Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko vas upa brez kančka slabe vesti dvigniti roko

koliko vas upa brez kančka slabe vesti dvigniti roko

Dvigujem roko.
imam visoka moralčna načela, ki so danes velikokrat povožena, a se ne dam.
Živim po svoji vesti in (si) ne lažem.


ja ga , če v resnici okoli govoriš drugače on njem – to o tebi pove, da si hinavska in neiskrena.
Pa kakšna opravičila imate vi to – ker se drugi lažejo, je zate to dovoljenje,d a smeš tudi ti. A ker obstajajo kradljivci, torej po tvoje kradeš tudi ti in je tebi to dovoljeno in opravičljivo- ker saj če drugi lahko tudi ti. Mislim logiko imaš pa nemalo čudno.
vem da se jih veliko zlaže – celo na odgovornih del. mestih – danes celo ena, včeraj več njih vse brezsramno. In me imajo za budalo -pač. So odgovorni za svoje delo. In tisti, ki zadaj za tem stoji pač z veseljem bo že še dobil svojo porcijo laži lahko čez celo življenje – se bo obrnila plošča. kar naj pride – če si še želi… kar je iskal to je dobil. če nekdo iskoristi mojo iskrenost – dobi to kar dobi. In lepo se ljudje pokažejo,.[/quote]

Hecno, da o lažeh govoriš ravno ti, ki mi v prvem stavku podtakneš nekaj, česar nisem napisala in je samo tvoja laž. Aja, ker smo na forumu, je dovoljeno? Sami iskreni ste tukaj, res. Pa enega sestavkah ne znaš napisat brez laži.[/quote]
joj no res, koga ti zdaj obtožuješ laži.
Nisem jaz tebe nič obtožila. Načuti se brat no.
Napisala sem, da ga prizadaneš, če oziroma v primeru oz. v kolikor – sicer drugače govoriš ali sama misliš o njem. Torej napisala sem pogojni – v kolikor to počneš potem ga prizadaneš – ali pa ti to počneš ali ne – pa nisem nikjer trdila niti ti nič podtikala.
Stojim pa za besedami,da v kolikor mu to rečeš in tega v resnici ne misliš in če v resnici drugače govoriš o njemu.


če se človeku zlažeš ga prizadane – ni važno kako ti sam seb iščeš izgovor,da to ni iz žlehtnobe. O tem ali si koga prizadel z lažjo odločajo in sodijo tisti, ki si se jim zlagal -ne pa ti.
Oni povedo kaj jih prizadane – ne pa ti. eden bo rekel,d a ga varanje ne prizadane, kar ne pomeni da z varanjem ne moreš prizadeti človeka.

Človeka lahko prizadaneš že z najmanjšo lažjo, če je njemu pomembna tvoja iskrenost – ti je pa ne daš, ampak raje poveš laž.
Dotični iz moje zgodbe tudi ves čas ponavlja, saj nisem hotel nič slabega in nočem nič slabega – pa hočeš – pika… in me prizadaneš in to veš in to še vseeno počneš. In povzroča škodo pa to kljub vsemu počne. zato ni nobenehga izgovora ne počnem s slabim namenom.
če se zabiješ v nekoga – nenamenoma – si mu povzročil škodo in odgovarjaš – kljub temu,d a to nisi naredil iz žlehtnobe in namenoma nekoga prizadeti, prizadel si ga in škodo ima in ti moraš odgovarjati. In enako je v odnosih. Laž je laž- majhna ali velika- uniči iskrenost za vedno in zaupanje tudi.[/quote]

Se popolnoma strinjam…in se držim načela ;kar sam ne želiš, da ti drugi naredijo, tudi ti ne počni;…laž ima kratke noge in ljudje, ki lažejo, zame niso vredni mojega časa, zaupanja,… zato se jih ognem, kakor hitro jih dobim na laži…

Če ne začnemo z pravimi vrednotami pri sebi, kako lahko od drugih pričakujemo iskrenost, poštenost…jaz nimam nič za skrivat. Tudi, če sem kdaj naredila neumnost, to povem, in tudi povem, da je bila moja napaka…pač odrasli moramo prevzemati odgovornost za besede, dejanja in misli…torej, kje je zdaj zrelost…in ne vem, kako lahko vaša znanstva, partnerstva in zakoni od nekaterih obstajajo na lažeh, neiskrenosti in prikrivanju???


