Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko zapravite za izgled?

Koliko zapravite za izgled?

Koliko na mesec zapravite za kozmetiko, oblačila in dodatke?
Če pa je odvisno od meseca koliko letno?

Imam žajfe, kalodont in šampon. To je 5 € na mesec.
Cunje si ne kupujem že par let in jih imam dovolj do smrti. Edino copate si moram kupit.
Važno, da sem oprana, čista.

Važn da si čista,a ti ni važno tudi kako izgledas?

nova
Uredništvo priporoča

…no zasel sem.Jaz zapravim okoli 60eur,zena pa okoli 80

Tud povohal te ne bi, čeprav si oprana in čista…

Ponavadi je dober znak, da baba ne da nič nase, ta, da ne ve kater parfum ima al pa ga sploh nima…..take babe so zame brez okusa za vse ostale zadeve…

Tud povohal te ne bi, čeprav si oprana in čista…

Ponavadi je dober znak, da baba ne da nič nase, ta, da ne ve kater parfum ima al pa ga sploh nima…..take babe so zame brez okusa za vse ostale zadeve…[/quote]

Peesda, kok se sekiram za takimi kuurčetinami, kot si ti. Res, prou u depro sm padla!
Takoj jutr grem u šoping.
In si za 500 evrov nabavim štikle, modrce, roza gate, tetoviram obrvi, frizeraj – da mi boš pustu, da ti ga pofafam. In te prenašam pol še par dni???

Tud povohal te ne bi, čeprav si oprana in čista…

Ponavadi je dober znak, da baba ne da nič nase, ta, da ne ve kater parfum ima al pa ga sploh nima…..take babe so zame brez okusa za vse ostale zadeve…[/quote]

Peesda, kok se sekiram za takimi kuurčetinami, kot si ti. Res, prou u depro sm padla!
Takoj jutr grem u šoping.
In si za 500 evrov nabavim štikle, modrce, roza gate, tetoviram obrvi, frizeraj – da mi boš pustu, da ti ga pofafam. In te prenašam pol še par dni???[/quote]
Podpišem dobro si ga zabila bumbarja. Obnaša se kot da ženske v vrsti stojijo zanj. Ejejej Thorči če nobene ni se pa v šport vrzi da bo kaj efekta. Miselnost maš na psu to že itak veš. Te načevljam po 10minutah. Ne bi mel šans niti kavo do konca spit.

Peesda, kok se sekiram za takimi kuurčetinami, kot si ti. Res, prou u depro sm padla!
Takoj jutr grem u šoping.
In si za 500 evrov nabavim štikle, modrce, roza gate, tetoviram obrvi, frizeraj – da mi boš pustu, da ti ga pofafam. In te prenašam pol še par dni???[/quote]
Podpišem dobro si ga zabila bumbarja. Obnaša se kot da ženske v vrsti stojijo zanj. Ejejej Thorči če nobene ni se pa v šport vrzi da bo kaj efekta. Miselnost maš na psu to že itak veš. Te načevljam po 10minutah. Ne bi mel šans niti kavo do konca spit.[/quote]

Da vas ni sram, babšeta zanikrna…še hvalite se kako nič ne daste nase…fuj in fej!!! Noben normalen, moderen dec niti povoha ne take gnoje…
Ja , babe se dokaj grebejo zame, ampak dokler bodo imele tak gnil okus kot ga imajo, naj se kar slinijo še naprej…


Podpišem dobro si ga zabila bumbarja. Obnaša se kot da ženske v vrsti stojijo zanj. Ejejej Thorči če nobene ni se pa v šport vrzi da bo kaj efekta. Miselnost maš na psu to že itak veš. Te načevljam po 10minutah. Ne bi mel šans niti kavo do konca spit.[/quote]

Da vas ni sram, babšeta zanikrna…še hvalite se kako nič ne daste nase…fuj in fej!!! Noben normalen, moderen dec niti povoha ne take gnoje…
Ja , babe se dokaj grebejo zame, ampak dokler bodo imele tak gnil okus kot ga imajo, naj se kar slinijo še naprej…[/quote]

živ smeh

Sama dam veliko na zunanji izgled,ker se mi zdi pomemben. Kar se tega tiče ne samo finančno ampak tudi telovadim,sem vedno zelo urejena, ne kadim in ne pijem. Kar se pa tiče urejenosti pa umiti,urejeni in pobarvani lasje, urejeni in nalakirani nohti,lep makeup,vedno sem umita in negovana,vedno lepo dišim,imam sveža in čista oblačila,ki pa so elegantna in seveda zelo lepo pašejo skupaj(+vsa osnovna urejenost).

Bla bla…wannabe…
V real lajfu si pa navadna kmetavzarka z zemljo za nohti pa s fertahom okol debele riti …

Rekla bi 3-4……….e na mesec za šampone,kozmetiko in te stvari. Vsak mesec pač ne kupim vsega.
Za obleko zelo malo.

