Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je vaš rekord gledanja programa Nova Tv ( v minutah ali sekundah)?

Koliko je vaš rekord gledanja programa Nova Tv ( v minutah ali sekundah)?


Ali ti ni nič nerodno nad takim izrazoslovjem? To pove o tebi in o tistih osebah, ki kar tekmujejo, kdo bo bolj izvirno skovanko izhajajoč iz rdeče barve zmojstrovil, ti pa potem to na polno ponavljaš. Zakaj si pa tako prepričan, da naj bil bilo nekaj v povezavi z rdečo barvo žaljivka? Ni žaljivka, partizani so bili zmagovalci ww2, verjamem pa, da bi se vsak, ki je podpiral domače izdajalce moral pogrezniti v zemljo od sramu, v kolikor je normalen. Vidim, da si zelo nezadovoljen s svojim življenjem – daj kaj naredi v tej smeri, ne pa da iščeš, kdo vse je kriv.

omenjaš rtv prispevek – zakaj ga pa Majer ni ukinil, ko je bil na oblasti?

Pa da ne bo pomote – sam nisem za nobeno politično strujo.
LP
[/quote]
Edini in resnični domači izdajalci so bili partizani.
Pod pretvezo in lažjo , da se bojujejo proti Nemcem, so v resnici vsilili komunistično boljševiško revolucijo in genocid nad poštenimi slovenci. 600+ morišč to dokazuje.
To je resnična izdaja.
Ti pač živiš v rčeuharsko komunistično laži.
Že imaš koristi od tega.
[/quote]
partizani so se borili za svobodo, niso bili izdajalci … vsaj tako so nas učili v šoli

No zdaj pa povej kako bi ti rešil to zmedo, ki si jo tako podpiral zadnje 2 leti zdaj kao,d a ne.

V Evropi je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantov, ki niso upravičeni do azila. države jih nočejo deportirati jih je težko.

Torej kako bi ti to rešil kot velik zagovrnik humanitarizma? Boš del svoje plače namenil za migrantske centre ali kako?

Tako slepo ste zagovarjali ekonomskem igrante, ki so si lahko privoščili plačati dragim tihotapcim, da so prišli v Evropo tisti bogi revni begunci so pa ostali tam kjer je nevarno.

Vi humanitarni borci ste v Evropo spravili ekonomske pijavke begunci z NGO ladjami in weašim welkomen refugess pa te fore.

torej kakšne so rešitve zdaj ???
[/quote]

Kaj si boš še izmislilo? Če si zmožno konstruktivnih laži in konstruktivnega podpihovanja sovraštva, bodi samo zmožno še konstruktivnih rešitev. Naj te opozorim, da uporaba puške ni konstruktivna rešitev.
[/quote]

Si ti mentalna sirota? Če nisi se ne vtikaj v najin pogovor niti nimaš inteligence za to tako, da pejt pospravlat.


Edini in resnični domači izdajalci so bili partizani.
Pod pretvezo in lažjo , da se bojujejo proti Nemcem, so v resnici vsilili komunistično boljševiško revolucijo in genocid nad poštenimi slovenci. 600+ morišč to dokazuje.
To je resnična izdaja.
Ti pač živiš v rčeuharsko komunistično laži.
Že imaš koristi od tega.
[/quote]
partizani so se borili za svobodo, niso bili izdajalci … vsaj tako so nas učili v šoli
[/quote]

Res je. Učili so nas tako.
Zgodovina in čas pa sta pokazala, da so nas učili laži.

nova
Uredništvo priporoča


Ali ti ni nič nerodno nad takim izrazoslovjem? To pove o tebi in o tistih osebah, ki kar tekmujejo, kdo bo bolj izvirno skovanko izhajajoč iz rdeče barve zmojstrovil, ti pa potem to na polno ponavljaš. Zakaj si pa tako prepričan, da naj bil bilo nekaj v povezavi z rdečo barvo žaljivka? Ni žaljivka, partizani so bili zmagovalci ww2, verjamem pa, da bi se vsak, ki je podpiral domače izdajalce moral pogrezniti v zemljo od sramu, v kolikor je normalen. Vidim, da si zelo nezadovoljen s svojim življenjem – daj kaj naredi v tej smeri, ne pa da iščeš, kdo vse je kriv.

omenjaš rtv prispevek – zakaj ga pa Majer ni ukinil, ko je bil na oblasti?