če se človeku zlažeš ga prizadane – ni važno kako ti sam seb iščeš izgovor,da to ni iz žlehtnobe. O tem ali si koga prizadel z lažjo odločajo in sodijo tisti, ki si se jim zlagal -ne pa ti.
Oni povedo kaj jih prizadane – ne pa ti. eden bo rekel,d a ga varanje ne prizadane, kar ne pomeni da z varanjem ne moreš prizadeti človeka.

Človeka lahko prizadaneš že z najmanjšo lažjo, če je njemu pomembna tvoja iskrenost – ti je pa ne daš, ampak raje poveš laž.
Dotični iz moje zgodbe tudi ves čas ponavlja, saj nisem hotel nič slabega in nočem nič slabega – pa hočeš – pika… in me prizadaneš in to veš in to še vseeno počneš. In povzroča škodo pa to kljub vsemu počne. zato ni nobenehga izgovora ne počnem s slabim namenom.
če se zabiješ v nekoga – nenamenoma – si mu povzročil škodo in odgovarjaš – kljub temu,d a to nisi naredil iz žlehtnobe in namenoma nekoga prizadeti, prizadel si ga in škodo ima in ti moraš odgovarjati. In enako je v odnosih. Laž je laž- majhna ali velika- uniči iskrenost za vedno in zaupanje tudi.[/quote]

Se popolnoma strinjam…in se držim načela ;kar sam ne želiš, da ti drugi naredijo, tudi ti ne počni;…laž ima kratke noge in ljudje, ki lažejo, zame niso vredni mojega časa, zaupanja,… zato se jih ognem, kakor hitro jih dobim na laži…

Če ne začnemo z pravimi vrednotami pri sebi, kako lahko od drugih pričakujemo iskrenost, poštenost…jaz nimam nič za skrivat. Tudi, če sem kdaj naredila neumnost, to povem, in tudi povem, da je bila moja napaka…pač odrasli moramo prevzemati odgovornost za besede, dejanja in misli…torej, kje je zdaj zrelost…in ne vem, kako lahko vaša znanstva, partnerstva in zakoni od nekaterih obstajajo na lažeh, neiskrenosti in prikrivanju???[/quote]
ja ampak eni nimajo zrelosti – tako razlafga odrasla oseba – da mu ego ne da da bi nehal lagat – torej ko se je prvič zlagal in bil dobljen na laži, zdaj laže konstantno,d abi to laž vedno znova in znova volj zakril in s tem še bolj vedno znova kaže, kako nizkoto se lahko vedno bolj in bolj spusti.
Moja družina ni mogla verjetno o eni osebi, in še danes ne verjame – danes spet nove intrige…
se vprašam kako ga le ne skrbi za njegov ego v tem,d a se vedno znova in znova pokaže kako zahrbten je in kako je zmožen nekomu škodovati, se dogovarjati na račun škode zdravja – in tudi krištve zakonov.
Sam hodi po svojem egu in ga ne moti – laže vedno bolj in bolj in uradno osebje z njim. To so res kot pravijo patološki narcisi- ki druge ljudi uporabijo kot sredstva za lastne cilje in pri tem jim škoda, ki jo povzročijo sočloveku ni pomembna. Samo,d ase on dogovori,d a ne bo odgovarjal,d a ima s korupcijo in prikrivanjem krit hrbet – ostalo ga ne briga. In da to nekdo naredi na področju zdravja to je nagnusno od človeka – takemu nikoli ne moreš več zaupati konec. pa če se še tako skriva – dokler človek se menindogovarja za mojim hrbtom z zdravniki, da me ne naročajo, dami ne pošiljajo izvidov in da jih napišejo malomarno napol in z nepopolnimi podatki in diagnozami – to je direkt škodovanje zdravju.
In tak človek je zame isto kot morilec – ker se meni z ljudmi,da vztrajajo pri napačnem in neodgovornem ravnanju in s tem povzročajo škodo pacientu. In to vedno znova in znova ponavlja od zdravnika do zdravnika.
Odgovorni zdravniki se tako ne obnajšajo in ne zdravijo – ampak jim je jasno že po njihovi odgovornosti do pacienta in njihovega zdravja – da si strokovni na pregledu in da dajo izvid takoj s polnimi ustnimi in pisnimi pojasnili. To je dejstvo. kar pa on zagovarja in se dogovarja pa kaže na neodgovorno delo in ravnanje – in ravno to se mu očita – in bolj se to dogovarja bolj kaže,d aso očitki pravilni.
Ravno obratno od tega kar hoče z egom kao potrjevat.
če bi se nehal dogovarjati – potem bi prej dokazal,d ani imel nič s tem in da ni kriv in bi tako prišli izvidi takoj in tudi termini za zdravljenje in tudi strokoven pregled. Pa mu ni jasno – mu ne kapne. če bi se nehal dogovarjati s tem bi lahko nahranil svoj ego, ker bi dokazal da je odgovoren in pošten in iskren in zdravniki ravno tako, ki bi torej naredili vse skladno z zakonom. Tako pa bolj nadaljuje bolj ravno sam se kaže in sam tolče svoj ego in vedno znova dokazuje, kjer ima prste vmes…
Imam osebo v familiji ravno od nevrologa- dobil vsa pojasnila ustno na pregledu, in izvid napisan takoj z vsemi pojasnili strokovne diagnoze, razlage mr kaj pomenijo ugotovitve in vse. To je normalno in očitno vsi dobijo. Tako,da vsakršno vztrajanje pri drugačnem zaradi njegovih igrc s katerimi opravičuje svoja dejanja – je nezrelo in nova laž s katero se še nižje sam pade in pokaže kako daleč je sposoben iti z laganjem.

