Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko si v resnici lahko privoščite?

Koliko si v resnici lahko privoščite?


Ah s tabo je se mnogo huje kot sem ti sploh omenila. Ampak za zacetek delaj predvsem na empatiji. Ta ti bo prinesla mnogo lepega in plemenitega. Dostojanstvo, taktnost, plemenitost v izrazanju in vedenju. Tega ti zelo manjka. Vsekakor ti nisem fovs. Ne verjamem, da sem komurkoli kadarkoli bila. In tvoje spricanje bedarij je le posledica precejsnje zakompleksanosti. Pa niti ne ves, ce morda imam materialno precej vec od tebe ampak nek normalen clovek z razvito empatijo tega ne bo razglasal zenski v stiski. Pa saj je brez veze. Lahko ji izkazes socutje, das nasvet ni pa ne taktno in ne dostojno, da se v nos tlacis to kar je njej trenutno nedosegljivo. Ker tega ne rabi in ni lepo. To je recimo neka empatija. Mene NE zmotijo pozitivni ljudje samo ti zaenkrat res se nisi pozitivna oseba. Ampak osebna rast je evolucija vsakega. Eni prej, drugi pac malcek kasneje. Sem te pa opomnila dobrohotno in lahko cvilis kolikor zelis ker jaz vem, da je bilo seme zasejano in da bos,ko bos pripravljena pogledala globoko vase in nadgradila tudi svojo osebnost kot si zasluzis sama in vsi,ki so in bodo v stiku s teboj. Srecno!
[/quote]

in na podlagi par internetnih besed že znaš oceniti človeka, kakšen je in naj se zazre vase itd.
Ne ukvarjaj se z mano, ker me ne poznaš in tudi upam, da te jaz nikoli ne srečam, kaj šele spoznam.
Vtikaš se vame za brezveze, počutiš se pa zdaj super, da si se lahko razpisala o tem, kakšen je nekdo na drugi strani ekrana. Bull shit.
Še enkrat: dol mi visi zate, jaz sem prvotno odpisala avtorici posta in ne tebi, ti si se vtaknila vame in sem ti odpisala tako, kot je. Če pač ne sprejmeš dejstva kot takšnega, kakršen je, to ni moj problem, ampak tvoj, ker si se poglobila v noj odgovor njej. Uživam življenje in prav je tako, avtorici se bo pa tudi obrnilo na bolje, ko bo to najmanj pričakovala.
Ti nisi pa nič manj ali več vredna ne od mene ne od drugih in ne dviguj se nad mano. Če me imaš za hladno in afnasto, me pač imaš, jaz pa tebe po napisanem smatram za pokroviteljsko in da hočeš biti nekaj več. Pa nisi. Zaključujem debato s tabo in ne piši mi “srečno”, ker tega od tebe ne potrebujem 🙂

Za moje pojme si lahko (in v glavnem tudi si) privoščim povsem normalno življenje. Nimam nekih ekscenih zapravljanj, stiskamo pa trenutno tudi ne.


Ah s tabo je se mnogo huje kot sem ti sploh omenila. Ampak za zacetek delaj predvsem na empatiji. Ta ti bo prinesla mnogo lepega in plemenitega. Dostojanstvo, taktnost, plemenitost v izrazanju in vedenju. Tega ti zelo manjka. Vsekakor ti nisem fovs. Ne verjamem, da sem komurkoli kadarkoli bila. In tvoje spricanje bedarij je le posledica precejsnje zakompleksanosti. Pa niti ne ves, ce morda imam materialno precej vec od tebe ampak nek normalen clovek z razvito empatijo tega ne bo razglasal zenski v stiski. Pa saj je brez veze. Lahko ji izkazes socutje, das nasvet ni pa ne taktno in ne dostojno, da se v nos tlacis to kar je njej trenutno nedosegljivo. Ker tega ne rabi in ni lepo. To je recimo neka empatija. Mene NE zmotijo pozitivni ljudje samo ti zaenkrat res se nisi pozitivna oseba. Ampak osebna rast je evolucija vsakega. Eni prej, drugi pac malcek kasneje. Sem te pa opomnila dobrohotno in lahko cvilis kolikor zelis ker jaz vem, da je bilo seme zasejano in da bos,ko bos pripravljena pogledala globoko vase in nadgradila tudi svojo osebnost kot si zasluzis sama in vsi,ki so in bodo v stiku s teboj. Srecno!
[/quote]

