Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolk vas jutri sploh pride?

Kolk vas jutri sploh pride?

ja lunap si in ne LUMPA !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

je pa lepo, da se nekdo najde iz foruma in opozori na take sorte :))))))))

Ni znano.
Bom pa malo povprašala , čeprav ne vem … je druga branža 🙂
A za vrata , ali imaš spet kaj novega v špilu ?

Čau , zlati , si še kaj napišemo jutri , ker zdaj moram spravit v red mularijo – saj veš , gospodar je v štali (hehe , dobesedno :))) pa moram potem jaz vse poštimat …

No samo cmoka mi lahko prilepiš ,….bom kar zadovoljen

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Mejte se lepo jutri , potem pa raport prosim :))))

Lupčke vsem , čeprav sem šmrkava :))))

Kaj naj rečem ,…PRAVI MOŠKI , ti otroke spat ,…on jih pa zjutraj pocklja in zbudi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

kam ti najbolj paše?

Ja jutri bo pa zanimivo…le čakaj se ti mene, lump si in pika, ma kaj lump, kot je rekla Mariči, črn hudiček-vražiček si…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Za začetek ,…..hmmmm,….bom zadovoljen s puso na puso (kaj praviš ne zahtevam veliko ), kaj pa veš….

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

…me ima rad kot trn v peti…

Štumpi…a ti malo osvajaš, tako nakladaš, da sem že naročila kamionček, da pridejo naložit…no kar uživajta naprej…Poletkec, daj mu vetra, saj znaš…cmoka obema…sta cortana

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletka , sonček naju samo razdvaja !!!
Je taka lumpa (saj veš ko voziš in ko ti sončni žarek nabija skozi šajbo ), to zanalašč

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

bom pogledala prej ni blo še nič!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj…sem res fofš…ne to pa nisem…jaz vama privoščim…uživajta…sem pa lumpka, to pa drži…cmoka, ker sta lumpka tudi vidva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aa tisto??? kdaj že..poglej raje v svoj kaslc..kdaj že odposlala nazaj!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ok ,grem gledat
baj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

s sabo,al ste navajene brez?
Sam tolk,da vem.Tolk enih ablub danes tu in “groženj”,da človeka mal stiska v grlu in riti…:-))
Sp

New Report

Close