Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu kolikokrat pa vi

kolikokrat pa vi

boga revca

ni blema, še dobro, da mu stoji :-))))

skor vsak dan. Skor v ponedeljek, skor v torek, skor v sredo in tako do nedelje, pol se pa ponovi

ha ha ha :)))
se pravi nikoli ha ha .
se zmeniva?

:-)))

tako torej… torej maš novo leto raje ko seks…

… ker je bolj pogosto !?

(:-P)

Mi2 sva skor vsak dan…meni sex pomeni veliko tako da sem bla zmer za akcijo :))) on pa se ni nic branil :)))

Ja tole bi se dal, da nimaš šihta in otrok! Pa še to ne ravno do penzije, precej nas ma še kakšne hobije 😉

uuuuuuuuuuu jaz bi tudi s tabo.ma kje rastete taksne punce?

Tudi midva(razen če sva za dalj časa narazen-potem pa 2x na dan ko sva spet skupaj) 🙂

Oh no …. siht je bil..pa smo ponoci nadoknadli…rajs grem prijetno zaspana in nasmejana v sluzbo :))))

uf mi ze ***** stoji kje si da te nataknem!!!???

a kondom ? (:-P)

na jablanah in hruškah :-)))

hehe…ti si pa hiter :))))

ker ne živiva skupaj sexava takrat ko prideva skupi.

skupaj sva 3,5 let.

zanimivo,….

Jaz ne verjamem skoraj nikomur od vas, sploh pa ne unim poročenim- 4x do 5x na teden. Ne mi rečt! Al je pa stvar taka, da se tukaj gor javljajo sami superseksualci, ki jim nikol ne dopizdi:-) 10, 12 let, 5x na teden eno in isto, z enim in istim, oh, hudo…

3 krat na teden mi je ravnoprav.odvisno od tega koliko časa imam.

Mislim, da jih večino lahko kar resno jemlješ! Midva sva včasih počela “ekstra kilometrine”, sedaj ko so tu otroci in služba pa precej manj. Je pa težko rečt kakšno je pri nama povprečje. Tu so vmes poslovne odstotnosti, bolezni, neprilike ipd. tako, da bi težko rekel ali je to 3x na teden ali ne, če aproksimiran na celo leto.

Če je res kar ste pisali, potem so pa vse moje prijateljice s katerimi si marsikaj zaupamo kar se teh stvari tiče in smo vse že več kot 5 let v zvezi, milo rečeno seksualni invalidi, z mano vred:-). Bolj me skrbi, če tole bere kakšen mlad par, ki je prvič v resni vezi, pa se jima po par letih tud približno ne da več več parkrat tedensko, mislijo, da je z njimi in njihovo vezo kaj zelo narobe.

Jaz mislim, da je vzorec bolj in manj povsod podoben. Na začetku dejansko lahko rečeš in tudi izvedeš vsak dan, potem, ko so enkrat otroci, služba in ostalo, je pa težko rečt kolikokrat. Če celi teden nič, pa potem 3x na dan 2 dni, je težko rečt kakšno je potem povprečje. Je to 3x na teden? Mogoče… Bolj verjetnoje to, da nas v povprečju “drži” 3x na teden, oz. “bi” 3x na teden, udejanjanje je pa potem odvisno od okoliščin.

Jaz bom pa tako povedala ko greva z partnerjem na dopust ali kam na oddih pač več seksava. Doma pa ne ker obadva delava in če pridem ob petih šestih popoldan domov da pojem malo pospravim je ura devet zvečer grem na kavč in s partnerjem leživa objeta in mi to zadostuje. Ko pa je vikedn pa sigurno enkrat na dan sobota in nedelja. No tako je pri meni:)))

Jaz, ti si pa dala edina tak odgovor, da mu lahko verjamem. Po mojem vsi ostali živijo v sanjskem svetu iz katerega se nočejo ali ne morejo zbuditi.
Dajte no po 16 letih zakona 5-6 krat na teden ( zbudite se sanjači ).

Čisto različno; se zgodi vsak dan, al pa 2x na mesec!

Sva skupaj skoraj eno leto, seksava vsak dan, ko se vidiva. Če pa je priložnost in je kdo od naju sam doma, potem pa tudi po trikrat na dan.

Anita kakšen pa je bil tvoj najbolj nori sex?

New Report

Close