Daj da se ne boš ti razpočila. Od nevoščljivosti namreč. Avtorica je vprašala, koliko si lahko privoščite in ona ji je odgovorila. V čem je problem? Saj ni nikjer pisalo, da je odgovor zaželjen samo od tistih, ki si ne morejo privoščiti nič. Avtorice ni nikjer žalila, niti pametovala, da si je sama kriva za svojo situacijo, ampak samo povedala, koliko si lahko privošči. Tvoja reakcija je pa milo rečeno otročja. Ker si nevoščljiva da se kar kadi in ji zato očitaš vse mogoče samo zato, da sama sebe skušaš prepričati, da ji pa kao nimaš biti za kaj nevoščljiva. Tudi sebe malo poglej, kakšna oseba si pa pri sebi malo razčisti. Ker če ne moreš privoščiti nekomu, ki ima in biti vesela zanj, potem tudi z revnimi ne sočustvuješ iskreno, ampak si v resnici samo vesela, da gre še komu slabo ali slabše od tebe. Hinavščina je hujša od pomanjkanja empatije.

nova
Uredništvo priporoča

Mi bi si lahko dovolj, pa smo se navadili, da ni potrebe. Veliko pomaga za začetek, da smo “oklestili” medije in z njimi ponujanje vsega mogočega, kar naj bi si “morali” privoščiti. Tudi nobenih katalogov in reklam v nabiralnik ne dobivamo. V trgovino gremo enkrat na eden z listkom, finance imamo na papirju in sicer letni stroški (avto, zavarovanja, kurjava, amortizacija)
in posebej mesečni stroški (računi, dejavnosti, bencin, hrana). Tako vemo, koliko ostane in obvezno dajemo na stran vsaj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od skupnega prihodka. Se nabere.
Na začetku, ko sva strogo šparala za hišo, sva ugotovila, da se največ prišpara pri hrani (nobenih čipsov, pijač, namazov, kozlarij, ampak osnovne sestavine in KUHANJE) in pri brezveznih nakupih in izdatkih po pet in deset evrov, ki se ti ne zdijo veliko, ampak se nabere. Nakup naj bo planski, pišeš si kaj RABIŠ in potem kupiš samo to.

Jaz skorajda nič.
Letos se nisem bila izven svojega kraja. sama,sem pa bila, 90 procentov na račun zdravnika, oz. zaradi pregledov
Denarja za izlete nimam, za toplice prav tako ne, za morje tudi ne, za smučarijo tudi ne. grem vsako leto na morje, na izlete nismo hodili s starših in imam tako privzgojena, da jih ne potrebujem in hrepenim po njih
Oblek in čevljev si ne kupujem.letos sem si kar nekaj kupila, ker več nič ni bilo prav, sem pa gledala na ceno.
Pri hrani gledam na vsak evro, čeprav sem zaposlena.tudi sama gledam akcije v trgovinah
Živim iz rok v usta … vsak dan. nimam veliko, vendar nisem lačna. Na račun hiše moram drugje stisniti evro
To ni življenje, ampak suženjstvo oziroma vegetiranje. imela sem minimalca in smo delali hišo. Preživela sem, ker se znajdemo, sama vedno vse obrnem na svetlo stran

In potem poslušam bedarije ala …
– življenje je dar,
– moč je v tebi,
– mi smo kreatorji svojega življenja