No, ena od redkih grešnic očitno …

Večino nege naredim sama, torej ne rabim kozmetičarke, grem pa enkrat na mesec k frizerju. Barvam se sama doma na dva ali tri tedne. Občasna manikura in pedikura, nohtov si ne lakiram. Kozmetiko poleg te za osnovno higieno uporabljam le puder in maskaro. Veliko zapravim za oblačila. Plus mesečna karta za fitnes.
Parfum imam že nekaj let en in isti 🙂
Koliko na mesec? Sigurno 200 evrov.

oblačila, obutev cca. 40€/mesec (kakšen mesec ali dva nič in si potem kupim superge ali jakno…)
frizer 40€ na 2 meseca
kozmetika cca. 30 – 60€ na leto
ter vsako leto si kupim parfum (čez 50 €)

Januarja sem kupila 1 tubo zobne paste. Decembra sem kupila jopico in pulover. Bolj nazaj se pa ne spomnim.

Hm, ne vem, niti približno, a bi rekla, da kar veliko. In zadnja leta, po tem ko sem se zaradi otrok izčrpala do bolezni, vse več. In me ni sram, ker si to zaslužim. Ja, videz mi je pomemben in težko spoštujem človeka, ki mu je vseeno, kako izgleda in kako je urejen. Pa s tem ne mislim na absoluten videz, ker rodila si se, kakršen si se rodil. Gre za to, da iz tega kar imaš narediš največ, kar je mogoče.

osnovna kozmetika (mila, šamponi, kreme, zobna pasta, čistilni robčki,..) – 15 eur/m
ličila (puder, maskara, šminka, lak za nohte) – 20 eur/m
frizura (2x letno obisk frizerja, 2x barvanje doma, spreji in olja) – preračunano 15 eur/m
čevlji, obleke – bolj kampanjsko, povprečno recimo 40 eur/m

slabih 100 eur na mesec torej… za 30 letnico čisto primerna cifra… tiste, ki ne zapravijo skoraj nič, so očitno neizmerne srečnice glede naravne lepote ali pa hodijo po svetu zanikrne (glede na stanje zunaj prej to drugo) 🙂

Zmerno. Kozmetika in higienski pripomočki niso neka posebna cifra, frizer mesečno in kakšni sezonski nakupi oblačil pa kar znajo nanesti. Ker pa nimam preračunano, koliko je vse to v denarju, raje o kakšnih številkah ne špekuliram.

Točno tko! Men ni vseeno v kakšnih čevljih hodim (ogromna razlika med zimskimi gležnarji za 40 € ali za 100 +), ni mi vseeno kakšen kroj kavbojk nosim (za 20 € vsake kavbojke stojijo ko en žakl, za 70 € pa ko ulite), ni mi vseeno kakšen avto vozim, kakšne superge kupim za laufat, itd…takih stvari je miljon, za katere mi ni vseeno…in tud ne vidim razloga zakaj bi mi moralo bit vseeno…


Podpišem dobro si ga zabila bumbarja. Obnaša se kot da ženske v vrsti stojijo zanj. Ejejej Thorči če nobene ni se pa v šport vrzi da bo kaj efekta. Miselnost maš na psu to že itak veš. Te načevljam po 10minutah. Ne bi mel šans niti kavo do konca spit.[/quote]

Da vas ni sram, babšeta zanikrna…še hvalite se kako nič ne daste nase…fuj in fej!!! Noben normalen, moderen dec niti povoha ne take gnoje…
Ja , babe se dokaj grebejo zame, ampak dokler bodo imele tak gnil okus kot ga imajo, naj se kar slinijo še naprej…[/quote]

A pa same take te hočejo? Dokaz več, da so res brez okusa, ja. 😛

Ok zobna pasta, milo…to ja. Frizer na 2 meseca 20 eur, fitnes karta na mesec 20 eur. Parfum dobin za rojstni dan, cunje že dolgo nisem kupovala ker jih dobim od sestre, ki se jih hitro naveliča. Največ zapravim za tekaške superge 340 eur na leto ter par tisoč eur za dopuste tako zimske kot letne.

Parfum na dva meseca cca. 80 eur
Ličila: nič
Osnovna kozmetika: 10 eur na mesec
Šport: ko se znuca oprema, po potrebi, od 0-100 eur na mesec
Oblačila: po potrebi, lahko nič, v januarju pa kupljena jakna in čevlji, skupaj 210 eur

Bla bla…wannabe…
V real lajfu si pa navadna kmetavzarka z zemljo za nohti pa s fertahom okol debele riti …[/quote]
Hahaha temu bleferju nic ni prav. Vprasaj se zakaj si sam butelj stari. Zdaj te grabi starostna panika. Groza od groze. Jaz se takim kot si ti z veseljem nasmejem. Namisljeni playboy haha valjam se po tleh. Da taki tlacijo zemljo, res ni vredno, ni, ni, ni 🙂 Blefer. Mama ti pere usrane gate, ker zenske ni ki bi gledala zanikrnega luzerja. Mentalni invalid!

He he, Thorrra ima pa ena res v želodcu…

Bla bla…wannabe…
V real lajfu si pa navadna kmetavzarka z zemljo za nohti pa s fertahom okol debele riti …[/quote]
Hahaha temu bleferju nic ni prav. Vprasaj se zakaj si sam butelj stari. Zdaj te grabi starostna panika. Groza od groze. Jaz se takim kot si ti z veseljem nasmejem. Namisljeni playboy haha valjam se po tleh. Da taki tlacijo zemljo, res ni vredno, ni, ni, ni 🙂 Blefer. Mama ti pere usrane gate, ker zenske ni ki bi gledala zanikrnega luzerja. Mentalni invalid![/quote]

Če je thorr bivši drrr, potem mu mama nič ne pere. Je kar lepo sam v svoji hiši.

New Report

Close