Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je vaš rekord gledanja programa Nova Tv ( v minutah ali sekundah)?

Koliko je vaš rekord gledanja programa Nova Tv ( v minutah ali sekundah)?

Ko menjam programe na tv, grem tudi mimo Nove tv. Moj rekord je ene tri minute.

Jaz sem gledala enkrat celo oddajo, seveda kot komedijo. Gostja je bila Norma Korošec pa še nekdo, se ne spomnim. Sva se z mojim narežala do solz.

Več ljudi in večkrat bi moralo gledati NORO24TV!
NORA24TV je napaka, in na napakah se učimo!☺☺☺

1 minuta je bila….v začetku. Sedaj preskočim kanal, se da.

Končno en medij, ki razkriva zločinsko komunistično lopovske rabote.
Zdaj vsaj vemo kolk nam zločinski komunisti kradejo.

Za tiste z IQ-jem pod 80 predvajajo občasno tudi reklamne oglase.

Uh, moj rezultat je gotovo eden od boljših – če upoštevamo dejstvo, da se politično nagibam k levi ali levi sredini in NIKAKOR na desno.
Včasih gledam tudi večino oddaje, cele še nisem zmogla. Tudi kakšno uro zdržim, seveda je odvisno od teme pogovora. Ko sem zagledala Velikega vodjo na ekranu, sem takoj premaknila na drug program, podobno tudi ob Grimsu. Ali ko imajo kakšnega oboževalca domobrancev, ki se mu še zdaj kolca, da nacisti niso zmagali, teh stvari tudi ne morem poslušati.

Ampak kakšno stvar pa vseeno dobro povejo.


[/quote]

konjem so včasih nadeli plašnice.
da niso ogledovali stvari, ki niso bile v “pravi” liniji.

Pri naši hiši velja pravilo, da se tega programa ne gleda. Ker nočem, da bi imeli madež, ko bi se v seznamu naših ogledov programov pri mojem ponudniku videlo, da je slučajno bil vključen ta program. Traja pol sekunde, da gremo mimo pri menjavanju programov.


[/quote]

konjem so včasih nadeli plašnice.
da niso ogledovali stvari, ki niso bile v “pravi” liniji.
[/quote]

Spodbujanje razdora med ljudmi tudi ni prava linija.

Na začetku nekaj sekund in potem toliko, da sem program ukinila in da tudi mimo ne grem.

Dve minuti in pol sem enkrat občudovala, kako lahko iz ene navadne novičke delajo konstrukt erste klasse.

🙂
Ja, ga tud nisem odstranu in grem včas čez. Včas so bolj smešno patetični kot Godler ko se norca iz njih dela. Poleg tega, vse volitve zadnjih let kažejo, da je 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi pri nas v tem umskem stanju, torej tudi ljudi s katerimi moraš imeti upravka hočeš ali nočeš. In biti seznanjen je vedno bolje kot zanikati njihov obstoj. Razumeti je pa težje.

A ni to čudno, sami ultra ozaveščeni, izobraženi, odgovorni, inteligentni, levo usmerjeni seveda, napredni, ni da ni… državljani, po tehle odgovorih sodeč, pa vas še po četrt stoletja po vsakih volitvah lobiji iz ozadja peljejo scat kot majhne otroke.

Tam ene 5 min. Zadnjic sem poskusal gledat tistega neonacija Bujanca, pa nisem mogel vec, ko je zacel nabijat, da bi pri nas rad slisal pesmi v slovenskem jeziku, da nihce ne poje slovensko. Nekaj je nabojal o domoljubju… Neprebavljivo.

Sem gledala enkrat celo več kot pol ure 🙂

So vrteli posnetek Svetlaninega koncerta … je bila sicer kasneje še razprava o koncertu, njej in o gostih, ampak tega pa nisem več gledala.

To ni res. Samo ta SDS desna alternativa je tako degenerirana, da jo se otroci spregledajo.