…. ja to povejte revežem po svetu, invalidom, raznim žrtvam ….
ja imam dostikrat kakšno takšno misel napisano na vidnem polju. Na računalniku imam napisano v smislu “naj te ne bo strah, vse je le izziv. Ti ne rabiš tolažbe. Ti si močna oseba in ti bo uspelo.”. Tole mi je enkrat en sodelavec poslal za tolažbo na mail in sedaj imam to že 4 leta na vidnem polju. Vsakič preberem, vsakič mi je lažje.pa še res je bilo.

in na podlagi par internetnih besed že znaš oceniti človeka, kakšen je in naj se zazre vase itd.
Ne ukvarjaj se z mano, ker me ne poznaš in tudi upam, da te jaz nikoli ne srečam, kaj šele spoznam.
Vtikaš se vame za brezveze, počutiš se pa zdaj super, da si se lahko razpisala o tem, kakšen je nekdo na drugi strani ekrana. Bull shit.
Še enkrat: dol mi visi zate, jaz sem prvotno odpisala avtorici posta in ne tebi, ti si se vtaknila vame in sem ti odpisala tako, kot je. Če pač ne sprejmeš dejstva kot takšnega, kakršen je, to ni moj problem, ampak tvoj, ker si se poglobila v noj odgovor njej. Uživam življenje in prav je tako, avtorici se bo pa tudi obrnilo na bolje, ko bo to najmanj pričakovala.
Ti nisi pa nič manj ali več vredna ne od mene ne od drugih in ne dviguj se nad mano. Če me imaš za hladno in afnasto, me pač imaš, jaz pa tebe po napisanem smatram za pokroviteljsko in da hočeš biti nekaj več. Pa nisi. Zaključujem debato s tabo in ne piši mi “srečno”, ker tega od tebe ne potrebujem 🙂
[/quote]

Ti ne prepoznas kompleksov v svojem pisanju? Srborito, izkljucevalno, dramaticno..skratka ekstremno nedoraslo. Smesna si. Kot en mali penasti zaletavi gleznarski kuzek. Ti nic ne zamerim. Taksna pac zaenkrat se si. Mlada vsevedna dusca :). Srecno tudi tebi. Keep calm. Bullshit se pise skupaj. Jaz pa sem te samo ucila manir. Manira narekuje, da clovek ni bahat, da ne razkazuje, da ima vec ko pa ima drugi manj ampak da pomaga ce lahko sicer pa molci. To so lepe manire. Tvoje pisanje pa je izrazito neotesano v vseh postih v tej temi. Hauk.

Imam zelo podobno izkušnjo. Ko sem menjala družbo. Prenehala cele dneve poslušati kako je vse grozno, kakšne žrtve smo, kako ne bo nikoli bolje…..se je počasi vse spremenilo. Ne čez noč seveda. Ampak ko se prenehaš ukvarjati s tem kaj vse je slabo in narobe in raje gledaš na to kaj je dobro se sčasoma vse več dobrih stvari in priložnosti pojavlja. Oz. bom drugače rekla, jaz mislim da sem imela podobne priložnosti tudi prej, ampak v vsej svoji bedi in jezi na ne vem že na koga (v bistvu verjetno nase) jih nisem opazila. Pa ne gre se za neko new age pozitivnost in ne vem kaj ampak preprosto za to da spremeniš v glavi in iščeš rešitve ne izgovore. In ja družba ogromno pomeni. Kaj bereš, s kom se družiš, kaj gledaš….
Pa ker verjamem da me boš preskočila, ker jaz bi se tudi pred leti, ti povem v praksi kako je šlo. Nič tv. Internet sem začela uporabljat za učenje, ne za opazovanje. Na spletu imaš miljon stvari za vsako stvar. Miljon navodil. Ampak ni dovolj brat. Je potrebno to kar prebereš začet delat. Za vsako stvar ki jo želiš naredit lahko najdeš navodila če hočeš. Lahko pa najdeš tudi izgovore. Imaš slabo službo. Vprašaj se zakaj. Ker neglede na to kaj govorijo ljudje tukaj niso vse službe za minimalca. Začni se samoizobraževati. Ne rabiš denarja. Internet imaš. Če ne znaš dobro angleško prvo to izboljšaj. Potem pa odvisno kaj te zanima delaj spletne tečaje. Pošiljaj prošnje. Nimaš izkušenj? Prav, pošlji prošnjo za pripravništvo. Nima veze koliko si stara, nima veze če je pripravništvo minimalec (saj imaš sedaj isto), gre se za to da si gradiš možnosti. Če nimaš ljudi okoli sebe ki so optimistični in se trudijo izboljšati svojo situacijo jih najdi. Spet internet. Imaš meetup, semafor in tuje klepetalnice. Lahko pa pustiš svoj email in te kontaktiram za kakšno kavo.
Pa najpomembnejše, ne pričakuj sprememb čez noč. Meni se je recimo finančno stanje in družba popravilo v nekje dveh letih. Sem pa še vedno samska in še vedno imam stvari ki jih želim spremeniti. Po korakih. Nič se ne zgodi čez noč. Nihče ne bo potrkal na tvoja vrata in te “rešil”.

