Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kolikokrat pa vi

kolikokrat pa vi

Pa ti si za omožit!!

Daj malo dešifriraj…!

imam občutek da se bojiš narediti nov korak.
ali pa nisi prebrala mojega posta pod tvojim postom-prispevkom.

Kaj naj dešifriram? Lahko samo rečem srečna tvoja žena.:)))

Pusti E-mail, da ne bova tukaj .

Zelo pametno .
[email protected].
cau

Hudo sem zardel… 🙂

:))))

jaz pa 5x na teden….ko pa imam krvni davek pa ne seksam čeprav je potreba veliko večja…

v casu poletja , ko sva manj obremenjena, ko je vse tko lepo,sonce , morje, sva vsak dan, veckrat na dan, ko smo doma pa ponavadi vsak drug dan, vse je odvisno od pocutja, imava teden ko vsak dan,imava teden ko nickrat in ce mene vprašaš, ni to nič narobe je nekaj vsakdanjega.Ko ti paše uzivaj, ko to ni to, potem pac ne mores in ce sta oba za to kle ni panike, huje je tam ko en bi in en noce, potem se kmal zacne to iskat drugje.

zakaj pa ne????

aha… Pa si ti prepričana, da ko cel teden ne seksata (bi rekel, da tebi tisti teden pač ni), da je taka tudi njegova želja?

zato ker ponavad mam boleče menstruacije in je ful nelagoden občutek..drgač am pa med tem časom ful potrebna

to se malo tepe, a ne?

sj se pol pod tušam sama “porihtam”…

no, ja… potem bi se lahko pod tušem porihtala tudi skupaj, a ne?

ne.fora je v tem da mi ne sede da mi ga not porine.sj z rokami me tud on….

aha, zadovoljen z odgovorom :-)))

priden..

je ja, ker ce bi on zelel, bi mi to nakazal, ali jaz njemu, tko pa paše obema mal miru, če pa slucajno je dan ko nekomu paše in nekomu ne, se cartava in iz tega vedno pride seks in pol paše obema, seveda pa je vcasih tudi tako, ko mi ne paše, pa se potrudim, bolje jaz kot ena druga;)

:-))) to si lepo povedala…

… tisto o cartanju mi je sploh blizu; tudi meni se včasih zgodi, da mi na prvi pogled sploh ni do seksa, ampak samo do cartanja, božanja, nežnosti…. ampak tako rekoč vedno se iz tega razvije seks, pa čeprav od začetka sploh ni bilo takih želja

povedala sm resico, tko je kaj cmo

Mm super odgovore daješ. Če ni skrivnost, koliko si star?

v začetku tridesetih

če se le da vsak dan – mož dostikrat precveč zmatran a ne komplicira če ne more biti ne vem kako aktiven se mi samo nastavi pa se nabijem in opravim svoje ….

New Report

Close