Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko star avto vozite ?

Koliko star avto vozite ?

Vitara, avtomatik,4mesece

10+let

heh, moj ima 19 let.
dajem mu bencin in vodo za stekla. na dve leti naredim servis in to je to.
ko pleh čist poklekne, pa menjam za drugega rabljenega.
takle mamo.

2 meseca in 9 dni

5 let, pred kratkim kupila, ker je bil stari avto že fuč (popravilo je bilo več kot je avto vreden), star pa je bil 17 let. Avto je velik strošek in če ti še dobro služi, potem ga vozi. Je pa res, da računaj, da ga boš moral/a menjati v roku do treh let.

Hahaha tukaj so res sami lažnivci, ki sami sebi lažejo :)))))

Moj je že srednješolec – 15 let, dizel 2.0. Še vedno lepo prede kot prvi dan 😀 Naslednji bo tudi dizel, sam kaj, ko star hudič noče crknit… greeeeeeeeeeeeeššššššššš…

Moj je star 19 let, podedovan, 100.000 km, garažiran, servisiran, dela kot urca. Ga ne dam nikamor. Metanje denarja v pleh se mi ne zdi pametno.

Imam 28 let staro Lado Nivo 4×4 in je neuničljiva. Ruska pizdarija. Kupil 14 let staro in jo res uporabljal kot delovni stroj. Kantal in razkantal jo vsepovsod, prevračal se, ampak mi še služi. Nobena Toyota tega ne vzdrži. Za te naše grape morajo bit res robustni terenci in kamioni. Moj kolega je prek Nemčije uvozil dva urala 6×6 iz Rusije za hlodovino ven vlečt iz hoste. Na cesto ne smeta, ampak sta samo za gozdni transport. Ko vklopiš cel pogon in reduktor, to hoče cel hrib s sabo potegnit, ne samo hlode. Vitel tako močen, da ga je v zrak dvignil, ko je vlekel enega MAN-a za sabo na zajlo, ker je padel v blato. Ural je huda svinja od mašine. Nemci so dobri, ampak ne znajo tako trpežnih mašin za ekstreme narest. Po Rusiji trideset let stari kamioni vlečejo nenormalne tovore po blatu do vetrobranske šipe.

Sj je Volkswagen, ne Mercedes… doh !!!
[/quote]

VW – 09/2012 (8 let, 235 tisoc km)
MB – 08/2017 (3 leta, 50 tisoc km)

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tu v okolici ima 1 stari stric 30 let staro vitaro. Kupil si jo je, ko je bil še v nemčiji. Vozakari z njo od žvadi do prikolic vseh vrst, ni da ni, števec je crknil na 400.000 že pred leti, pleh je že malo načet, barva čisto mat in se lušči a pismo, avto vžge in gre na loški vrh vsaj 1x tedensko, ker krmi divjad.

Tu v okolici ima 1 stari stric 30 let staro vitaro. Kupil si jo je, ko je bil še v nemčiji. Vozakari z njo od žvadi do prikolic vseh vrst, ni da ni, števec je crknil na 400.000 že pred leti, pleh je že malo načet, barva čisto mat in se lušči a pismo, avto vžge in gre na loški vrh vsaj 1x tedensko, ker krmi divjad.
[/quote]

Ko jo bo prodajal, se vsaj ne bo rabil mučiti s tem, da bi kilometre vrtel nazaj.
😀

3 leta, 3 leta in pol, 12 let

Cortek jih ima 18 ☺ … za afne guncat po vasi je čisto OK
Kup.leraj pa 8 let. Ne kaže potrebe po upokojitvi ☺

7 jih bo imel letos, razmišljam o novem☺☺

==================================================== Bogat si šele takrat, ko imaš nekaj, kar se ne da kupiti z denarjem.

Audi A8 je 4 leta, VW Sharan 2, Mercedes G pa 9 let.
[/quote]

Kako, da ne opisuješ več, kaj imaš oblečeno, meni si bila zmeraj vroča.

Kaj si nosila za valentinovo?

Jaz imam 22let star renault clio, gre res zelo dobro in nima velike porabe, nisem imel nobene težave z njim še do danes, moram potrkati.

VW – 09/2012 (8 let, 235 tisoc km)
MB – 08/2017 (3 leta, 50 tisoc km)
[/quote]

Evo, pa vid se, kaj je avto.

VW za vozt, Mečka pa za k maš v nedeljo. Bolj slovensko res ne gre 😀

Si vis pacem, para bellum.

15 let star megane 1,5 dizel. Z nami že 300.000 km in upam da zdrži še nekaj let.
Drugi avto je 3 leta star scenic. 30000 km zaenkrat smo zadovoljni.

Kako, da ne opisuješ več, kaj imaš oblečeno, meni si bila zmeraj vroča.

Kaj si nosila za valentinovo?

Jaz imam 22let star renault clio, gre res zelo dobro in nima velike porabe, nisem imel nobene težave z njim še do danes, moram potrkati.
[/quote]

Zato, ker je nekatere to zelo motilo.
Za valentinovo, nič posebnega, bordo rdeč dolg pulover, črne svetleče pajkice, črne žabe, črne škornje in črn plašč.

15 let star VW šaran. 400000 km in dela ko urica.

Hyundai Cona. Star 8 mesecev. Zelo zadovoljna

Audi A8 je 4 leta, VW Sharan 2, Mercedes G pa 9 let.
[/quote]

In kaj se zgodi, ko se zbudiš? Si precej razočarana?

In kaj se zgodi, ko se zbudiš? Si precej razočarana?
[/quote]

Jaz ne, ti pa verjetno, kajne.

30 in ga ne zamenjam za novega.

Jaz ne, ti pa verjetno, kajne.
[/quote]

Če bi se zbudil ob tebi, ne bi bil.

New Report

Close