarico je veliko bolj redka stevilka, pa vseeno dobim.

Na plaži ne buljim v ljudi in mi je vseeno, kakšne kopalke imajo. 300 eur je zame cena, ki jo dam za plašč, nikoli ne bi dala toliko za kos tkanine, ki jo rabim na dopustu par dni in vmes kak vikend v bazenih. Do zdaj sem preživela z no name, največkrat iz Kika, nosim nekaj sezon. Na plaži se ponavadi ne preoblačim. Najraje imam čim manj podložen zgornji del, da se hitro suši. Na dopustu jih zvečer splahnem z vodo, doma operem v stroju.

Aleny, ali lahko napišeš kakšno jadrnico imate in kako izgleda dopust na jadrnici?
[/quote]

Saj niti ne vem kaj naj ti napišem.
Mi smo začeli z malo Elanovo 430S, super za učit osnove jadranja, odlična za priobalno plovbo in neštetokrat po Bohinjskem jezeru. Ko sva nekako ugotovila, da bi probala še tako s kabino, sva to malo Elanko prodala in kupila GibSea 20, fajna jadrnica, relativno majhna, a še vedno dovolj prostorna za dva odrasla in dva otroka. Že drugo leto po nakupu smo bili z njo do Kornatov in nazaj. Ker nam je postala premajhna smo jo prodali in kupili Elan 707, z njo smo preživeli precej lepih dopustov. Ta ni ne vem kako velika in prostorna, ampak je pa bila hitra. Osem let nazaj smo se tudi te naveličali, jo prodali in kupili Elan 33. To imamo še danes. Dopust, kako izgleda na barki? Že precej pred dopustom planiramo kam se bomo podali. V katerih zalivih bomo prenočili, katere marine bomo obiskali in skupaj s planom plovbe si določimo še alternativne marine, luke in priveze, če bi šlo karkoli narobe. Ker je ta barka dovolj velika za štiri osebe, lahko doma napakiram dosti cunj, pijače, suhe hrane,…. ko to vse spakiramo počasi štartamo. Če se le da vsak dan plujemo nekje od devete ure do nekje pete, šeste popoldan. Če je slabo vreme ostanemo v marini in si raje malo ogledamo mesto. Najbolj dolgčas je biti v slabem vremenu zasidran v zalivu. Ponavadi tako situacijo bolj kot ne prespimo. Vsak drug ali tretji dan gremo v marino se privezat, da nalijemo sladko vodo, nafto, se priključimo na elektriko, gremo v trgovino kupit osnovne stvari in zvečer v mesto na večerjo. Za tak dopust si moraš vzeti vsaj en mesec časa, raje več. Jadranje po par dni v eno in par dni v drugo smer hitro postane dolgočasno. Če imaš čas in denar je to vsekakor super dopust.

Saj niti ne vem kaj naj ti napišem.
Mi smo začeli z malo Elanovo 430S, super za učit osnove jadranja, odlična za priobalno plovbo in neštetokrat po Bohinjskem jezeru. Ko sva nekako ugotovila, da bi probala še tako s kabino, sva to malo Elanko prodala in kupila GibSea 20, fajna jadrnica, relativno majhna, a še vedno dovolj prostorna za dva odrasla in dva otroka. Že drugo leto po nakupu smo bili z njo do Kornatov in nazaj. Ker nam je postala premajhna smo jo prodali in kupili Elan 707, z njo smo preživeli precej lepih dopustov. Ta ni ne vem kako velika in prostorna, ampak je pa bila hitra. Osem let nazaj smo se tudi te naveličali, jo prodali in kupili Elan 33. To imamo še danes. Dopust, kako izgleda na barki? Že precej pred dopustom planiramo kam se bomo podali. V katerih zalivih bomo prenočili, katere marine bomo obiskali in skupaj s planom plovbe si določimo še alternativne marine, luke in priveze, če bi šlo karkoli narobe. Ker je ta barka dovolj velika za štiri osebe, lahko doma napakiram dosti cunj, pijače, suhe hrane,…. ko to vse spakiramo počasi štartamo. Če se le da vsak dan plujemo nekje od devete ure do nekje pete, šeste popoldan. Če je slabo vreme ostanemo v marini in si raje malo ogledamo mesto. Najbolj dolgčas je biti v slabem vremenu zasidran v zalivu. Ponavadi tako situacijo bolj kot ne prespimo. Vsak drug ali tretji dan gremo v marino se privezat, da nalijemo sladko vodo, nafto, se priključimo na elektriko, gremo v trgovino kupit osnovne stvari in zvečer v mesto na večerjo. Za tak dopust si moraš vzeti vsaj en mesec časa, raje več. Jadranje po par dni v eno in par dni v drugo smer hitro postane dolgočasno. Če imaš čas in denar je to vsekakor super dopust.
[/quote]

Elan 33 je nasledila zelo lepa jadrnica Elan 34, in bila potem zamenjana z Elan 333. Mislim, da je vmes bila tudi serija Elan 295 …

Elan 33 so bile zelo popularne in cenovno sprejemljive barke. Mislim, da so se 10 let stare prodajale za okoli 65K DEM.

Elan 33 je nasledila zelo lepa jadrnica Elan 34, in bila potem zamenjana z Elan 333. Mislim, da je vmes bila tudi serija Elan 295 …

Elan 33 so bile zelo popularne in cenovno sprejemljive barke. Mislim, da so se 10 let stare prodajale za okoli 65K DEM.
[/quote]

Lepo Elan 33 danes dobiš že za dobrih 20-25 000€. Mi smo dali za našo 38 000€ ampak je bila ko nova. Ni jo problem kupit, problem jo je imet. Vsako leto te stane še min 5000€, od priveza, čiščenja, vzdrževanja, zavarovanja, …. Je pa fino, če si lahko privoščiš. Res je, da ni igral za otroke, da ni pekarne in sladoleda za vogalom, ampak so pa drugi izzivi, ki pa so ravno tako zanimivi.

