Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koliko ste bile stare ko ste prvič doživele orgazem

Koliko ste bile stare ko ste prvič doživele orgazem

Jaz 12, kakšna dva meseca pred 13im rojstnim dnem. Spomnim se da mi je prišlo med samozadovoljevanjem tako da sem si drgnila flomaster po scegetavcku. Tudi kasneje sem vedno uporabila nekaj podobnega (da je trdo in dolgo). Spomnim se tudi, da se v tistem trenutku niti nisem zavedala da sem doživela orgazem, zaradi intenzivnosti niti nisem vedela ali mi je bilo všeč ali ne. Sem pa seveda od tistega trenutka dalje vsaj dvakrat na teden ponovila. Kako je bilo pri vas? Koliko ste bile stare, na kakšen način ste se samozadovoljevanje, ali ste vedele da gre za orgazem? In koliko vas je takšnih ki ste prvi orgazem doživele z moškim?

Jaz sem bila v osnovni soli to vem. Starosti se ne spomnim. Vem, da sem si jo s prstom drgnila, dokler nisem dozivela orgazma. Seveda nisem vedela, kaj je to orgazem in da je to orgazem. Vedela sem, da mi je bilo vsec. Zato sem to ponavljala.

šest let

Vem, da še nisem bila v prvem razredu oŠ.  To, da deklice doživimo orgazem zeloo kmalu, marsikdo ne ve. In bi bilo potrebno govoriti o tem. Sploh mamicam, ki nimajo pojma. Njim se sploh ne sanja, ali pa nočejo na glas izpostavljat, kako je narejeno žensko telo. Oziroma telo deklice. Četudi nismo vedele, za kaj se gre in zakaj imamo  in občutimo takšne občutke. Človeško telo je res nekaj neverjetnega. Na obsojanje vredno, velikokrat. Žal.

Odgovor na objavo uporabnika
ammm, 20.10.2024 ob 16:51

Vem, da še nisem bila v prvem razredu oŠ.  To, da deklice doživimo orgazem zeloo kmalu, marsikdo ne ve. In bi bilo potrebno govoriti o tem. Sploh mamicam, ki nimajo pojma. Njim se sploh ne sanja, ali pa nočejo na glas izpostavljat, kako je narejeno žensko telo. Oziroma telo deklice. Četudi nismo vedele, za kaj se gre in zakaj imamo  in občutimo takšne občutke. Človeško telo je res nekaj neverjetnega. Na obsojanje vredno, velikokrat. Žal.

Orgazem v mali šoli? Kako?

Mislim, da okoli 11 let. Enkrat sem se kopala v bani in je praktično to prišlo zaradi umivanja, ki sem ga podaljšala, stopnjevala. Nisem vedela, zakaj gre, le pasalo je.

Počnejo pa to že mali otroci, ampak z namenom sproščanja stiske.

6. razred, 11 ali 12 let.

Hahaha, raje ne povem 🤐. Malo pred 50 im letom . In težko verjamem da bi dekle pri teh letih (6,12 let)  doživelo orgazem. Orgazem sploh ni samoumeven kot pri moških izliv, moraš zelo dobro poznati svoje telo.  Redke so srečnice ki to doživijo z lahkoto.

    9 let, doživela sem ga v bazenu, na unem curku vode, ki teče v bazen, tudi pri meni je bilo naključno.

Une kocke iz katerih so ceste dali vcasih.., na rdecem poni biciklu, stara cca 7, 8, v glavnem sem se peljala po cesti, ker majo eni bl dolgo vzigalno vrvico 🙂

Za Hahaha,,,, Bodi vesela, da si ga sploh bila zmožna doživet.

Kajti marsikatera ženska preteklih generacij nima pojma, kaj orgazem sploh je.

In seveda je možno, da ga male punčke doživijo. Malo drgnenja, ker pač paše in to je to. Pa ne mislim, “konkretnega drgnenja” spolovila. Pač malo “podrajsaš” sem in tja in je prijeten občutek. Ni to tako malo primerov…

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 20.10.2024 ob 18:58

Hahaha, raje ne povem 🤐. Malo pred 50 im letom . In težko verjamem da bi dekle pri teh letih (6,12 let)  doživelo orgazem. Orgazem sploh ni samoumeven kot pri moških izliv, moraš zelo dobro poznati svoje telo.  Redke so srečnice ki to doživijo z lahkoto.

Vsaka je drugačna. Sem starejša generacija. Prakticirala sem ga doma na kuhinjskem stolu od malo po 12. rojstnem dnevu, ko sem prisla iz šole in sem bila nekaj ur sama doma. V tistih rosnih letih na nekaj tednov ali 1x na mesec.

Za 6-letnice tudi jaz ne verjamem, ker do pubertete ni zadosti hormonov za orgazem. Malo drgnjenja in prijeten občutek ni orgazem. Orgazem je, ko te pošteno strese nekajkrat zapored. Kot potres.

Pri 71. Jaz sem poštena za razliko od prasic na monu.

Odgovor na objavo uporabnika
možno je, 20.10.2024 ob 19:34

Vsaka je drugačna. Sem starejša generacija. Prakticirala sem ga doma na kuhinjskem stolu od malo po 12. rojstnem dnevu, ko sem prisla iz šole in sem bila nekaj ur sama doma. V tistih rosnih letih na nekaj tednov ali 1x na mesec.

Za 6-letnice tudi jaz ne verjamem, ker do pubertete ni zadosti hormonov za orgazem. Malo drgnjenja in prijeten občutek ni orgazem. Orgazem je, ko te pošteno strese nekajkrat zapored. Kot potres.

