Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko povprečno plačate za vrtec…

Koliko povprečno plačate za vrtec…

če je vaš otrok v poldnevnem varstvu in v skupini od 3. let naprej?

Mi plačamo mal čez 70 eur,…

---------------------------------------------------------------------------------------------- Veliko več smo, kot le telesa in osebnosti. Ne glede na spreminjajoči se zunanji videz je notranji duh vedno lep in ljubeč

vrtci imajo lahko različne cene. odvisno je tudi od razreda v katerega padeš glede na svoje dohodke.

če pa hočeš za statistiko, ti lahko povem, da bomo mi v novem šolskem letu plačali 4. razred za starostno obdobje 3-6 let, vendar za celodnevno varstvo cca 140 eur. kolikor sem gledala cenik, je videt, da je program 4-6 ur cenejši za par deset evrov.

nova
Uredništvo priporoča

čist preveč plačujemo, 2x več kot “zvoncica” zgoraj, pa še malico smo morali sami dajat. Pa tudi nismo glih v najvišjem razredu. Se splača nč delat pa od sociale životarit.

Letos gre v 1 razred, drugače smo pa lani plačevali okrog 120€.

Gremo na boljše, lani smo bili v skupini do 3 leta in je bilo krepko čez 300, letos bomo pri starejših in se bo kar poznalo v ceni, upam, da pademo pod 300 🙁

270 eur, 6 palčilni razred do 3 let

sedaj s 1. septembrom gremo v skupino od 3-6 zato upam na manjši znesej, kajti do sedaj smo plačevali jasli 360€/mesec- 8 razred. Katastrofa, aj čem rečt druzga.

New Report

Close