Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je že zapustilo fb

Koliko vas je že zapustilo fb

Podpis.
Facebook je danes postal samo se odraz tega kar si v resnicnem lajfu. Ce nisi aktiven in ne dobis nit 20 lajka na sliko tvojo, si pogorel tut v resnicnem zivljenju[/quote]
Pa upam, da te ne potre od razocaranja zaradi malo lajkov. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kaj to piše?


Aja a tako to gre. Ce lajkas in potas, imas lajf, drugace pa ne. Pa tud ce si vse izmislis. Hehe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

nikoli nisem maral socialnih omrežij. menim, da so čista izguba časa. ko vidim sodelavca, ki vsako prosto sekundo izkoristi za branje statusov, me mine volja do življenja.


Aja a tako to gre. Ce lajkas in potas, imas lajf, drugace pa ne. Pa tud ce si vse izmislis. Hehe.[/quote]

Ej… Tocno tako kot si napisal ,boljs ne bi mogel.


Za vse to, kar si naštela, ne potrebuješ fb profila. Vse to najdeš na spletu ali se preprosto naročiš in dobivaš lahko na mail.

Točno tako.
Tisti, ki ga nimajo, pojma nimajo kaj vse je mogoče preko fb.
Jaz sem stara 68 let in sem vsak dan na fb. Pa nič ne objavljam, ampak spremljam tisto kar mi paše in mi je všeč in teh strani je kolker hočeš. Tudi s svojimi otroki in vnuki smo vsakodnevno povezani preko fb in z njimi si pa res večkrat pošljemo kako slikico.
Fb je zakon in hvaležna sem, da živim v tem obdobju, ko obstaja.


Za vse to, kar si naštela, ne potrebuješ fb profila. Vse to najdeš na spletu ali se preprosto naročiš in dobivaš lahko na mail.[/quote]
In zakaj bi mogel človek iskat po spletu in odpirat mail? Jaz ga nikoli ne odpiram, ker me maili ne zanimajo, na fb pa imam vse na kupu.

New Report

Close