Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko denarja za poroko

Koliko denarja za poroko

Bravo!!! Končno ena pametna, ki je spregledala hinavsko beračenje preseratorskih pijavk, ki naj bi jim drugi financirali njihove preserancije.[/quote]
Vidiš, jaz sem v teh primerih samo obvestila, da nas ne bo. Zakaj točno darilo?

Itak, večkrat. Da me ne bo, ker imam druge načrte.

…ravno na eno poroko grem in to mal gledam; pa vidim da tud jest marsikej nevem o kakih zneskih se tle piše, da me je skor kap.
To, da imajo stroška 30-40 evrov z enim svatom je pa vseen lahko malo nizka cifra, saj je to cifra nekako za hrano, verjetno brez pijače, pa če smo že fer lahko bi ukalkuliral še vsaj kakšnga pocen muskontarja, tk da mal več kot 40 evru pa kljub vsemu…

poroka je potrata denarja

Tistim ki pridete z mularijo bi morali vstopnino racunat! Za froca vsaj 50€ po glavi. Ker jih moramo ostali poslusat!


saj ne greš na poroko zato,da boš pokril svoje stroške-z denarjem.
strošek poroke-svatov je od mladoporočencev.

Če greš v gostilno običajno zanič postrežba stane 60 eurov. Na poroki piješ in zreš cel popoldan pa še ponoči. Vse skupaj za 80 eurov stroškov, pa še muzko poslušaš, kakšno poročno potovanje jima moraš pa tudi privoščit, če si svat. Vso ostalo pobiranje na ohceti mi ni vseč, / za šopek, ukradeno nevesto itd./ Moje načelo je 200 evrov po svatu, za rojstne dneve 100 eurov po obisku para, družine itd.


noro res.
katero pretiravanje?
iz kje ste se vi vsi vzeli?????
pri nas se da darilo ne pa 50,100,200 ali celo 300 evrov.
poroka ni posel ampak zdruzitev dveh,ki se imata rada in praznujeta z svojimi prijatelji.
strošek je njun problem.ne svatov.
če že daš denar daš neki minimalni znesek definitvno pa ne toliko,da pokriješ svoje stoške,ki jih imata s tabo.

New Report

Close