Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolikšen znesek bi vam spremenil življenje na bolje?

Kolikšen znesek bi vam spremenil življenje na bolje?

Meni bi zadoščalo 200.000,00 EUR. Nakup svojega manjšega stanovanja (cca 140k) + oprema po mojem okusu (večina ikea), nek spodoben avto za 5 jurjev, odplačilo kredita, kar bi ostalo, bi imela na banki za kakšen lep oddih in za vsak slučaj.

Če sem bolj skromna, pa bi mi zadoščalo 30.000,00 EUR.

Pa vam?

Kakšnih 50 000 €. S tem bi si malo prenovila stanovanje in se kaj odkupila, česar zdaj ne morem. Sicer pa, tudi zdaj mi ne manjka nič, morda kaj za poživitev materialnega stanja.

1  mio  €   bi bilo  dovolj do konc  življenja.

nova
Uredništvo priporoča

Pravijo, da denar pokvari človeka.

Nikoli se tega nisem vprašala… imam vse in mi zadostuje kar dobim in imam zelo dobro življenje. Včasih sicer vzdihujem, ko vidim kako nekateri dopustujejo, kakšne hiše, stanovanja, avte imajo… a ko dobro premislim – to nisem jaz. Uživam tako kot sem. Res si želim več potovati in videti kraje in ljudi drugih celin….a to še imam čas…

Če bi že kaj hotela bi želela toliko denarja, da sinu kupim enosobno stanovanje v LJ.

Kakih 50000 da bi zrihtala streho, sončno elektrarno in nov nadstrešek. S tem kar imamo gre iz meseca v mesec pa nimamo najnižjih plač in nismo potratni.

 

6 milijonov.  Bi se dalo. S tem, da poskrbim tudi za vse najbližje,

Samo toliko, da poplačam pufe – ca. 100.000 eur. Plača mi zadostuje, če ne bi bila obremenjena s kreditom.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7233, 25.07.2022 ob 11:25

1  mio  €   bi bilo  dovolj do konc  življenja.

Milijoncek bi bil dobrodosel.

 

Ce sem pa skromna, bi bilo dovolj dobrih 100k, poplacam kredit, obnovim par stvari, kupim avto in to je to.

življenja 2 do 3 mio evrov za lepo lagodno življenje

Glavni dobitek na Loto bi mi definitivno spremenil življenje. Še zapravit ga nebi mogel, ker bi me po nekaj dneh pokopali.

dovolj za celo zivljenje 🙂

20 milionov na knap. Raje 70 mio. Pokupim za vse nepremičnine in živim od najemnin. Glavnice ne trošim.

Če že kaj bi mi pomagal milijon. Da ne delam več in da pomagam sestram.

1000 € vsak dan, do konca življenja

50000 eur in nič več

Tehnično nič. Če pa grem v detajle:

50jurjov za obnovo stanovanja, ker je parket že res izpran, se šlepamo na zadnje vzdihljaje, da bo tanajmanjša 6 let, še 2,5 let nej zdrži….

Pol pa 22 jurjov za osnovni model BMW r18….

Pol pa 200jurjov za vikend na morju..

Pol pa ene 15 za rabljen motorni čoln…

Pol pa….

Pol pa…

Pol pa…

 

 

 

Iz postle padu pa se zbudu.

100.000 odplačilo kredita, s plačama bi udobneje živeli

500k in potem bi si želel samo še zdravja 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
miljoncek, 25.07.2022 ob 13:48

dovolj za celo zivljenje 🙂

Se strinjam – milijonček pa neham delat.

Nekaj 100 milijonov, da bi odprl podjetje, ki bi ustvarilo vse moje zamisli.

Odgovor na objavo uporabnika
ZanimaMe884, 25.07.2022 ob 11:17

Meni bi zadoščalo 200.000,00 EUR. Nakup svojega manjšega stanovanja (cca 140k) + oprema po mojem okusu (večina ikea), nek spodoben avto za 5 jurjev, odplačilo kredita, kar bi ostalo, bi imela na banki za kakšen lep oddih in za vsak slučaj.

Če sem bolj skromna, pa bi mi zadoščalo 30.000,00 EUR.

Pa vam?

500.000

kupila bi 2 mobilki z bazenom ter še 2 luksuzni mobilki in 1 v majhnem kampu ob skoraj privat plaži. Oddajala bi jih in se s tem preživljala.

Stanovanje že imam. Za renovacijo recimo 10-15 tisoč, in  da mi ostane 5, raje 10 za hude čase. Recimo skupaj  25.000.

če se mene vpraša bi bil bolj skromne narave, 100 jurčkov na mesec, da bi lahko fukal in pil kakor bi se mi zazdelo pa eno vilo na morju bi tudi imel, saj veste od viška še nikoli ni bolela glava. seveda bi kaksen evro namenil tudi dobrodelnim organizacijam tako od oka 2e na osebo bi imeli čisto dovol. delat naj se spravijo in bojo imeli denar jaz pa bi se lepo kopal v moji vili tam nekje čez lužo in živel svoje sanje. hehehehe potem sm se pa zbudu

 

A saj je se dan !

A imate levo in desno ? Fanj plunit pa na delo tako ne bo treba po monu pisat koloko bi kateri rabil

New Report

Close