Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kolikokrat pa vi

kolikokrat pa vi

Se strinjam!!

In kaj potem ce nekdo sexa desetkrat na teden, petkrat na dan ali pa desetkrat na dan…. S stalnim parnterjem ali pa, ce s partnerjem swingata? Njun, oziroma njihov problem.

Jim zavidate, da jih tako obsojate? Splazite se nazaj v votline iz katerih ste prilezli…

Pri nas doma? Povprecje? Bolj bogo sedaj, smo ravnokar rodili… ;>

Da bi se pa clovek sel zaradi kolicine sexa kregat s partnerjem in se prepirat… Eh, ce se v tem ne ujemata, potem nista za skupaj.

hm… premalokrat… kakih 2x na teden, če je dober teden pa tudi 4x ali 5x

razen, če je samozadovoljevanje všteto, pol je cifra precej višja :)))

he he he he… sej maš prav, tisto o spremembi, pa še odkrito je…

… ampak problem so bolj otroci, ko poroka, če mene vprašaš… Partnerja ni blema zamenjat, otroci pa ostanejo s svojimi občutki in morebitnimi zamerami.

očitno se je zakalkuliral 🙂

Sem pa zato zelo zadovoljna in čisto nič zajedljiva.

Kokr nanese, je blo obdobje ko sva vsak dan vsaj 1x, zdej mava pa obdobje ko mava tok drugih stvari in skrbi, da za seks niti ni taprave volje in seksava parkrat na teden…ampak zaenkrat obema paše da je tko 🙂 Bojo že prišli spet časi ko bova non-stop skakala en po drugem :))

:))))

Približno 3-4-krat

žal že 1 mesec nič, odkar sem izgubila tipa, prej pa tudi ne kej dosti

En lep pozdrav vsem,

Glede sexa pri nas doma, moram povedati, da je totalna zima….nič….po 13 letih in 2 otrocih in neusklajenem urniku službe, se sex zgodi 1x na teden ali 14 dni…. meni to ni dovolj, rada bi več, mnogo več, ampak….. vse me je minilo…vedno enako, ob mojih poskusih, da bi kaj spremenila ali pa novega-drugačnega vnesla, je bil samo nekakšen posmeh….s tem, da uporabljava pripomočke in nisva kakšna puritanca v vsem tem….
včasih pomislim na kakšen strasten skokec čez plot….ampak vse ostane samo v glavi….hehehe

Seks vsak dan ali celo veckrat na dan….izjema, ne pravilo! Ne nakladite prevec.

bi poskusila spremembo ?
mogoce bi se bilo fajkn spoznati preko emaila za zacetek kaj menis ti.
prilozi ga pa ti pisem cav.

zakaj pa SAMO V GLAVI?
ni poguma ali bi bila slaba vest?

kako pa da tudi prej ni bilo veliko ali dovolj seksa?
no ja logicno je da zato ker sta sla sedaj narazen pa vseeno vprasam.
kako pa da sta sla narazen ce ti ni odvec napisat.

1o krat na dan, pol pa tri leta nič, pa spet 8 krat na dan!!!!!!

Agata,Agata;s fovšijo ne boš deleč prišla

Ja, če doma tako vpijes, verjamem, da ni veliko seksa. Imam pač moža, s katerim se odlično razumeva (pa ne samo glede spolnosti) in ne vem, zakaj bi na anonimnem forumu lagala?

Ko sva začela sva bila skupaj samo čez vikende. Takrat sva seksala tudi po 10x na dan, tako, da sem bila že v nedeljo zvečer cela prefukana. Zdaj sva poročena, mali otrok pa se zgodi, da kakšen dan ne seksama. Ja pa po mojem porodu sva imela 3 tedne pavzo, ful je bilo grozno, komaj sem zdržala, ful sem bila že potrebna.

Vauuu!!!!!

Dečki in deklice ala vam vera, ko človek to bere se mu kar stoži, kajti jaz nisem seksal ali čutil bližino golega ženskega telesa že šest let!!!

Sicer je res, da sem na duhovni poti in so moji cilji in smisel življenja malo globji toda seks ali vsaj nežnost potrebujemo vsi, ker vidim da znate slovenke biti kar precej odprte bi vprašal, če je katera pripravljena podeliti z menoj malo nežnosti. Nisem pokvarjen, toda kljub temu odprt za vse in brez tabujev. Edina želja, da si šlank.