Pa da ne bo pomote – sam nisem za nobeno politično strujo.
LP
[/quote]
Edini in resnični domači izdajalci so bili partizani.
Pod pretvezo in lažjo , da se bojujejo proti Nemcem, so v resnici vsilili komunistično boljševiško revolucijo in genocid nad poštenimi slovenci. 600+ morišč to dokazuje.
To je resnična izdaja.
Ti pač živiš v rčeuharsko komunistično laži.
Že imaš koristi od tega.
[/quote]

No, spoštovani Šalabajzer. Pa mi ti pojasni nekaj “zgodovinskih resnic”. Moje starše in stare starše so leta 1941 pognali z domov (Nemci) in jih poslali v delovna (ne uničevalna) taborišča. (V bistvu za sužnje).
A so se mi o tem zlagali ?
No, menda so tem istim Nemcem ti domobranci slovesno prisegli (in tudi udejanjali) podporo!
A so se mi o tem zlagali ?
Torej moji so se vrnili po zmagi nad nacizmom. Če bi zmagali “tvoji” bi umrli kot sužnji nekje v Nemčiji ali na Poljskem.
Ali se motim ?
In zakaj naj bi torej sedaj objokoval kruto usodo domobrancev ???
Sem odprt za “resnico”!

Kaj si boš še izmislilo? Če si zmožno konstruktivnih laži in konstruktivnega podpihovanja sovraštva, bodi samo zmožno še konstruktivnih rešitev. Naj te opozorim, da uporaba puške ni konstruktivna rešitev.
[/quote]

Si ti mentalna sirota? Če nisi se ne vtikaj v najin pogovor niti nimaš inteligence za to tako, da pejt pospravlat.
[/quote]

Na javen forum pišeš, svoje laži na javnem forumu razgaljaš. Zato se bomo vtikali po svoji volji ne glede na tvoja navodila.

Si ti mentalna sirota? Če nisi se ne vtikaj v najin pogovor niti nimaš inteligence za to tako, da pejt pospravlat.
[/quote]

Na javen forum pišeš, svoje laži na javnem forumu razgaljaš. Zato se bomo vtikali po svoji volji ne glede na tvoja navodila.
[/quote]

Dokaži, da sem pisal laži če zmoreš če ne moreš pojdi pospravljat.

Kaj si boš še izmislilo? Če si zmožno konstruktivnih laži in konstruktivnega podpihovanja sovraštva, bodi samo zmožno še konstruktivnih rešitev. Naj te opozorim, da uporaba puške ni konstruktivna rešitev.
[/quote]

Si ti mentalna sirota? Če nisi se ne vtikaj v najin pogovor niti nimaš inteligence za to tako, da pejt pospravlat.
[/quote]

Sorry kolega, pri meni si na “ignore” dokler mi ne prilepiš mojega citata ki bi potrjeval tvoje gornje trditve (To pomeni dokler se ne oglasiš pod novim nickom, saj takega citata ne moreš najti). Pa to ti ne bi smel biti problem, ko si zbral toliko incidentov po Nemčiji! (Aja, sem pozabil, zate zbirajo drugi)

Na javen forum pišeš, svoje laži na javnem forumu razgaljaš. Zato se bomo vtikali po svoji volji ne glede na tvoja navodila.
[/quote]

Dokaži, da sem pisal laži če zmoreš če ne moreš pojdi pospravljat.
[/quote]

Da, lažeš. Za mentalno_siroto praviš, da je zagovarjal invazijo migrantov. Ker redno spremljam, kaj piše mentalna_sirota, vem, da je tvoja trditev laž. Mentalna_sirota ni nikoli zagovarjal invazije migrantov. Kolikor sem spremljal forum, sploh NIHČE ni zagovarjal in tudi sedaj ne zagovarja tega, čemur ti praviš invazija migrantov.

