Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko je star brane kastelic

koliko je star brane kastelic

Temu se reče Slovenjska fovšija! Brane fejst dec si. Kar tako naprej, všeč so mi tvoje sexi zgodbice, in blogi. LP m

ena je napisala da je vreden greha?
https://www.google.si/search?q=brane+kastelic&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixvaSEo_PVAhUIAcAKHWgnD34Q_AUICigB&biw=914&bih=454#imgrc=uXBGJDlhasKt9M:

Ce bi bil bolj normalen po obnasanju, bi bil manj zoprn, tako pa mi je zoprn tako po videzu kot po vsem ostalem.

Vsak pravi moški se mora obnašati, kot, da 12 letnice ne obstajajo, ne pa jih imenovati srčki. To se lahko počne šele od 15tega leta dalje, v Nemčiji od 14leta, pri etičnih skupinah in kulturno obogatenih pa te omejitve ni. So pa seveda tam vse ženske uničene.

star je 63-64. Odkar se barva, kaže vsa svoja leta. Vidi se iz aviona.

a to kdo ve iz zanesljivih virov?

Dober dec je.
Vse drugo ni vazno;)

Mene spominja na Šerugo, kao nek veliki ebać, takšni so mi bili od nekdaj že na daleč zoprni.


V Omamo je dajal tudi nage dedce, mogoče bo kej na tem.

Zanesljiv vir bi bil moški, ki je bil z njim:):):)
Glih javil se bo:):):)
Jaoooo baabeeeee

Zanesljiv vir bi bil moški, ki je bil z njim:):):)
Glih javil se bo:):):)
Jaoooo baabeeeee
[/quote]
V Angliji ga itak noben ne pozna, se lahko goni naokol kot mu paše 😉

A v Slo se pa ne more????

Kaj tukaj pljuvate po Kastelicu? Zazrite se v svoja življenja, vse nesrečnice tule, ki se naslajate s pljuvanjem po Branetu.

Zazrite se v svoje dece, v svoj odnos z možem, v svoje otroke in odnose med vami, vse nesrečnice, ki jim Brane polepša dan s tem, da se tule anonimno naslajate nanj in na njegovo življenje.
[img]http://cdn.quotesgram.com/img/98/25/2129938429-184486_436672986357523_1205172191_n.jpg[/img]
Brane take nima, takele se tule nanj spravljate. Dejte pokazat slike svojih frustriranih frisov, pokazat, kaj ste naredile v življenju.

Ravno take, ki se tule naslajate, ste navadne nule.


Lahko bi, ampak je to slaba publiciteta v taki majhni zaplankani deželci 😉


Lahko bi, ampak je to slaba publiciteta v taki majhni zaplankani deželci 😉
[/quote]

Ne štekam??
Greš ti se..aat z nekom in to prec javno objaviš?


Lahko bi, ampak je to slaba publiciteta v taki majhni zaplankani deželci 😉
[/quote]

Ne štekam??
Greš ti se..aat z nekom in to prec javno objaviš?
[/quote]
Ne sam to se razve, ljudje šušljajo.

Če moški v lajfu iztoči preveč sperme, če je 40 let kurbir, potem pač pri 60-ih izgleda 75.

Vprašajte indijske mojstre, če ne verjamete. Ti pravijo, da je čez 50 že en orgazem mesečno za moškega PREVELIKA izgubaenergije…

Vi pa seveda po želji. Brizgalna brizga. Dokler ne – usahne…

Kolkor vem je brane navadan pijanc, alkoholik že leta in nobena terapija mu ne pomaga ker je tolk v k….

Ne štekam??
Greš ti se..aat z nekom in to prec javno objaviš?
[/quote]
Ne sam to se razve, ljudje šušljajo.
[/quote]

C c c…ne bit naivna;)

Tocno tako, zoprn je po videzu sploh pa po obnasanju

Nekje sem prebral en komentar da je kastelic bil dolga leta v komuni ker naj bi bil odvisnik..aje kaj resnice na tem??

New Report

Close