Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koliko stane izris stanovanja?

Koliko stane izris stanovanja?

Zanima me, koliko približno stane izris stanovanja – kot na primer delajo v revijah Moj dom ali Delo in dom? Iz obstoječega tlorisa izrišejo možne rešitve za obnovo itd. Ker v bližnji prihodnosti načrtujem prerazporeditev in bi rada imela vsaj osnovni načrt. Lastnih idej pa mi že malo zmanjkuje:(.

Tale bo pa težka, vsaj po mojih izkušnjah. Tudi sama že kar nekaj mesecev spremljam več forumov na podobno temo, pa nisem uspela izvedeti niti ene konkretne številke. Ni mi jasno, zakaj ljudje tega nočejo izdat.
Torej tudi mene zanima:
– kaj so vam izrisali (arhitekti)
-koliko je bila približna ocena projekta
-koliko ste plačali za arhitekta.

Upam, da ne zameriš, ker se vmešavam in da bova imeli srečo in se bo našel kdo s konkretnim odgovorom.
Lep dan in veliko zadovoljstva pri obnovi

t

Super, lepo, da si se pridružila. Ni mi pa čisto jasno, da za vse obstaja cena, le za to nekako ne. Mogoče pa bo kaj sreče.

Pošlji podatke in želje na [email protected], pa ti narišem.

izredno dobra je arhitektinja Mateja 041 393594 naredi hitro poceni in super

Od kje pa je ta ga. Mateja? Namreč, da ne bi se vozila 200 km?

Servus!

ok. Super za vse tole, ampak še vedno ni nobene ŠTEVILKE :-(((

lp t

mislim da z okolice lj cena okoli 200e in ima res nore ideje

NORE ideje?
a misliš okrogle zofe in vijagasti pulti in take reči?

Ali izriše tudi kaj čisto normalnega in kar se da speljat s serijsko opremo – pohištvo normalnih dimenzij itd…????

lp k

Polik, hvala!

Servus!

normalno pohištvo vriše lp

sodoben izris in mnogo idej za 60€/prostor kontaktirajte na [email protected]


Zdravo, sem nekaj let prepozna, ampak se ljubiteljsko ukvarjam s (pre)oblikovanjem prostorov, fant pa z izrisi, z veseljem vam bova pomagala za simbolično ceno, pokličete lahko na tel.št. 031 67 99 88 Boštjan, sva iz Domžal.

New Report

Close