Zraven takega človeka hipotetično recimo doma spat v postelji- je smrtno nevarno, ker nikoli ne veš, kdaj te zaštiha, ker mu tako prav pride- in potem se bo izgovarjal da je nesreča. ravno po tem principu sedaj dela – človek pa trpi zdravstveno škodo zaradi tega… kakšne strese on povzroča s tem in nadaljno zdravstveno škodo, ki se samo nalaga in se bo še poznala – sploh mu ni mar.
Ravno zato se potem človek odloči za odvetnika – ker sicer ne bo ne konca ne kraja. In tožilce, ki so tudi slučajno v familiji.

Nezreo je verjetno tudi, da nekdo vztraja ob nekih lažeh, če mu to povzroča travme.
In če nekdo v svojih travmah razlaga, da nek zdravnik namerno škoduje nekomu, je verjetno za vzet za sveto resnico.

včas je treba za lubi mir sploh če ni njihova stvar in če nbenmu ne škodš.


je res a veš- je res… lani sem zaupala zdravnici, ki mi je po takih igricah odrekla zdravljenje z besedami,d aje videla rtg in da je vse ok – njena nadrejena je to potrdila – sem si mislila vsaj toliko morajo biti odgovorne da ne lažejo… pa ni bilo res – hude posledice sem čutila..
in zdaj se isto ponavlja – ina napotnici mi piše ponavljajoči izpadi vidnega polja – pa misliš,d a koga to briga- nonšalantno ne bomo vas naročili, nimamo treminov, to kar vi vidite uradno objavljeno z naše strani,d a jih imamo je laž – lahko pa vam vrnemo napotnico – jaz termina nimam pred petim mesecem, ker moram še na dopust vmes in take…
in potem spet drugi nimamo termhnov – in naspol izvidi in neizdajanje teh in take – vse je realnost – škodo pa jaz trpim…. in najbolj me skrbi za zdravje od dtrahu za zdravje me bo pobralo, ker vem, da so se take igrice že končale v mojo škodo, in tega me je strah… potem si raje kaj naredim že prej sama – ker to , da da moram trpet take laži in tako živet v strahu, kaj spet bo posledica bneodgovornega zdravljenja je nevzdržno. ko bom pa oslepela pa nihče ne bo kriv ane. Prav privoščim vsem, da se jim top zgodi, ki se tako norca delajo.
Prav vsakemu, da doživi to kako je ko veš,da te upravičeno skrbi za zdravje, zdravniki pa te ignorirajo in se norca delajo, odlašajo z pregledi, izvidi, namenoma. tako sem čutila lani,d a bodo posledice takega igračnkanja- prosila vse na pretege prosim upoštevajte me in slišite,d a si žeim samo pravočasnega zdravljenja – pa ne – niso v faco so se mi vsi režali. Potem pa je pšrišel udarec- – in tega me je strah – ker se isto ponavlja – škoda zame pa je trajna.
tak da kar pošiljaj me nekam – privoščim ti dan takega trpljenja da te nekdo tako zajebava na račun tvojega zdravja. MKot da že sam strah ni dovolj trpiš še bolečine. privoščim.
Ko bodo posledice se bodo pa spet izmotavali ven – saj mi nismo krivi in 1001 razlog in izgovor bodo imeli za svoje igračkanje, samo meni to posledic ne pozdravi in izvriše – potem je prepozno, prej je treba pravočasno odgovorno ravnat.