Za kopalke dam veliko. Različnih ne nosim, ker imam razne barve, in nič ne paše k ničemur, oziroma mi je bolj všeč, da modrc paše k hlačkam. Enako za spodnje perilo – ni šans, da dam npr. črne hlačke in bež modrc, kaj šele v drugih barvah………zame mora biti usklajeno, pa še lak na nohtih, če je le možno (seveda isti lak na rokah in nogah :)))

Kako uspevaš modrce kombinirati s hlačkami… Modrček samo 1x potem oblečeš in daš prati skupaj s hlačkami ali počakaš, da se hlačke operejo. Jaz imam hlačk veliko več kot modrcev, sploh pa modrce čipkaste, “svilene”, s kamnčki, spodnje perilo pa najraje bombažno. No saj imam tudi druge materiale. Pa ti kompleti, so ponavadi ful dragi, če hočeš komplet. Recimo ene spodnjice so lahko 10e, za ta denar lahko dobiš paket trojnih… No saj fajn, da ti uspeva kombinirati 🙂

Kako uspevaš modrce kombinirati s hlačkami… Modrček samo 1x potem oblečeš in daš prati skupaj s hlačkami ali počakaš, da se hlačke operejo. Jaz imam hlačk veliko več kot modrcev, sploh pa modrce čipkaste, “svilene”, s kamnčki, spodnje perilo pa najraje bombažno. No saj imam tudi druge materiale. Pa ti kompleti, so ponavadi ful dragi, če hočeš komplet. Recimo ene spodnjice so lahko 10e, za ta denar lahko dobiš paket trojnih… No saj fajn, da ti uspeva kombinirati 🙂
[/quote]

Nekako mi uspeva 🙂 Imam precej teh zadev, tako da ni težav.
Ene spodnjice so pa lahko preceeej več kot 10 €.

Kako uspevaš modrce kombinirati s hlačkami… Modrček samo 1x potem oblečeš in daš prati skupaj s hlačkami ali počakaš, da se hlačke operejo. Jaz imam hlačk veliko več kot modrcev, sploh pa modrce čipkaste, “svilene”, s kamnčki, spodnje perilo pa najraje bombažno. No saj imam tudi druge materiale. Pa ti kompleti, so ponavadi ful dragi, če hočeš komplet. Recimo ene spodnjice so lahko 10e, za ta denar lahko dobiš paket trojnih… No saj fajn, da ti uspeva kombinirati 🙂
[/quote]

Kupis vec (2-3) enakih hlack, ki pasejo k modrcu.
Pocakas, da se hlacke operejo.

Ko si taka picajzla, imas itak vsaj 10 modrckov in 30 hlack,tako da ni problem kombinirat. Sama imam vdaj 20 modrcev in 60 hlack 🤔😲

Jaz sem se koncno osvobodila tega, nisem kombinirala samo usklajeno spodnje perilo, ampak tudi vse spodnje z zgornjimi oblacili, sem pa zdaj presla na drugo kombinacijo: barvno usklajujem spodnje hlace s spodnjimi oblacili in modrc z zgornjimi oblacili, se mi zdi manj komplicirano, ceprav, ko razmislim, je isti smorn 😂😂

Saj niti ne vem kaj naj ti napišem.
Mi smo začeli z malo Elanovo 430S, super za učit osnove jadranja, odlična za priobalno plovbo in neštetokrat po Bohinjskem jezeru. Ko sva nekako ugotovila, da bi probala še tako s kabino, sva to malo Elanko prodala in kupila GibSea 20, fajna jadrnica, relativno majhna, a še vedno dovolj prostorna za dva odrasla in dva otroka. Že drugo leto po nakupu smo bili z njo do Kornatov in nazaj. Ker nam je postala premajhna smo jo prodali in kupili Elan 707, z njo smo preživeli precej lepih dopustov. Ta ni ne vem kako velika in prostorna, ampak je pa bila hitra. Osem let nazaj smo se tudi te naveličali, jo prodali in kupili Elan 33. To imamo še danes. Dopust, kako izgleda na barki? Že precej pred dopustom planiramo kam se bomo podali. V katerih zalivih bomo prenočili, katere marine bomo obiskali in skupaj s planom plovbe si določimo še alternativne marine, luke in priveze, če bi šlo karkoli narobe. Ker je ta barka dovolj velika za štiri osebe, lahko doma napakiram dosti cunj, pijače, suhe hrane,…. ko to vse spakiramo počasi štartamo. Če se le da vsak dan plujemo nekje od devete ure do nekje pete, šeste popoldan. Če je slabo vreme ostanemo v marini in si raje malo ogledamo mesto. Najbolj dolgčas je biti v slabem vremenu zasidran v zalivu. Ponavadi tako situacijo bolj kot ne prespimo. Vsak drug ali tretji dan gremo v marino se privezat, da nalijemo sladko vodo, nafto, se priključimo na elektriko, gremo v trgovino kupit osnovne stvari in zvečer v mesto na večerjo. Za tak dopust si moraš vzeti vsaj en mesec časa, raje več. Jadranje po par dni v eno in par dni v drugo smer hitro postane dolgočasno. Če imaš čas in denar je to vsekakor super dopust.
[/quote]

Aleny, hvala za trud in lepo razlago.
Mislim, da bova šla po enaki poti, kot vi.

Kupim v Kiku, vsakih par let. Nosim jih dokler so mi všeč. Kombinacija različnih barv me ne moti. Obvezno morajo biti nepodložene, da se na plaži hitro posušijo. Perem zvečer s sladko vodo.

New Report

Close