Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko metrov od ceste moras biti, da omogocis macki varen izpust?

Koliko metrov od ceste moras biti, da omogocis macki varen izpust?

Seveda to velja za vse poste citiranega avtorja.
A bo pomagalo priklicati pozornost moderatorjev, če napišem, da je vodstvo tega foruma prifuknjeno, moderatorji zblojeni in blesavi, neumni kor noč, zmešani popolnoma, bedasti in primitivni?
Da ste iz mečki človeštva, zblojene kure, totalni idi*oti?

Ali pa se to dovoli samo , kadar se piše o ženskah?

V obeh primerih se skriva zrno resnice.

Tole je bilo prijavljeno pred parimi urami, pa še vedno krasi ta forum.
Se torej vodstvo foruma z moderatorji vred strinja s primitivnim zmerjanjem žensk?
A bo treba počasi vplesti kakšne uradne institucije ? Prijave drugam, kakor moderatorjem?
[/quote]
Kaj bi pa tvoje moral napisat kokodajočim kokoškam, brez kančka pameti? Mačke na povodce, pa ograje za mačke, zmešanke ničvredne, se sploh zavedate kake kvasite? Gajžle čez zdivjane riti rabite, pa se vam bo pamet hitro začela vračat, ne priviligiranja, zaradi kateraga je babja rit popolnoma nora, žleht in nesposobna za karkoli.

Tole je bilo prijavljeno pred parimi urami, pa še vedno krasi ta forum.
Se torej vodstvo foruma z moderatorji vred strinja s primitivnim zmerjanjem žensk?
A bo treba počasi vplesti kakšne uradne institucije ? Prijave drugam, kakor moderatorjem?
[/quote]

Če se ti ljubi spuščati na njegov nivo, najdi njegovo šibko točko, pa ga bo še kako zabolelo, našega modroritega buldožerja.


V primerjavi s tem , če bi imel eno tako z mačko na povodcu doma, res ne. 🙂

Al res no, si ni za predstavljat za kam so sploh še te čisto zmešane babje betice in kdo za vraga to ustvari?
[/quote]

Sem že videl eno mačko na povodcu. Še zdaj mi je žal, ker je nisem prijavil.

Sem že videl eno mačko na povodcu. Še zdaj mi je žal, ker je nisem prijavil.
[/quote]

Zločin!! Mačke imajo da se šetajo kjerkoli in serjejo med sosedovo solato!

Naša mačka se motovoli na naši parceli. Res redkokdaj gre k sosedom. To našo parcelo čuva kot pes. Bog ne daj da bi k nam prišla na obisk sosedova mačka ali pes.

New Report

Close