Upam, da nisem preveč zahteven ali morda celo pokvarjen. Moram pa biti iskren, da sem invalid (slabi vid in negibna desna roka).

Ne iščem usmiljenja ali kaj podobnega…

Prosim vzdržite se nevmesnih komentarjev in moralnih modrovanj!

kako leto nisem, prejšnji teden sem, zdaj pa nekaj časa spet verjetno ne bom nimam te sreče

V povprečju 4x na tedn! Včasih več, včasih manj…prejšnji tedn sma vsak dan:-) Lp

hm… pinka-ponka… sem včeraj prebral tvoj post, pa se kr malo zamislil. Splet naključij pa je bil, da sem sicer prebral, nič pa napisal.

Po svoje kar zajebana stvar in zgodba mi je zelo znana. Tudi midva imava približno tako stare otroke, kot vidva… in seveda, zgodba s seksom je zelo podobna. Seksava sicer kakih 2x na teden v povprečju, včasih 4x ali 5x, včasih pa tudi samo 1x ali cel teden nič. Ok… nekdo bo rekel, da to niti ni tako malo oz. je nekje v slovenskem povprečju. Problem pa je, da bi jaz seveda mnogo večkrat… ok, da ne pretiravam, kak dan se tudi meni zgodi, da mi ni, ampak 5-6x na teden mi je pa čisto ok, 4x na teden pa še tisti minimum, pri katerem se odločiš za kontracepcijo (ker je razen nadležnih kondomov itak vsaka škodljiva ali pa nezanesljiva, torej se za 2x na teden ne splača tvegat zdravja ali še kakega otroka).

Težava je tudi v tem, da kljub temu, da seksava, kolikor pač seksava, imam zmeraj občutek, da ji je to nekako odveč in da se trudi glih samo zato, da zadovolji mene. Razen tega je najin seks, očitno za razliko od vajinega, dost dolgočasen… zvečer v postelji, ata na mamo, po par minutah jo že vse boli, kakih pripomočkov skoraj ne uporabljava… skratka bolj ko ne dolgcajt. Je žal pač tako, da sva pri teh stvareh ko noč pa dan… ona ful zadržana, jaz ful odprt.

No, pri meni, spet za razliko od tebe, kakšen strasten skokec čez plot ne ostane samo v glavi. Ni glih prav pogosto, tu pa tam pa je. Tisti, ki berejo moje poste to itak vejo, pa naj se zdaj vzdržijo obsojanja.

Problem pri tem so seveda čustva. Kakorkoli že, sem pač tak, da se z osebo, s katero skočim, praviloma vsajk malo čustveno zapletem. Oz… če mi ženska ni zanimiva tudi sicer, se mi sploh ne ljubi trudit okol nje, da bi jo položil. Potem so pa seveda težave… doma me peče vest, glede skokice sem na nek način žalosten, ker ji nisem pripravljen dat več, kot dajem, če bi seveda kaj več želela… ok, saj ne rečem, da ne morem spat zaradi tega, ampak včasih se pa vprašam, če je čist prav, da sem tak jebiveter.

Kakorkoli že, čustva so hudič. Tak hudič, da sem tudi sam bil zaradi skokov čez plot že čisto na tem, da se na lastno pobudo ločim… Na koncu kake avanture je prekleto bolelo, ko sem se z osebo preveč čustveno zbližal.

Na nek način mi danes kar paše, … okrog sebe sem zgradil zid… ni problema za kako avanturico s tapravo žensko, ne kar povprek, čustveno pa se kaj pretirano ne vznemirjam. Res pa je, da se včasih počutim malo prazen, saj veš… zaljubljenost je lepa reč, pa čeprav je na koncu običajno nesrečna.

Včasih se tudi vprašam, zakaj sploh vztrajam doma… Bilo je nekaj resnih ločevanj, danes se razumeva še kar dobro, ampak sledi so ostale. In seksa še vedno primanjkuje in je nekvaliteten. Res pa je, da ko pogledam svoja mala pikeca, se mi zdi vredno vztrajat. Le vprašam se, kam sem gledal pred leti in pomislim, kako zaslepljen sem bil, ko sem pričakoval, da se bo seksualno sčasoma odprla.

uf… sm zabluzu :)))

Meni si pa reklada si 17x na dan.Pa še ni bilo dovolj.

če je taparav teden vsak dan, če ne pa tud kakšen teden ne. po kakšnem takem tednu, po sexu si rečem, joj kaj sem zamujala.

New Report

Close