Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko žensk živi v zmoti..

Koliko žensk živi v zmoti..


in ti miška me spominjaš na Maručo; povej, kdo pa nima težav ?

Moj fant je videl, slišal in začutil, ko je našel mojo G točko. Pa zaradi mene lahko 1000 znanstvenikov reče, da ne obstaja.

Najboljše se je z vsem svojim bitjem obesiti na raziskavo, ki si jo (vprašljivo povzeto) prebral v dnevnem tisku, sploh če ne gre za avtorski, ampak celo agencijski članek 🙂 Kaj šele, da bi bilo jasno pojasnjeno, kaj je sploh bila hipoteza in kakšno metodo so uporabljali pri “iskanju točke G”..

In sedaj bo g-man vsako žensko, ki jo vzburja kaj druga kot stimulacija ščegetavčka, prepričeval, da je “seksualno zavedena” in da živi v “zmoti” 😀


in ti miška me spominjaš na Maručo; povej, kdo pa nima težav ?[/quote]

ne razumeš da ti, ki si moški težko žensko prepričuješ in poučuješ o njenem telesu, o njenih užitkih in o vsem kar paše zraven … prav tako jaz ne morem tebi soliti pameti kako in kaj vzburja tebe ane!

se pa na vsak komentar odzoveš prav užaljeno in s tem si res smešen!

dragi g-man, na žalost boš zdaj še od moškega izvedel, da je g-spot ena konkretno “oprijemljiva” zadeva 😉
malo se umiri, ker če s takim paničnim zanosom brskaš po vaginah svojih dragih, me ne čudi, da si neuspešen … se verjetno še ščegi skrije pred tvojo psihozo…

Če je ti ne najdeš, še ne pomeni, da je ni.

New Report

Close