Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko orhidej imate doma?

Koliko orhidej imate doma?

15-18 stopinj je mrzlo? Toliko imam jaz čez dan v stanovanju, ker itak migam in šibam okoli zato ne rabim topleje, zvečer pa povečam na 20.

Ampak ste me pa zagrele za probat s kakšno orhidejo. Morda katera ve kje se da nabavit Ocean orchids? Vem da jih imajo v Hofru, ampak če hočeš točno določeno sorto?
[/quote]

Ej tudi mene zanima kje bi se dalo dobit te orhideje, ker v Dobrovnik rinit se mi pa glih ne da za 2 orhideji. Na njihovi spletni strani pa tudi nič ne piše.

Ce jih hocte prisilit k cvetenju..z njo na hladno in nic zalivat..no mogoce 1x na mes..

O pa kolk jim paše, ko v prostoru susimo perilo.
Noro. Delajo 100na uro pol.

Ej tudi mene zanima kje bi se dalo dobit te orhideje, ker v Dobrovnik rinit se mi pa glih ne da za 2 orhideji. Na njihovi spletni strani pa tudi nič ne piše.
[/quote]

A res noben/a ne ve?

A res noben/a ne ve?
[/quote]

Ne vem. Vem pa, da njihovih orhidej nočem, sem imela slabe izkušnje z njimi. Orhideje kupujem samo v eni cvetličarni, kjer imajo lastno dobavo iz Nizozemske, in imajo res lepe, močne in posebne orhideje.

Ne vem. Vem pa, da njihovih orhidej nočem, sem imela slabe izkušnje z njimi. Orhideje kupujem samo v eni cvetličarni, kjer imajo lastno dobavo iz Nizozemske, in imajo res lepe, močne in posebne orhideje.
[/quote]

A nam zaupas ime in lokacijo te cvetlicarne, prosim?

A nam zaupas ime in lokacijo te cvetlicarne, prosim?
[/quote]

Emporia, Ljubljana. Upam, da ostane še kaj zame;-)

Emporia, Ljubljana. Upam, da ostane še kaj zame;-)
[/quote]

Hvala, ampak je žalostno da še spletne strani nimajo da bi človek kaj pogledal, samo faking fb in ig. Saj ti nimaš nič s tem, samo komentiram.

Emporia, Ljubljana. Upam, da ostane še kaj zame;-)
[/quote]

Hvala, pa brez skrbi 😉

Hvala, ampak je žalostno da še spletne strani nimajo da bi človek kaj pogledal, samo faking fb in ig. Saj ti nimaš nič s tem, samo komentiram.
[/quote]

A veš, da nikoli sploh nisem šla za tem. Jaz se redno ustavim tam, ko gem mimo, tudi, če nič ne rabim ali nameravam kupiti:)
Je pa kar se slikc tiče IG po mojem mnenju danes ful boljša varianta kot spletna stran…

A veš, da nikoli sploh nisem šla za tem. Jaz se redno ustavim tam, ko gem mimo, tudi, če nič ne rabim ali nameravam kupiti:)
Je pa kar se slikc tiče IG po mojem mnenju danes ful boljša varianta kot spletna stran…
[/quote]

Ne vem zakaj bi bilo to boljše, meni se zdi neprofesionalno in neresno če podjetje nima spletne strani.

Imam eno, staro 4 leta, ki nikoli ne cveti. Sem poskusila vse mogoče, a brez uspeha.

A si jo probala dat na hladno v temo in nehala zalivat?

A si jo probala dat na hladno v temo in nehala zalivat?
[/quote]

Sem.

Ne vem zakaj bi bilo to boljše, meni se zdi neprofesionalno in neresno če podjetje nima spletne strani.
[/quote]

Ker se lahko sproti objavlja (vsak dan ali nekaj dni v pričakovanju nove fotke:), pa interaktiven je, lahko se komunicira z občinstvom.

Že dolgo marsikatero podjetje nima več spletne strani, ampak komunicira prek socialnih omrežij. Moje ga npr. nima. Je pa res, da nimam niti FB ali IG, ampak to še ne pomeni, da nisem resna. Moje stranke vedno, da sem hudičevo resna:) No, mogoče bo pa vseeno treba kaj s časom naprej…

0.

Nič.
Včasih smo jih imeli, a vedno vse “umrle”.
Verjetno jim ne odgovarja temperatura. Imamo 24 stopinj, kadar zakurimo kamin pa vedno 27, 28. Nam to odgovarja, rožam ne. Je pa po celi hiši enaka temperatura, zato jih ne moremo prestavit v hladnejši prostor.
Sploh pa..zakaj bi sploh morali imeti rože v hiši?

Ne maram ljudi, ki ljubijo orhideje!

…ljudi ki ne marajo cvetja.

15-18 stopinj je mrzlo? Toliko imam jaz čez dan v stanovanju, ker itak migam in šibam okoli zato ne rabim topleje, zvečer pa povečam na 20.

Ampak ste me pa zagrele za probat s kakšno orhidejo. Morda katera ve kje se da nabavit Ocean orchids? Vem da jih imajo v Hofru, ampak če hočeš točno določeno sorto?
[/quote]

Ocean orchids so trenutno v akciji v intersparu – 6,49 eur, dvostebelne v 12 cm loncku. Sem videla v letaku, kaksna je izbira v trgovini, pa ne vem.

Ocean orchids so trenutno v akciji v intersparu – 6,49 eur, dvostebelne v 12 cm loncku. Sem videla v letaku, kaksna je izbira v trgovini, pa ne vem.
[/quote]

O hvala, bom letela pogledat v ponedeljek.

New Report

Close