Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kolikokrat pa vi

kolikokrat pa vi

Hehe, te čisto zastopim! S seksom s tvojo stalno partnerico je pa tako, da je treba za to delat! Zakaj nebi zadevo malo popestrila? Pa ne mislim s trojčki, swingerji ipd.? Za začetek malo razmišljajta kako in kje, pa seveda razmišljajta oba, ne samo ti. Pripomočki vaju bodo dolgočasili ampak, če gresta za začetek npr. v park sredi mesta, se ona obleče v dolgo krilo, spodaj nič, se usede tebi v naročje, ti odpneš hlače… Garantiram ti, da vama bo obema všeč. Pa teh idej se da nabrati še kar nekaj…

… ja, če sta oba za to. Pri nas žal ni tako.

Koliko se pa kaj o tem pogovarjata? Se ona tega zaveda? Se ona kaj trudi okrog tega?

UAu kako domiselno,ha,ha.A si padel iz drugega planeta.Dej še kaj napiši,mega si smešen v nasvetih.Škoduje ti,ccc.

Pa kako si negtivno nastojen. Men je pa njegova ideja prav všeč. Sam ne it v park pred šolo- to je kaznivo.

Afna ali bišla z menoj na avanturni sex?Sem športne postave ,blond daljših las do vratu,sem faca,zdrav ,svobodnega razmišljanja,nor sem na erotiko in dobre mrhice.Si za,tvoj ne bo vedel?

ma kaj vem… veš kako je s trudom, če nekaj ne izvira iz srca, strasti, poželjenja… potem je sicer trud zelo za cenit, ampak čara pa nima

he he he… menda je vsak seks na javnem mestu kazniv, ni res?

… razen, če bere forum, pa pozna njen nick :))))

ja, leta pa kr bežijo :))))

ja, sam če te dobijo kje na samem se bojo sam smejal, pred šolo boš pa v cajtang prišel. Pa saj je tko prav.

po opisu bi bil lahko moj bivši prijatelj v sili. Veš, kakorkoli, jaz zaenkrat resno jemljem zakon. V fantazijah, katere me spremljajo če se sama zadovoljim, pa nastopajo tud druge osebe. Tko mam oboje.Pa še varanje zame to ni.

Po mojem pa ti lahko iz nje spraviš tudi nekaj iz srca kao… Verjamem, da je sama popolnoma zadovoljna z obstoječim stanjem, samo tu si pa ti, da ji lepo poveš, da tebi tako ne more stvar peljati. Vprašanje, če ima sploh filing, da je nekaj narobe, oz. je izraz “narobe” malo napačen. Morala bi dobiti občutek oz. vedeti za tvoje želje. Za začetek… Pa moti me to kar praviš “ata na mamo in konec”. Probaj jo kdaj pa kdaj samo stuširat, namili jo, obriši jo, obleči v pižamo in jo odnesi v posteljo. Pa ni treba, da takoj seksata. Kdaj drugič. Pelji jo ven na večerjo, v družbo, vzemita si čas, debatirajta o ljudeh, ki jih vidita, o dobrih bejbah, o dobrih tipih. Opazuj jo na skrivaj. Razmišljaj o njej! Počni tisto kar ti reče. Ponavadi si želijo, da oblečemo kar kar se nam zdi bedasto, pa je treba to storit zaradi njih! Svetuj ji pri oblačenju. Ženske moške doživljajo drugače kot moški ženske. Nam se dvigne, če jih zagledamo nage, z njimi je drugače. Rade berejo trače, nam grejo trači na bruhanje. Otroke pošljita kam drugam za čas. Moški ponavadi rešujemo take probleme s tem, da jim predlagamo swingerje ipd. Pa s tem samo prilijemo olje na ogenj! Presenetil jo boš z vsakdanjimi malenkostmi! S tem jo boš podzavestno prisilil, da tudi sama začne drugače razmišljati. Je pa to dolgoročna stvar. Ne gre kar v hipu… Pa če boš mislil, da je to zate “nuja” tudi ne bo obrodilo sadov. Poizkusi uživati tudi ti v tem! Ko se ti bo vrtela pred ogledalom in preizkušala nove obleke si vzemi čas, opazuj njeno telo, igraj se z mislijo katere cunje ji pokrijejo kaj ipd…

Moram enkrat sestavit “navodila za uporabo dotrajanih”… 🙂

Vsake toliko časa se na forumu prileže kakšen klovn kot si ti! 😉

Me prav malo zanima! Bi pa rad prišel do sodnice, ki bi me obsodila zaradi seksa na javnem mestu. 😉

he he he… ful jo rad gledam pri oblačenju, pa še povem ji, kako je lepa… ampak ona je pri oblačenju čist nervozna, če jo zraven gledam :))))

ej ,čakaj če sem danes sledila; A lubico a ženo?

Se malo bojim, da tudi ti razloge iščeš…

ženo, ljubico redko vidim pri oblačenju :)))

tole si pa lepo povedal… sem hotela že -mmu, napisati nekaj besed sicer s svojega gledišča….

no, če že pišem. pri nas tudi ni ravno rožnata situacija in “kriva” sem jaz. takšne in drugačne stvari, utrujenost, ne nočni tip človeka, ipd. kolikorat sem jokala, zakaj nisem takšna ženska kot jih prikazujejo filmi, takšna kot se deklarirajo tudi mnoge na forumih – vedno potrebna,… a hvala bogu me je mož kot tako sprejel in s svojo neskočno potrpežljivostjo, nežnostjo in trudom dosegel to, da se stvari izboljšujejo, da življenje na tem področju ni več tak trn v peti, da ni deležen prevečih zavrnitev… najbolj od vsega pa je pomagalo to, da sva se lahko samo božala in imela takšne in drugačne nežnosti, ne da bi morala na koncu seksat.

moja zgodbica v kratkem, ki še zdaleč ni zaključena…

lp

ja, roko na srce morda res po vseh teh letih… podzavestno

o ja… policija te lahko preganja zaradi poljubljanja na javnem mestu, seveda francoskega…

verjeli ali ne, takšna je naša demokracija

Itak imam še neka prometnih prekrškov za plačat, pa zraven plačam še položnico za sex prekršek 😉

To je pa lepo videt(brat), da tko misliš kljub vseemu (ljubice)

ja… in veš kaj je zanimivo…. da jaz stvari ne rečem, če ne mislim resno :))))

New Report

Close