Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolk vas jutri sploh pride?

Kolk vas jutri sploh pride?

Oj Nikitka..jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gre na bolje..mislim smo čist fino!!!

Hvala za pesti….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

JA baraba je hotu ženo men porinit , da jo jaz futram z sladoledi dok on ŠVALERIŠE , hehehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ni za kaj moja Niki!
sam tisti,ki sam to preboleva,ve,kaj to pomeni.
Pa izgelad,da je pol GO-ja viroznega.Že BGV je rekla,da njen miško krepava od kozlanja in…
Drži se Niki!Pa punčko mi lepo pozdravi!
Se pa kdaj vidimo dol v Go.
Sp

Včeraj popoldne sem bil v Šempetru,pa ti je bila en ful podobna v bolnici..

:)))))))))
Mogoče pa se ne bi branil žene, kaj pa veš…Mogoče bi se še Sprevržko moral trudit, da vaju narazen dobi :)))))))))))

He nikita, kakša žrebca boš zamudila , s tem ne mislim mene (mene že itak poznaš ),ampak razbota in sprevžkota

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jok , ja ne dirati , mene ne interesirati ,…….pol mi bo pa še položnice podturil, ma kurc ga gleda ,…heheheheheeh

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Boljš,da bi jo šel res kam nategnit,saj bi ti vrnil uslugo :-))))
Sp

Fino !
Čuvaj jih , saj zdaj na pomlad bo boljše !

No , mi pa crke … ma bo že , samo da posije sonce !

Muca , pejdi jih jutri pogledat , pa boš poročala , a prav ;)))

Lupčka od Nikite

:))))))))))))))

Ne ,..ne …ona je tvoja ,..jaz pa v zelje ne skačem , še mene je prosila če bom čuval tvojo ženo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pizzza pridem kasnej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja ja kar čudi se , to so taki TIČI , hehehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hvala za pozdrave in lepe želje :)))
Upam , da se bo prijelo , ko me tako boli grlo , da že skor na škrge diham :)))

Ampak , ti pa le glej , da drugič , ko boš tu okoli , prej javiš , da gremo na kofe !

A po bolnici si hodil ?
Upam , da nimate kakih težav !

Nikita pošilja en bolan pozdrav severnemu sosedu … pa glej , da se boste imeli jutri fajn še v mojem imenu in vse mi lepooooo pozdravi :)))

si dobila pošto ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

… madonca , res !!!

Ampak , veš kaj , ti imaš tisto digitalno mašinco , pa jih na skrivaj poslikaj , pa mi pomailaj ta dva carja , a prav ;)))

Pa punčke tudi lahko :)))

Nikita pošilja lupčka enmu črnemu žrebičku ;)))

imaš prav…kar čudim se…saj s tiči nimam dosti izkušenj :))))

Jaz bom tud s čebelco verjetno pribrenču…. klk klk ;)))

Pust barabe, kaj če mi jo zaplenijo , pa me une ostale dečve še slečejo in poslikajo , in ode moj ponos…….
Ne ne aparat ostane v pisarni

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj slikali se tudi bomo?????? Jupi…poletka se tak rada slika…
:))

Ti je kaj znana firma Euroinvest , Bazoviška 4, N:Gorica, namreč dobil sem neko prošnjo za ponudbo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Si se pa razpizdil…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Auuuuu, to ti pa malo verjamem…..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Lažnivec, si že pokazal kaj delaš…slikaš ne vede nedolžne ki ližejo…ledek ne in potem objaviš…kako tam nekje ližejo…lump!
Smo danes gledali tule ne, kako so lizale…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čak se ,da te dobim ,…ti lumap

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Nikitka…eno veliko cmoko, da se hitro pozdraviš in vrneš med nas…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close