Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Koliko parov ne izvaja oralnega seksa in kaj so vzroki za neizvajanje?

Koliko parov ne izvaja oralnega seksa in kaj so vzroki za neizvajanje?

si ji ti ponudila pomoč ? ☺
[/quote]

Njemu sem skoraj, se mi je zasmilil…

Oralni sex je za packe, ki radi ližejo nehigijenične predele in vohajo prdce FUJ

hudo za tiste, ki orale niste deležni, mnogo ste prikrajšani v ljubezni.

Prvi je da jih v resnici partner več ne privlači pomoje. Razlog zna bit tudi v tem da je mogoče kakšna naletela na kakšnega bebca s smrdečimi jajci ali pa enega tistih ki mislijo da je zabavno prijet žensko za glavo in jo uporabljat namesto kante. Nekateri so pa tudi ekstremno zavrti v seksu in se ne znajo sprostit še manj pa pogovarjat o tem kaj partner želi in ima rad.
Glede na to da so tukaj gor teme o tem kako naj prepriča moža da nosi gate za spat, ker se ji ne da vsak dan “tarzančke” iz posteljnine čistit, do vprašanj kako rjavo črto iz gat odstranit, do ljudi, ki trdijo da je vsakodnevno tuširanje nezdravo….mislim jaz se ne čudim da veliko ljudi ne izvaja orale.
Mislim sicer da so vsi malo moteni po svoje (sploh una k tarzanče čisti :)), ampak ok.

Pač enim ne paše brez kakršnih koli razlogov, a je to tako težko to razumet. Kot da samo to obstaja v spolnosti. Isto bi lahko nekaterit trdil kako ste eni čudni ker ne ne ližete in sesate ženskih nožnih prstov na primer 🙂 Pač, imamo različne okuse, različne fetiše.

New Report

Close