Kosove sat MUX B Prishtine

Dokaži, da sem pisal laži če zmoreš če ne moreš pojdi pospravljat.
[/quote]

Da, lažeš. Za mentalno_siroto praviš, da je zagovarjal invazijo migrantov. Ker redno spremljam, kaj piše mentalna_sirota, vem, da je tvoja trditev laž. Mentalna_sirota ni nikoli zagovarjal invazije migrantov. Kolikor sem spremljal forum, sploh NIHČE ni zagovarjal in tudi sedaj ne zagovarja tega, čemur ti praviš invazija migrantov.
[/quote]

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉

Si ti mentalna sirota? Če nisi se ne vtikaj v najin pogovor niti nimaš inteligence za to tako, da pejt pospravlat.
[/quote]

Sorry kolega, pri meni si na “ignore” dokler mi ne prilepiš mojega citata ki bi potrjeval tvoje gornje trditve (To pomeni dokler se ne oglasiš pod novim nickom, saj takega citata ne moreš najti). Pa to ti ne bi smel biti problem, ko si zbral toliko incidentov po Nemčiji! (Aja, sem pozabil, zate zbirajo drugi)
[/quote]

A si končno prišel pisat pod pravim imenom ne pod joj joj joj HAHAHAHAHAAHA

[img]http://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/08/rofl-gif-7.gif[/img]

Da, lažeš. Za mentalno_siroto praviš, da je zagovarjal invazijo migrantov. Ker redno spremljam, kaj piše mentalna_sirota, vem, da je tvoja trditev laž. Mentalna_sirota ni nikoli zagovarjal invazije migrantov. Kolikor sem spremljal forum, sploh NIHČE ni zagovarjal in tudi sedaj ne zagovarja tega, čemur ti praviš invazija migrantov.
[/quote]

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉
[/quote]

Zopet lažeš. Joj joj joj nisem mentalna_sirota.

Čakam, kaj si boš še izmislilo! Lahko pa seveda greš tudi pospravljati.

Kosove sat MUX B Prishtine
[/quote]

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Sorry kolega, pri meni si na “ignore” dokler mi ne prilepiš mojega citata ki bi potrjeval tvoje gornje trditve (To pomeni dokler se ne oglasiš pod novim nickom, saj takega citata ne moreš najti). Pa to ti ne bi smel biti problem, ko si zbral toliko incidentov po Nemčiji! (Aja, sem pozabil, zate zbirajo drugi)
[/quote]

A si končno prišel pisat pod pravim imenom ne pod joj joj joj HAHAHAHAHAAHA

[img]http://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/08/rofl-gif-7.gif[/img]
[/quote]

A te že malo živci izdajajo? Prav je, da se vam lažnivcem to dogaja.

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉
[/quote]

Zopet lažeš. Joj joj joj nisem mentalna_sirota.

Čakam, kaj si boš še izmislilo! Lahko pa seveda greš tudi pospravljati.
[/quote]

Ne boš ga prepričal/a. Ko si nekaj zamislijo, jim to postane neizpodbitna resnica 🙁

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉
[/quote]

Zopet lažeš. Joj joj joj nisem mentalna_sirota.

Čakam, kaj si boš še izmislilo! Lahko pa seveda greš tudi pospravljati.
[/quote]

HAHAHAHAHAHAHA BRUKE

Da, lažeš. Za mentalno_siroto praviš, da je zagovarjal invazijo migrantov. Ker redno spremljam, kaj piše mentalna_sirota, vem, da je tvoja trditev laž. Mentalna_sirota ni nikoli zagovarjal invazije migrantov. Kolikor sem spremljal forum, sploh NIHČE ni zagovarjal in tudi sedaj ne zagovarja tega, čemur ti praviš invazija migrantov.
[/quote]

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉
[/quote]

Janševikec, komujazov nas je ogromno, ne rabimo se predstavljat pod drugimi, to je taktika raznih Majerjev ipd. Udarite po hlapcu kosovarja, tovariši!