je res a veš- je res… lani sem zaupala zdravnici, ki mi je po takih igricah odrekla zdravljenje z besedami,d aje videla rtg in da je vse ok – njena nadrejena je to potrdila – sem si mislila vsaj toliko morajo biti odgovorne da ne lažejo… pa ni bilo res – hude posledice sem čutila..
in zdaj se isto ponavlja – ina napotnici mi piše ponavljajoči izpadi vidnega polja – pa misliš,d a koga to briga- nonšalantno ne bomo vas naročili, nimamo treminov, to kar vi vidite uradno objavljeno z naše strani,d a jih imamo je laž – lahko pa vam vrnemo napotnico – jaz termina nimam pred petim mesecem, ker moram še na dopust vmes in take…
in potem spet drugi nimamo termhnov – in naspol izvidi in neizdajanje teh in take – vse je realnost – škodo pa jaz trpim…. in najbolj me skrbi za zdravje od dtrahu za zdravje me bo pobralo, ker vem, da so se take igrice že končale v mojo škodo, in tega me je strah… potem si raje kaj naredim že prej sama – ker to , da da moram trpet take laži in tako živet v strahu, kaj spet bo posledica bneodgovornega zdravljenja je nevzdržno. ko bom pa oslepela pa nihče ne bo kriv ane. Prav privoščim vsem, da se jim top zgodi, ki se tako norca delajo.
Prav vsakemu, da doživi to kako je ko veš,da te upravičeno skrbi za zdravje, zdravniki pa te ignorirajo in se norca delajo, odlašajo z pregledi, izvidi, namenoma. tako sem čutila lani,d a bodo posledice takega igračnkanja- prosila vse na pretege prosim upoštevajte me in slišite,d a si žeim samo pravočasnega zdravljenja – pa ne – niso v faco so se mi vsi režali. Potem pa je pšrišel udarec- – in tega me je strah – ker se isto ponavlja – škoda zame pa je trajna.
tak da kar pošiljaj me nekam – privoščim ti dan takega trpljenja da te nekdo tako zajebava na račun tvojega zdravja. MKot da že sam strah ni dovolj trpiš še bolečine. privoščim.
Ko bodo posledice se bodo pa spet izmotavali ven – saj mi nismo krivi in 1001 razlog in izgovor bodo imeli za svoje igračkanje, samo meni to posledic ne pozdravi in izvriše – potem je prepozno, prej je treba pravočasno odgovorno ravnat.[/quote]

Če imaš travme, ni treba še narobe brat, ker te nisem nikamor pošiljala. Si pa pokazala, kakšna je tvoja resnica, če človeku za nameček navržeš, da mu želiš slabo.
Kako sploh pričakuješ, da je tvoje povedano sveta resnica, ker druge plati zgodbe nismo prebrali? Kar bi bilo zanimivo. Da bi šele potem lahko razpravljali v tem primeru glede resnice vs laž.


je res a veš- je res… lani sem zaupala zdravnici, ki mi je po takih igricah odrekla zdravljenje z besedami,d aje videla rtg in da je vse ok – njena nadrejena je to potrdila – sem si mislila vsaj toliko morajo biti odgovorne da ne lažejo… pa ni bilo res – hude posledice sem čutila..
in zdaj se isto ponavlja – ina napotnici mi piše ponavljajoči izpadi vidnega polja – pa misliš,d a koga to briga- nonšalantno ne bomo vas naročili, nimamo treminov, to kar vi vidite uradno objavljeno z naše strani,d a jih imamo je laž – lahko pa vam vrnemo napotnico – jaz termina nimam pred petim mesecem, ker moram še na dopust vmes in take…
in potem spet drugi nimamo termhnov – in naspol izvidi in neizdajanje teh in take – vse je realnost – škodo pa jaz trpim…. in najbolj me skrbi za zdravje od dtrahu za zdravje me bo pobralo, ker vem, da so se take igrice že končale v mojo škodo, in tega me je strah… potem si raje kaj naredim že prej sama – ker to , da da moram trpet take laži in tako živet v strahu, kaj spet bo posledica bneodgovornega zdravljenja je nevzdržno. ko bom pa oslepela pa nihče ne bo kriv ane. Prav privoščim vsem, da se jim top zgodi, ki se tako norca delajo.
Prav vsakemu, da doživi to kako je ko veš,da te upravičeno skrbi za zdravje, zdravniki pa te ignorirajo in se norca delajo, odlašajo z pregledi, izvidi, namenoma. tako sem čutila lani,d a bodo posledice takega igračnkanja- prosila vse na pretege prosim upoštevajte me in slišite,d a si žeim samo pravočasnega zdravljenja – pa ne – niso v faco so se mi vsi režali. Potem pa je pšrišel udarec- – in tega me je strah – ker se isto ponavlja – škoda zame pa je trajna.
tak da kar pošiljaj me nekam – privoščim ti dan takega trpljenja da te nekdo tako zajebava na račun tvojega zdravja. MKot da že sam strah ni dovolj trpiš še bolečine. privoščim.
Ko bodo posledice se bodo pa spet izmotavali ven – saj mi nismo krivi in 1001 razlog in izgovor bodo imeli za svoje igračkanje, samo meni to posledic ne pozdravi in izvriše – potem je prepozno, prej je treba pravočasno odgovorno ravnat.[/quote]