Draga avtorica, to res ni življenje.

Moraš si najdi moškega. Bogatega.

Torej se zrihtaj, upedenaj. In išči. Ne obupano, ampak play gard to get.

Če pa nisi lepa, pa res ne vem kaj.

Imam povprečno plačo, dva otroka in podedovano staro hišo. Privoščim si srednje. Torej tedensko kofe v kakšnem kafiču, 2x mesečno jemo v restavraciji, 4 dni toplic, izleti so bližnji hribi, na morje in smučanje ne hodim, 4x letno gremo na kak koncert ali gledališče, jaz 1x letno opero.
Drugače živimo ok, oblečem otroke, plačam treninge, položnice. Kar bi bilo za morje ali več za privoščit gre trenutno v hišo (npr. crknil pralni stroj, kosilnica, nov rastlinjak, ker velko vrtnarim, nova kuhinja, prej sem imela začasno iz treh kuhinj kolegov,….)
New agevskih motivacijskih izrekov ne maram. Se pa strinjam, da je večina v odločitvah. Npr. kuhinja brez pečice ali morje. Katerokoli odločitev sprejmeš pač prevzameš odgovornost in ne obžaljueš in jamraš.
Meni gre bolje kot pred 10 leti, ko sem imela samo jogi na tleh in oderuška najemnino. In mislim, da bo kmalu še bolje. Nič ni hudega če pri 35 še nisi videl tajske ali Floride, to lahko narediš tudi pri 45.

Daj da se ne boš ti razpočila. Od nevoščljivosti namreč. Avtorica je vprašala, koliko si lahko privoščite in ona ji je odgovorila. V čem je problem? Saj ni nikjer pisalo, da je odgovor zaželjen samo od tistih, ki si ne morejo privoščiti nič. Avtorice ni nikjer žalila, niti pametovala, da si je sama kriva za svojo situacijo, ampak samo povedala, koliko si lahko privošči. Tvoja reakcija je pa milo rečeno otročja. Ker si nevoščljiva da se kar kadi in ji zato očitaš vse mogoče samo zato, da sama sebe skušaš prepričati, da ji pa kao nimaš biti za kaj nevoščljiva. Tudi sebe malo poglej, kakšna oseba si pa pri sebi malo razčisti. Ker če ne moreš privoščiti nekomu, ki ima in biti vesela zanj, potem tudi z revnimi ne sočustvuješ iskreno, ampak si v resnici samo vesela, da gre še komu slabo ali slabše od tebe. Hinavščina je hujša od pomanjkanja empatije.
[/quote]
Omejena percepcija. Nisem fovs in sama ne razkazujem svojega materialnega blagostanja samo ti nisi sposobna sprejeti kaksno je primerno vedenje. Lacnemu se ne razlaga kako dobro si se najedel. To primerjavo pa je vsak sposoben razumeti in od tu startaj dalje tudi ti.