Zopet lažeš. Joj joj joj nisem mentalna_sirota.

Čakam, kaj si boš še izmislilo! Lahko pa seveda greš tudi pospravljati.
[/quote]

Ne boš ga prepričal/a. Ko si nekaj zamislijo, jim to postane neizpodbitna resnica 🙁
[/quote]

Kdo pa pravi, da ga želim v karkoli prepričati? Prav pa je, da ve, da se laži da ne le prepoznati ampak včasih celo dokazati. Osebno tudi menim, da bi jih taki lažnivci, kot je oseba za nikom “Ali lahko”, morali krepko dobiti po gobcu.

HAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA MENTALNA SIROTA ZDAJ PIŠEŠ ŽE POD SKRIVNIM IMENOM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

joj joj joj = metnalna sirota LOL LOL

Nemoreš, da verjameš hahahaha nizko si padel nizko resnica buba vem vem 😉
[/quote]

Janševikec, komujazov nas je ogromno, ne rabimo se predstavljat pod drugimi, to je taktika raznih Majerjev ipd. Udarite po hlapcu kosovarja, tovariši!
[/quote]

Mentalna sirota saj razumem, da sem te sesul z resnico ampak ne rabiš si zdaj delat bruk z skritimi imeni kot so joj joj joj in zdaj že janšek LOL LOL

Prav očitno je, da si ti za temi niki kot ena ranjena žival pač načel sem tvoj ponos ampak z resnicotako, da zdaj malo pomeditiraj spravi srčni utrip nazaj na normalno ferkvenco LOL LOL

dihaj dihaj… počasi dihaj…

Ne boš ga prepričal/a. Ko si nekaj zamislijo, jim to postane neizpodbitna resnica 🙁
[/quote]

Kdo pa pravi, da ga želim v karkoli prepričati? Prav pa je, da ve, da se laži da ne le prepoznati ampak včasih celo dokazati. Osebno tudi menim, da bi jih taki lažnivci, kot je oseba za nikom “Ali lahko”, morali krepko dobiti po gobcu.
[/quote]

Nisem si mislil, da si tako nasilen mentalna sirota
[img]https://media.giphy.com/media/r1HGFou3mUwMw/giphy-downsized-large.gif[/img]

Ne boš ga prepričal/a. Ko si nekaj zamislijo, jim to postane neizpodbitna resnica 🙁
[/quote]

Kdo pa pravi, da ga želim v karkoli prepričati? Prav pa je, da ve, da se laži da ne le prepoznati ampak včasih celo dokazati. Osebno tudi menim, da bi jih taki lažnivci, kot je oseba za nikom “Ali lahko”, morali krepko dobiti po gobcu.
[/quote]

Ah, kaj “po gobcu”. Zato pa imamo internet da vsak lahko pokaže svoj obraz. Brez tega ne bi bilo pol toliko zanimivo :-).
In tudi – je množica še slabših (večjih lažnivcev) od njega 🙁

Ti si napaka. Upam, da se je tvoj oče iz te napake kaj naučil in zdaj vedno uporabi kondom.

Hec, je v tem, da si ti sf knjen! Pa še slab zvok imajo tvoji, da o sliki ne govorimo! Ampak, kva čmo, tud takile morte žvet! Na žalost med nami!

Tako delajo hlapci, ki si zakrivajo oči pred resnico.
Končno pameten tv program. Mi gledamo samo še tega.

Tako delajo hlapci, ki si zakrivajo oči pred resnico.
Končno pameten tv program. Mi gledamo samo še tega.
[/quote]

mi tudi

New Report

Close