Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko spolnih partnerjev

koliko spolnih partnerjev

nobenega ☺

A veš, da tole se pa še kako strinjam s tvojim zapisanim. Tudi jaz imam tako izkšunjo.

Sem tudi 45+, doslej 11 spolnih partnerjev, taenajstega skoraj polovico svojega življenja – čustveni manipulator, dokler mu maske niso dokončno popadale z obraza. Zastrašujoče, ko se izkaže, da je iskal samo odličen in najboljši takratni”medij” za širjenje svojega genetskega materiala, ko je napočil njegov čas in želja in da je bilo vse ostalo igrano in zaigrano z njegove strani. Sicer sem se vsa leta zvesto branila vseh drugih moških med to zvezo ( poštenosti in moralne vrednoste meni pač velliko pomenijo), zdaj se jih pa ne bom več, ker se mi jih ne bo treba; a selektivno, po pameti.

42 in nič partnerjev.

Do katerega leta?

nikoli jih nisem štela. mama mi je rekla, da se mora ženska med 16 in 23 letom zgonit, ker je le tako potem lahko zvesta enemu partnerju. V teh letih in še kako leto dlje sem se gonila kot stara kurba na vseh partyjih. Sexala sem vsaj 3x na noč z različnimi partnerji, kdor je pač hotel. Še danes mini žal. Jaz bi rekla okoli 2 do 3.000.

Se dober, da si zdaj brez.

sdfaf

kva delaš raziskavo al kaj? Kdo si ti, da ti bodo drugi dajali podatke haha, a davčno in emšo tud zahtevaš? Pejt spat

Tukaj ste vsi packi!
Jaz imam 25 let in sem bil intimen samo z eno žensko, mojo punco, ki bo kmalu tudi moja žena, tudi ona je bila intimna samo z menoj, drugih ne rabim, ker mi da vse in jaz ji vse vrnem.

Kako ste eni nagravžni z vašimi 4+ partnerji, ni čudno, da je potem toliko SPB, prav vam je, kar seješ, to potem tudi ženješ.

Tukaj ste vsi packi!
Jaz imam 25 let in sem bil intimen samo z eno žensko, mojo punco, ki bo kmalu tudi moja žena, tudi ona je bila intimna samo z menoj, drugih ne rabim, ker mi da vse in jaz ji vse vrnem.

Kako ste eni nagravžni z vašimi 4+ partnerji, ni čudno, da je potem toliko SPB, prav vam je, kar seješ, to potem tudi ženješ.
[/quote]

Pa veš kaj, grem stavit, da še preden pridemo na novo stran, bo rekel, da jih je imel že 80! Kakšna promiskuiteta!!!
4 bi res morala bit meja!


☺☺☺ .. 60. je številka objave v tej temi ☺
[/quote]

Au, da! Dej ne vleči se zdej ven 😉

Ženske, ki so imele več spolnih partnerjev so packe, medtem ko tiste, ki imajo za seboj po par razpadlih zvez pa device.

Au, da! Dej ne vleči se zdej ven 😉
[/quote]

lahko prešteješ objave pred mojo: 60.☺
btw: partnerja pa nisem imel nobenega ☺

lahko prešteješ objave pred mojo: 60.☺
btw: partnerja pa nisem imel nobenega ☺
[/quote]

hm, ne vem kaj naj verjamem :))))

23 let, 3 spolni, 4. Samo oralno

34 let, 3 spolne partnerice, z zadnjo skupaj že 10 let….. pa škoda k ni blo kake več.

42 let. Zenska
Imela sem 8 spolnih partnerjev.
3x resna veza (v vezi sem imela samo njega).
4 (pac za eno noc.)
1 (se dobivam trenutni se vedno z njim).

Blizu 60 let, tam nekje 15 do 20 partnerjev. V zadnjih 30 letih samo en. So bili luštni časi, imam lepe spomine, a ko sem se odločila, da se ustalim, me drugi niso več mikali. Zagovarjam stališče, da se moraš znoreti mlad.

New Report

Close