Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko naših politikov, vlade je cepljenih in s čim

Koliko naših politikov, vlade je cepljenih in s čim

Kje pridem do podatka koliko naših članov vlade je cepljenih in s čim?

Tisti, ki so, so z IV vitaminsko infuzijo.

Dvomim, da so jim vbrizgali eksperimentalni pripravek.

Mislim da večina ni. To se je nekako začutilo ko je zbolela šolska ministrica. Takrat se je pisalo zelo čudno, sploh se ni vedelo ali je cepljena z 2.odmerkom ali ne. Če hočejo vladajoči izpasti verodostojno, bi ravno oni morali objavit cifre koliko med njim je polno cepljenih. Pa vse tiho je bilo.

Sigurno ne bi dali v javnost, da so cepljeni s fiziološko raztopino. V precepljenih kolektivih je ogromno bolniških odsotnosti, nekaj pa tudi hospitaliziranih. A je kdo iz parlamenta s tipičnimi kovid znaki v bolniški ali v bolnici? Nihče!

Morali bi biti javni podatki!
zdaj naj se naši vrli nivinarji izkažejo in pridejo do podatkov!

v cepivih je snov, ki zmanjšuje naravno imunost telesa so ugotovili v VB: https://nworeport.me/2021/10/22/mrna-vaccines-weaken-immune-system-even-after-covid-recovery-according-to-uk-data/

 

Odgovor na objavo uporabnika
HOMER, 25.10.2021 ob 07:24

v cepivih je snov, ki zmanjšuje naravno imunost telesa so ugotovili v VB: https://nworeport.me/2021/10/22/mrna-vaccines-weaken-immune-system-even-after-covid-recovery-according-to-uk-data/

 

dodajam še tole: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1027511/Vaccine-surveillance-report-week-42.pdf

 

imate ne le kratko pamet, imate tudi kratek spomin, Bregamo se sploh ni zgodil, mar ne?

V prav želite Bergamo, s stisnjenimi pestmi v fige verjamete, da bo šlo za milejšo različico bolezni pri vas, mar ne? Ko jebe tiste s slabim imunskim sistemom, tiste z avtoimunimi boleznimi, tiste na protirakavi terapiji….

Baje smo fašisti, ovce……ampak jaz ne želim več Bergama, en Bergamo v Evropi v 21. st. je bil dovlj, se vam ne zdi?

Počipovalšek je sam priznal, da je necepljen. Zato ni skoraj nihče.

Odgovor na objavo uporabnika
kratek spomin, 25.10.2021 ob 07:41

imate ne le kratko pamet, imate tudi kratek spomin, Bregamo se sploh ni zgodil, mar ne?

V prav želite Bergamo, s stisnjenimi pestmi v fige verjamete, da bo šlo za milejšo različico bolezni pri vas, mar ne? Ko jebe tiste s slabim imunskim sistemom, tiste z avtoimunimi boleznimi, tiste na protirakavi terapiji….

Baje smo fašisti, ovce……ampak jaz ne želim več Bergama, en Bergamo v Evropi v 21. st. je bil dovlj, se vam ne zdi?

Raziskave kažejo, da cepivo zmanjšuje imunost telesa. Ti glupo, bi že tako oslabljen imunski sistem še dodatno cepilo in uničilo še tisto malo obrambe ki jo ima?!!?!?!?

Velika vecina je cepljena. Cepili so se med prvimi, se zelo so se grebli za cepivo.  Oni vedo,  kaj je najbolj pametno. Biti cepljen!    Cepivo resuje zivljenja.

Odgovor na objavo uporabnika
Stella510, 25.10.2021 ob 09:06

Velika vecina je cepljena. Cepili so se med prvimi, se zelo so se grebli za cepivo.  Oni vedo,  kaj je najbolj pametno. Biti cepljen!    Cepivo resuje zivljenja.

In svizec zavije čokolado v folijo.

New Report

Close