Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko imate ITM oz. BMI ?

Koliko imate ITM oz. BMI ?

Številko povejte. Pa povejte še ali ste moški ali ženska.
Moj je 24. Sem ženska.

183 cm / 82 kg

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

17,5

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

ženska….23

24.17 ženska. Zbijam še malo, ceprav mi je vsec kako izgledam ze sedaj, bi pa te 3,4kg še dala dol in vse skupaj pretvorila v malo več mišic.

Vceraj si nekje napisala da imas 100kg.
Zdaj imas itm 24. Kar ne mores imet 100kg s takim itm.
Odloci se 100 ali 70.😂😁


Za osebo Mislim.

🤣 Šnelca sej veš, da se hecam za 100kg?! Sem ti že rekla, da take neumnosti pišem iz heca, ker itak če poveš po resnici te pojahajo takoj, da lažeš, ves čas se spravljajo na debele, stare, samske, ločenke, zmešanke nad 40… pa naj jim bo. Potem sem to jaz, pa da vidim kdo se bo upal bosti z menoj 😄

21,5 ženska

23, ženska, rajši bi imela itm med 18 in 20 lol

21, moški, pred enim letom sem imel 19, največ sem pa imel pred desetimi leti, 27.

Itm 29
Kaj je bmi?

Vrtim se okoli 21.

Moj itm je 28 ,a to ničesar ne pove o moji postavi… na zdravniškem pregledu sem bil v spodnjicah in je zdravnica videla kako izgledam v izvid je zapisala, da moram shujšati… zame je itm največja neumnost, ki obstaja, vecina moških je danes z trebuhom in viseco rito, tricepsi k ferenki… ženske pa isto šle v maloro, postali so/ste narod sala.

New Report

Close