Če imaš travme, ni treba še narobe brat, ker te nisem nikamor pošiljala. Si pa pokazala, kakšna je tvoja resnica, če človeku za nameček navržeš, da mu želiš slabo.
Kako sploh pričakuješ, da je tvoje povedano sveta resnica, ker druge plati zgodbe nismo prebrali? Kar bi bilo zanimivo. Da bi šele potem lahko razpravljali v tem primeru glede resnice vs laž.[/quote]
To so dejstva… in ne stvar osebnega obcutka in tboje presoje..izvi pogledat uradno objavljene cakalne dobe za ukc, nevroedino in sz zel. Dom ljubljana in povej kje najdes podatek,da se naroca septembra, da so cakalne dobe presezene in tako ga ni, ker…tudi o izvidih in posiljanju obstajajo termini in dokazi kdaj srm kajb rejela in kako napisano… toliko o tem kar ti mislis, da je stvar tvoje subjektivne.presoje pa ni…jer so to dejstva, ki kazejo na lazi, nekorektno zdravljenje in ravnanje z mano kot pacientko.

In ravno to kar ti tud dokazujess svojim komentarjem… bi se oregovarjali zaksj me ne bodo zdravili in zakaj mi bodo odrekli pravicre… da bi imel pa kdo odgovornpst do zdravja mojega in me pregledal in resno vzel kar je v bistvu nsjnujnejse in za to so tam.in je njohovo delo in moja pravica… ker to je tisto kar je pomembno za zdravje … ne to pa nihce ne bo.. in da se pravocasno, iskreno izdajo popolni izvidi, ker se ve da je to v dobro mojega zdravja za katetega iskreno naj bi skrbeli. Vifis sama pises ti bi se tudi pregovarjala samo zdravila me pacienta… in to ravnose jedogajalo lani in se dogaja spet sedaj.oni se pregovarjajo meni pa zdravje zrpi ta cas…in se norcujrjo in posmehujejo meni… neodgovorno

Še kak mesec nazaj bi dvignila obe roki ‘da ne lažem’.

Potem pa preberem da se povprecen človek zlaže 4x na dan.
Kako? Jaz že ne…

Najmanj pri vprašanju:
‘Kako si?’
‘FINO.’
???

Jaz

‘jaz jaz’, če so travme hude in boš vsakega, ki ti pride nap poti malo želela ribati s tistimi, ki nimajo nič s tvojimi travmami, pojdi neustrezno zdravljenje dokazovati na Zdravniško zbornico, k zastopniku pacientovih pravic in udeleženim. Če ti bo napotek koristil, ker ti travme povzročajo škodo. Ker tule na Mon ne bo resitve s tistimi, za katere ti trdiš, da lažejo, te zajebavajo, se norčujejo in se ti še posmehujejo. Mogoče ti pa kakšen strokovnjak odgovori, keteremu prepuščam pot.


Glej ne provocira, odgovorila sem ti samo na tvoje sodbe… en izmed teh dokazov je tudi ta da bom napisala poimensko, ker je res dr. Zaletel nevrologinja, ki me ni zelela narociti skladno z javno objavljenimi podatki, zdaj se celo namerno ocetno zadrzuje mojo napotnico. Kajti vceraj sem tako telefonsko kot tudi se pisno izrazila zahtevo za vrnitev napotnice, je zatrdila telefon ksebno takoj vam jo vrnemo s priporoceno posto. Torej bi morala biti danes pri meni, ce bi jo vceraj takoj vrnili kot je obljubila in zatrdila. Zdaj mi s tem odreka pravico do zdravljenja drugod. Dokaz…zadrzuje uradni dokument in mi s tem odreka pravico do zdravljenja, ceprav je zatrdila, da bo se iati dan poslana napotnica. Pa ni bila ocitno, ker je pri meni doma ni. Glede uradnosti bo poskr el pa pac odvetnik naj te ne skrbi. Ima pac boljse reference kot ti kaicno tukaj sodis. Svoje travme pa kat sama resuj

New Report

Close