Omejena percepcija. Nisem fovs in sama ne razkazujem svojega materialnega blagostanja samo ti nisi sposobna sprejeti kaksno je primerno vedenje. Lacnemu se ne razlaga kako dobro si se najedel. To primerjavo pa je vsak sposoben razumeti in od tu startaj dalje tudi ti.
[/quote]

Potem pa naj lačen ne sprašuje, kako siti smo trenutno. Vprašanje je bilo, koliko si lahko privoščite in ne javite se prosim vsi, ki vam gre slabo. In tudi tvoje vedenje ni primerno. Ker hinavščina je nekaj zelo grdega.

Potem pa naj lačen ne sprašuje, kako siti smo trenutno. Vprašanje je bilo, koliko si lahko privoščite in ne javite se prosim vsi, ki vam gre slabo. In tudi tvoje vedenje ni primerno. Ker hinavščina je nekaj zelo grdega.
[/quote]
Ma nehi z zakompleksanim jambranjem in hinavscino. To nima veze z lepim vedenjem. Odgovori se na splosno, socutno in spodbudno ne pa: jaz sem super, meni gre odlicno..ej ves kaj vse si lahko privoscim, naj ti nastejem.. . To je bolno. Ce ze, se vkljuci, da ti morda ne gre od rojstva vedno samo dobro in predas nasvet. Vse ostalo je netaktno bahastvo pred nekom,ki je trenutno nemocen ali manj zmozen. To je osnova lepega vedenja, empatije itd. Madona. Pred oskubljenim razkazovati svoje perje je poden. Totalni poden. Iz kje prihajate, da vas tega niso naucili??


Ah s tabo je se mnogo huje kot sem ti sploh omenila. Ampak za zacetek delaj predvsem na empatiji. Ta ti bo prinesla mnogo lepega in plemenitega. Dostojanstvo, taktnost, plemenitost v izrazanju in vedenju. Tega ti zelo manjka. Vsekakor ti nisem fovs. Ne verjamem, da sem komurkoli kadarkoli bila. In tvoje spricanje bedarij je le posledica precejsnje zakompleksanosti. Pa niti ne ves, ce morda imam materialno precej vec od tebe ampak nek normalen clovek z razvito empatijo tega ne bo razglasal zenski v stiski. Pa saj je brez veze. Lahko ji izkazes socutje, das nasvet ni pa ne taktno in ne dostojno, da se v nos tlacis to kar je njej trenutno nedosegljivo. Ker tega ne rabi in ni lepo. To je recimo neka empatija. Mene NE zmotijo pozitivni ljudje samo ti zaenkrat res se nisi pozitivna oseba. Ampak osebna rast je evolucija vsakega. Eni prej, drugi pac malcek kasneje. Sem te pa opomnila dobrohotno in lahko cvilis kolikor zelis ker jaz vem, da je bilo seme zasejano in da bos,ko bos pripravljena pogledala globoko vase in nadgradila tudi svojo osebnost kot si zasluzis sama in vsi,ki so in bodo v stiku s teboj. Srecno!
[/quote]

Pa saj je samo odgovorila na avtoričino vprašanje! Naravnost in odkrito. Ja, mogoče preveč naravnost ampak: ne obračaj kamna, če nočeš videti črvov.

Morda pa je to avtorici bolj v vzpodbudo, kot pa milostno trepljanje po ramenih!

V takšnih bednih situacijah ti sugar daddy oziroma bogataš še najbolj prav pride.
To, da si nič ne moreš privoščiti je beda, sploh ko vidiš ostale ženske ki s svojimi bogatimi možmi hodijo na razvajanja.