Ze ti si dokaz, da avtomatsko vse, kar ne tuli v rog z Janso enacis z levicarji.

Zalostno, da ste tolk omejeni.

Za vas komunistične privilegirance je značilno, da pobirate informacije samo iz ene strani, oziroma ene politično rdečuharske opcije. Vam so rdečuharsko komunistični voditelji ukazali in vas naučili, da drugega mnenja ne smete poslušat. Za vas komuniste , ki ne znate misliti s svojo glavo, je obvezno poslušanje samo ene plati zgodbe, to je zgodba zločinski komunistov. Zato nam pa lažejo že 75 let in več.

Moder človek posluša VEDNO obe plati. Le tako si lahko ustvari SVOJE mnenje. Komunisti tega niste zmožni.
Tudi sodnik mora poslušat tako obdolženca, kot tožnika, če hoče pošteno presodit. Po vaši komunistični logiiki sodnik sploh ne bi rabil zaslišati obeh strank v postopku. Zasliši tožnika in razsodi. Sodba končana, zgolj na osnovi pričevanja ene stranke v postopku.

Televizije Tv Nova ne gledam ampak redno vsak dan berem njihovo internetno stran.

še nikoli, sploh ne vem, kje je

Dnevno gledam tam okoli pol urce sploh oddaje imajo zelo zanimive- Za razliko od RTV-ja in 24 kur poročajo korektno in resnično.
Samo manjka jim , da bi vmes dali kakšen film ali nadaljevanko.

Za vas komunistične privilegirance je značilno, da pobirate informacije samo iz ene strani, oziroma ene politično rdečuharske opcije. Vam so rdečuharsko komunistični voditelji ukazali in vas naučili, da drugega mnenja ne smete poslušat. Za vas komuniste , ki ne znate misliti s svojo glavo, je obvezno poslušanje samo ene plati zgodbe, to je zgodba zločinski komunistov. Zato nam pa lažejo že 75 let in več.

Moder človek posluša VEDNO obe plati. Le tako si lahko ustvari SVOJE mnenje. Komunisti tega niste zmožni.
Tudi sodnik mora poslušat tako obdolženca, kot tožnika, če hoče pošteno presodit. Po vaši komunistični logiiki sodnik sploh ne bi rabil zaslišati obeh strank v postopku. Zasliši tožnika in razsodi. Sodba končana, zgolj na osnovi pričevanja ene stranke v postopku.
[/quote]

Treba je poslušati objektivne in poštene informacije in graditi na njih. Tam, kjer se cufata dve barabi, kdo ima prav, se gre mimo.

Za vas komunistične privilegirance je značilno, da pobirate informacije samo iz ene strani, oziroma ene politično rdečuharske opcije. Vam so rdečuharsko komunistični voditelji ukazali in vas naučili, da drugega mnenja ne smete poslušat. Za vas komuniste , ki ne znate misliti s svojo glavo, je obvezno poslušanje samo ene plati zgodbe, to je zgodba zločinski komunistov. Zato nam pa lažejo že 75 let in več.

Moder človek posluša VEDNO obe plati. Le tako si lahko ustvari SVOJE mnenje. Komunisti tega niste zmožni.
Tudi sodnik mora poslušat tako obdolženca, kot tožnika, če hoče pošteno presodit. Po vaši komunistični logiiki sodnik sploh ne bi rabil zaslišati obeh strank v postopku. Zasliši tožnika in razsodi. Sodba končana, zgolj na osnovi pričevanja ene stranke v postopku.
[/quote]

Saj to veš, da si ljudje, ki pišejo te sestavke za novoTV, sproti izmišljujejo po meri tvojih somišljenikov? Imajo že vnaprej sestavljene floskule, ki jih samo lepijo skupaj.

Nova 24 Tv bi jaz z veseljem plačeval mesečni prispevek za RTV ga pa nočem, ker lažejo in zavajajo. FUJ

New Report

Close