Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je vas dobilo službo preko vezi?

Koliko je vas dobilo službo preko vezi?

Kooook let sm bla brez službe, pa noben ki ga poznam ni niti trznil, pa bi mi lahko marsikdo pomagal!! Še najbolj zamerim sosedi, k***i hinavski, katera je na zelo visokem družbeno-političnem položaju.
Upam da se ji vrača! Sama sem si na koncu prigrebla službo, kot sem jo želela, ampak z veliko vztrajnosti in samozavesti.
Ampak tako je moralo biti, izgleda.

Kateri idijot (tudi v JS/JU) bi vas preko zvez vzel v službo, da ste mu kot zaposleni v sramoto?
aja – vi, ki pravljičate o zezah, poznanstvih …

A zdej sluzbo stalno ze imas al se vedno sezonska dela v turizmu?
[/quote]

Nisem nobena kahlo, ne vem o kom govoriš.

Jaz sem prvo službo dobila preko poznastva, šlo pa je za službo, kjer sem nadomeščala porodniški dopust. In s to službo (zaradi pridobljenih izkušenj), so se mi potem odprle druge poti, zamenjala sem že več služb in vse potem so bile preko razpisa, kjer sem kandidirala z vsemi drugimi.

Katere vezi? Preko katerih vezi? Preko kolenskih?? Neee. Preko križnih? Mogoooče ;))
[/quote]

Preko razširjenih dimeljskih 😛

Dve službi brez vez. 3. Malenkost vez me je družinski član priporočol+pretekle izkušnje. 4. sem delodajalcu odkrito povedala, da iščem nov izziv in strokovno napredovanje, ki pri 3.delodajalcu pač ni bilo možno. So bili žalostni, a so me profesionalno priporočili. V novi službi sodelujem pogosto s 3.delodajalcem.

New Report

Close