V Trstu sedaj poteka Baroclana, tam boš prej našla kakšnega italijanskega sugar daddya, kot v enem majhnem kraju, kjer so sami pijančki in tisti brez denarja ali so vsi poročeni oziroma zasedeni. 🙂

V Trstu sedaj poteka Baroclana, tam boš prej našla kakšnega italijanskega sugar daddya, kot v enem majhnem kraju, kjer so sami pijančki in tisti brez denarja ali so vsi poročeni oziroma zasedeni. 🙂
[/quote]

Barcolana 🙂

Ker imam otroke, ne razmišljam toliko, kaj bom sebi privoščila, pač pa, kako njim zagotoviti dovolj dobre pogoje, da bodo zrasli v samostojne, odgovorne ljudi z neko perspektivo in znanji, ki jim bodo pomagala v prihodnosti. Včasih napraskam zadnje cente za kakšno vstopnico za kulturno prireditev, včasih ko gre bolje, gremo malo po svetu.
Če gledam pa samo sebe, si želim le zdravja. Potem bi bilo vse lažje in z manj skrbmi.

Seveda je zdravje najbolj pomembno, se strinjam. Ne razumeš pa, kako smo samske ženske brez moža ali partnerja in otrok vsem materialnim dobrinam prikrajšane, sploh če imajo bolj slabo plačo. Že tako nas v družbi ponižujejo in imajo za čudakinje, potem si še nič ne moreš privoščiti. 😉


Ma nehi z zakompleksanim jambranjem in hinavscino. To nima veze z lepim vedenjem. Odgovori se na splosno, socutno in spodbudno ne pa: jaz sem super, meni gre odlicno..ej ves kaj vse si lahko privoscim, naj ti nastejem.. . To je bolno. Ce ze, se vkljuci, da ti morda ne gre od rojstva vedno samo dobro in predas nasvet. Vse ostalo je netaktno bahastvo pred nekom,ki je trenutno nemocen ali manj zmozen. To je osnova lepega vedenja, empatije itd. Madona. Pred oskubljenim razkazovati svoje perje je poden. Totalni poden. Iz kje prihajate, da vas tega niso naucili??
[/quote]

Pa kaj tebi ni jasno? Dobila je odgovor na vprašanje. Simple. Brez pretiranega bahanja. Če nočeš slišati, da gre komu bolje, pa ne sprašuj. A zdaj nikomur ne sme biti dobro, da ne bo koga užalil? Si jaz ne smem kupiti novega avta, da ga soseda, ki si ga ne more privoščiti, ne bo videla na mojem dvorišču in padla v depresijo? Ali ga moram parkirati par ulic proč od doma, ker če ga parkiram doma, bo mislila, da ji ga nalašč nastavljam na ogled? Saj odrasti že. Saj nas je že nekaj ugotovilo, da si nevoščljiva, torej tudi tebe niso najlepše vzgajali. Saj si ni treba priznati, če nočeš. A tudi nas ni treba prepričevati, saj nismo stari 5 let, da bi še verjeli v pravljice.

Glede na to, da ogromno zapraviš, na stara leta res ne boš niti potovala, niti se rihtala. Na stara leta boš socialni problem.
Finančno bi si zagotovo lahko privoščila več kot ti, ampak za razliko tebe, imam tudi nekaj v glavi in dobro vem kam vodi preveliko zapravljanje….

Pa saj je samo odgovorila na avtoričino vprašanje! Naravnost in odkrito. Ja, mogoče preveč naravnost ampak: ne obračaj kamna, če nočeš videti črvov.

Morda pa je to avtorici bolj v vzpodbudo, kot pa milostno trepljanje po ramenih!
[/quote]
Razumem idejo ampak za vzpodbudo potrebuje tudi vedenje, da ni bilo vedno tako in opis dogodka,ki je naredil spremembo, nasvet ipd ne samo bahanje. To je samo sebi oz tistemu,ki pise namen. Avtor iz tega ne more povleci nic pozitivnega. No ampak veliko odgovorov je konstruktivnih in uporabnih tako da se lahko koncentrira nanje. Na sreco cloveska dostojnost ni izumrla.

