Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko tablet pojeste?

Koliko tablet pojeste?

Stara 63 še nobenih tablet, včasih kak lekadol. Holesterol 5,8, sladkor 5,6. Prehrana normalna, vendar v malih količinah. Vsak dan pa prehodim 6 km, 3x tedensko telovadba cca 1 uro. To je to.

Metabolizem ali presnova potem je še genski zapis in tukaj se ljudje močno razlikujemo, eden lahko poje kilo kruha in celega piščanca pa se ne bo zredil niti za gram, drugi gre samo mimo pekarne in že pridobi pol kile.
Holesterol je previsok, sladkor na meji še dopustnega .

Starost 41 let, dnevno 21 tablet, kadar ni nič posebnega (antibiotiki, bolečine) in 5 inekcij.

Z vseljem bi kaj manj, ampak me ni več v parih dneh… garanitano, so žal že bili primeri … pred leti.

Metabolizem ali presnova potem je še genski zapis in tukaj se ljudje močno razlikujemo, eden lahko poje kilo kruha in celega piščanca pa se ne bo zredil niti za gram, drugi gre samo mimo pekarne in že pridobi pol kile.
Holesterol je previsok, sladkor na meji še dopustnega .[/quote]
Ja je res da so tu tudi pomembni geni (oče 94 let, njegovi bratje in sestre od 90 do 93 let) mama 85 let, njene sestre preko 90 let.Ja moja zdravnica pravi ( grem zelo redko do zdravnika- letos so me klicali da so me poslala ne kompletno krvno sliko,) da je holesterol 5,8 za moja leta super.Načeloma se držim da jem bolj zelenjavo in sadje. Ma upam, da mi bo zdravje še služilo, pa precej je tudi pozitivno razmišljanje. Pa srečno vsem ki se borite z zdravjem!!

Kot JON, nobene in to pri 60+.

Ma ja babnce, a kontracepcijo p nobena ne jemlje tabletke – malo morgen

New Report

Close