Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koliko vas je

Koliko vas je

Koliko vas je, ki se raje uležete s knjigo v roki kot pa greste na kolo?

Včasih tud tk, odvisno od dneva.

Biciklisti so postali ovire na cesti zdaj se vidi, koliko je takih, ki nič ne delajo v službi, da imajo viška energije popoldan za pedala poganjati.

pri meni je ravno obratno.

Kolesarji so zelooo moteč faktor, huda in zelo nevarna ovira na cesti. Na primorskih cestah delajo zastoje, saj ga ne moreš prehiteti, še posebej z avtodomom, prikolico. tovornjakom. Vsaj v poletni sezoni bi morali kolesarjenje po cesti prepovedati.  Čudim se, da ni več nesreč.

Na stari primorski se redno dogaja, da en sam trapast kolesar povzroči za sabo nekaj kilometrsko kolono, ker se sili v tisti vzpon nad Strunjanom

Ja eni so res adijo pamet, delajo se enakovredne avtomobilom v prometu, ob enem ne upoštevajo semaforjev. Ampak smo seveda tudi biseri med njimi, kulturni, se umaknemo in vozimo po kolesarskih stezah, ali gozdnih za to primerno urejenih trailih. 🙂 Kljub temu, da prej fizično več ur kaj počnemo, kdor se usede na bajk, ve da je to posebna sprostitev in ni primerljivo fizičnemu delu. Neumen komentar, ampak čisto na nivoju mona 🙂 tako, da bravo al kaj se spodobi..

Grem rada na bicikĺ. So pa grozni vozñiki, pol pa raje poþelovađiš. Nò, ìn odpreš mal mòn 🙃😂🙃😂😂😂😂😂😂😂☺️☺️☺️

Moraš se ceniti in ovire za tabo niso več tvoje ovire.

Mentalno šibki prevzamejo tvoje breme.

 

Pa pešči s telefoñi. No ti so še večji klovni, ko moraš peš rečt pibip 😂😂😂😂😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
Koliko, 27.07.2024 ob 05:43

Koliko vas je, ki se raje uležete s knjigo v roki kot pa greste na kolo?

Ne vem koliko je takšnih kot sprašuješ – jaz pa oboje. Odvisno od situacije – je, če lahko le eno od možnosti, 20% knjiga – 80% bicikel.

Sicer pa najprej bicikel, potem knjiga – za počitek in regeneracijo.

Vedno bo zmagala knjiga. Nisem nek športni navdušenec. Migam zato ker je treba, ne iz užitka. Berem iz užitka. Ni primerljivo. Isto kot jem brokoli zato ker je dobro to zame, sladoled pa iz užitka 🙂
Moj mož recimo pa ravno obratno. Njemu je šport užitek. En sin recimo bo izbral korenje napram sladoledu. Zanimivo smo si ljudje različni.

Meni je smešno, ko redni celodnevni uporabniki tega portala dajete neke moralne sodbe o monu, katerega tipični sestavni del ste. Ne vem, zakaj si domišljate, da ste izven tistega, kar kritizirate?

100%

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 27.07.2024 ob 10:09

Meni je smešno, ko redni celodnevni uporabniki tega portala dajete neke moralne sodbe o monu, katerega tipični sestavni del ste. Ne vem, zakaj si domišljate, da ste izven tistega, kar kritizirate?

Kakšna glupost si ti. Da vidiš kdo je skoz tukaj, moraš ti biti skoz tukaj. Poglej svoj prvi komentar in drugi. Ti sodiš na veliko. Smešno in žalostno hkrati.

Odgovor na objavo uporabnika
vedno576, 27.07.2024 ob 10:02

Vedno bo zmagala knjiga. Nisem nek športni navdušenec. Migam zato ker je treba, ne iz užitka. Berem iz užitka. Ni primerljivo. Isto kot jem brokoli zato ker je dobro to zame, sladoled pa iz užitka 🙂
Moj mož recimo pa ravno obratno. Njemu je šport užitek. En sin recimo bo izbral korenje napram sladoledu. Zanimivo smo si ljudje različni.

Nenavadno. Ni nikomur oboje v užitek?

Meni namreč je – različni užitki in zdi se mi, da se učinki multiplicirajo, če počneš oboje.

no jaz sem pa dala knjigo v košarico na kolesu, se vsedla gor in odkolesarila na savo, tam se fliknila na deki pod drevo in brala ter uživala v vetriču v krošnjah in šumenju reke.. ahhh, lepi cajti, komi čakam ko bom spet lahko 😊

Nič od tega. Morda včasih kolo ali hoja.

New Report

Close