Pa kaj tebi ni jasno? Dobila je odgovor na vprašanje. Simple. Brez pretiranega bahanja. Če nočeš slišati, da gre komu bolje, pa ne sprašuj. A zdaj nikomur ne sme biti dobro, da ne bo koga užalil? Si jaz ne smem kupiti novega avta, da ga soseda, ki si ga ne more privoščiti, ne bo videla na mojem dvorišču in padla v depresijo? Ali ga moram parkirati par ulic proč od doma, ker če ga parkiram doma, bo mislila, da ji ga nalašč nastavljam na ogled? Saj odrasti že. Saj nas je že nekaj ugotovilo, da si nevoščljiva, torej tudi tebe niso najlepše vzgajali. Saj si ni treba priznati, če nočeš. A tudi nas ni treba prepričevati, saj nismo stari 5 let, da bi še verjeli v pravljice.
[/quote]
Joj ti in tvoj mali svet in um. Nevoscljiva. Joj moj Bog in ti mislis, da bom jaz tako nedostojna, da bom ”tekmovala” s teboj, da ti lahko dopovem, da ti ne morem biti fovs za to kar imas ti ali ona. Kaksne bedarije kvasite. Kako mesate vse skupaj. Ampak vsajate se pa kot vaski pes al pa kure namesto da bi razmislile in kaj konstruktivnega iz tega potegnile. Recimo osebnostno nadgradnjo. Sam vem, da ne bos razumela ampak v neki uspesni drzavi ljudje nosijo krzno pod zunanjim plascem torej je samo podlaga krznena ZATO da svoje materialno stanje ne razkazujejo okoli. To pocne samo delavska garda,ki je dosegla malenkost visji standard od okolja in/ali druzine iz katere izhajajo. Imas dovolj za razmisljat. Ne trati casa in energije v prazno za nepomembne samoobrambne poze.


Joj ti in tvoj mali svet in um. Nevoscljiva. Joj moj Bog in ti mislis, da bom jaz tako nedostojna, da bom ”tekmovala” s teboj, da ti lahko dopovem, da ti ne morem biti fovs za to kar imas ti ali ona. Kaksne bedarije kvasite. Kako mesate vse skupaj. Ampak vsajate se pa kot vaski pes al pa kure namesto da bi razmislile in kaj konstruktivnega iz tega potegnile. Recimo osebnostno nadgradnjo. Sam vem, da ne bos razumela ampak v neki uspesni drzavi ljudje nosijo krzno pod zunanjim plascem torej je samo podlaga krznena ZATO da svoje materialno stanje ne razkazujejo okoli. To pocne samo delavska garda,ki je dosegla malenkost visji standard od okolja in/ali druzine iz katere izhajajo. Imas dovolj za razmisljat. Ne trati casa in energije v prazno za nepomembne samoobrambne poze.
[/quote]

Namesto da se peteliniš in zaganjaš kot čivava, ter bevskaš, kako nisi nevoščljiva, pa ti kaj lepega povej in svetuj avtorici, da boš osebnostno zrasla. Kaj pa ima od tvojega zganjanja foušije nad tistimi, ki so ji odgovorili na vprašanje, ki ga je sama zastavila?

Namesto da se peteliniš in zaganjaš kot čivava, ter bevskaš, kako nisi nevoščljiva, pa ti kaj lepega povej in svetuj avtorici, da boš osebnostno zrasla. Kaj pa ima od tvojega zganjanja foušije nad tistimi, ki so ji odgovorili na vprašanje, ki ga je sama zastavila?
[/quote]
Menda sem ji ze. Sem vendar kar tu imenujete: multinick :). Slovenci ste pa res obsedeni s to fovsijo. Madona a so vas obsevali ali kaj?


Menda sem ji ze. Sem vendar kar tu imenujete: multinick :). Slovenci ste pa res obsedeni s to fovsijo. Madona a so vas obsevali ali kaj?
[/quote]

Foušijo zganjaš ti. Ker ima ena smrklja malo več pod palcem kot ti, zeleniš od jeze že skozi celo temo. A so te obsevali?

New Report

Close