Možno je

Se strinjam, orgazem je nekaj zelo  drugacnega  kot prijeten občutek. Tega sem tudi jaz mnogokrat doživela , s curkom iz tuša na primer.  Pa tudi med spolnim odnosom, zelo prijeten  obcutek. Ampak pravi orgazem pa je ko te vse preplavi, ti postane vroče in čutiš kako v tebi valovi in kipi v valovih. To je čist nekaj drugega.  Takega sem prvič  doživela malo pred 50-im.  Skupaj z žensko ejakuacijo.  Blagega z prijetnim ugodjem  pa že davno davno prej.

Odgovor na objavo uporabnika
Hahaha, 20.10.2024 ob 19:45

Možno je

Se strinjam, orgazem je nekaj zelo  drugacnega  kot prijeten občutek. Tega sem tudi jaz mnogokrat doživela , s curkom iz tuša na primer.  Pa tudi med spolnim odnosom, zelo prijeten  obcutek. Ampak pravi orgazem pa je ko te vse preplavi, ti postane vroče in čutiš kako v tebi valovi in kipi v valovih. To je čist nekaj drugega.  Takega sem prvič  doživela malo pred 50-im.  Skupaj z žensko ejakuacijo.  Blagega z prijetnim ugodjem  pa že davno davno prej.

Eeeeehhh, phhhhh. Frigidnica.☝️😁

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose781, 20.10.2024 ob 19:35

Pri 71. Jaz sem poštena za razliko od prasic na monu.

mogoče bi pa ti kradljivka imena povedala to pod svojim imenom ☝

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 20.10.2024 ob 19:47

mogoče bi pa ti kradljivka imena povedala to pod svojim imenom ☝

Ti. Daj odkrito povej, koliko prasic je po tvoji oceni na monu?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 20.10.2024 ob 20:02

Ti. Daj odkrito povej, koliko prasic je po tvoji oceni na monu?

razen tebe?skoraj nič 👍

Pri 35-tih, ko sem spoznala partnerja in sem mu povsem zaupala in se mu tudi predala. Brez predhodnih obremenitev, kaj naj naredim in kako naj odreagiram, da bo njemu lepo. Takrat sem se prepustila in še danes, po 25-tih letih ni nič drugače. Čeprav se v razmišljanju razhajava, me vedno pripelje do resničnega vrhunca.

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 20.10.2024 ob 19:47

Eeeeehhh, phhhhh. Frigidnica.☝️😁

Nisem frigidnica, zakaj ??

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7632, 19.10.2024 ob 15:06

Jaz 12, kakšna dva meseca pred 13im rojstnim dnem. Spomnim se da mi je prišlo med samozadovoljevanjem tako da sem si drgnila flomaster po scegetavcku. Tudi kasneje sem vedno uporabila nekaj podobnega (da je trdo in dolgo). Spomnim se tudi, da se v tistem trenutku niti nisem zavedala da sem doživela orgazem, zaradi intenzivnosti niti nisem vedela ali mi je bilo všeč ali ne. Sem pa seveda od tistega trenutka dalje vsaj dvakrat na teden ponovila. Kako je bilo pri vas? Koliko ste bile stare, na kakšen način ste se samozadovoljevanje, ali ste vedele da gre za orgazem? In koliko vas je takšnih ki ste prvi orgazem doživele z moškim?

12

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno8409, 20.10.2024 ob 17:19

Orgazem v mali šoli? Kako?

Res je kar pravi. Malce se razlikuje od klasičnega orgazma, ampak je prav tako kot nek vrhunec. Občutek ugodja, ki paše, ter se konča z nekim vrhuncem, po katerem ugodje izzveni. Niti ne moreš in ne znaš še tega povezat s spolnostjo, ker niti ne veš, kaj je spolnost, veš samo, da tvoje telo čuti neko ugodje. In ta pojav niti ni tako redek med malimi deklicami. Ja, še pred vstopom v šolo.

Tretji ali četrti razred. Vedela sem, da je orgazem. To sem počela kar pogosto.

Kaj tako brutalno nagravžnega, kot je babivje med onegavljenjem, pa še ne! Gledat tiste ostudne špehaste kitovske povešene riti, ogabne viseče žaklje od jošk, gnusobne pizdoline kot kakšen razmesarjen prašič takoj po kolinah, in kar je najhuje, tisti grdi ksihti, bedne frizure neki na pol poblajhane, vse mastne, in tisti ogabni živinski zvoki, zmes nekega mukanja, kruljenja in piskanja gonečih se psic, fuuuj, gravž nagravžen!!! Kako morejo take gnusobe babje odurne sploh obstajat, pol se grejo pa še snemat med onegavljenjem, da pokažejo vso odurnost in gnusnost tistih svojih nagravžno grdih pizd, bruuuuuhhh!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Babovje iztrebit s planeta!!!, 20.10.2024 ob 22:13

Kaj tako brutalno nagravžnega, kot je babivje med onegavljenjem, pa še ne! Gledat tiste ostudne špehaste kitovske povešene riti, ogabne viseče žaklje od jošk, gnusobne pizdoline kot kakšen razmesarjen prašič takoj po kolinah, in kar je najhuje, tisti grdi ksihti, bedne frizure neki na pol poblajhane, vse mastne, in tisti ogabni živinski zvoki, zmes nekega mukanja, kruljenja in piskanja gonečih se psic, fuuuj, gravž nagravžen!!! Kako morejo take gnusobe babje odurne sploh obstajat, pol se grejo pa še snemat med onegavljenjem, da pokažejo vso odurnost in gnusnost tistih svojih nagravžno grdih pizd, bruuuuuhhh!!!!

Ja seveda tvoja nagravžna kosmata popedrana rit je po tvoje čisto nekaj drugega, višek estetike.

 

New Report

Close