Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kolko je stara Ana Tavčar?

Kolko je stara Ana Tavčar?

Ta voditeljica na Tv dobro juto?

ona je prišla zaradi igorja pirkoviča(njenega fanta) tako daleč

ki je zaradi nje pustil ženo in tri otroke. meni sta oba antipatična. aja prej pa je hodila s srečkom prijateljem, ko so ga zaprli je pa prešaltala na pirkoviča.

Kokr vem je stara 28 let…:(:(

O madona, pa tako nedolžno zgleda. A očitno visoko leta in njem želodec tudi veliko prenese. Ne Prijatelj, ne Pirkovič nista v mladih letih, ona pa tako super, da je vredna varanja tudi ni.

Presenečena.

Meni je za svoja leta prov obupna, pa ta njen imidž, katastrofa!!! Prava kmečka deklina, ki se je včeraj počutila kot pepelka!!

Kolk vem, ima Pirkovič od prej dva otroka. Pa dvomim, da je tale punca kriva za ločitev.

Je mogoče Igor Pirovič iz Sežane? Ali je pa tja v šolo hodil? Imam v spominu kot da je bil on ali nekdo njemu podoben pred leti pred nami.

punca je kriva za ločitev, kolk otrok ima pirkovič od prej pa ne vem, je pa taka “ambiciozna”

on je pomočnik direktorja rtv slo, vsaj bil je do nedavnega

On je urednik Tednika, se je zamenjala direktorska garnitura!

tud če se je ločil zaradi nje, se pač zgodi, ljudje pridejo in grejo…tud moj se je od bivše zaradi mene…life goes on…za vsako stvar, dobro ali slabo v zakonu sta potrebna dva..

Kakorkoli, sigurno ne bi tako daleč prišla, če ne bi imela fanta na pravem položaju pa rečte kar hočete. Meni je ona ena taka kmetica brez stila. Pa naduta, jo poznam, vsak dan ima glavo višje v oblakih.

Igor Pirkovič se je ločil že zdavnaj; dvomim, da je bila tale Ana takrat že na sceni.

Babja fovšarija….
Samo klevetate in klevetate. Kot razočarane gospodinje ste.

Že spet ta slovenska foušarija :-))
Prav zanima me kdo je začel tale čvek…..verjetno nekdo ki ni mogel prenesti njenega viktorja.
Ana, če to bereš…ne obremenjuj se z neumnimi komentarji. Sinoči si blestela, bila si glamurozna in uživaj v svoji slavi.
Kar se tiče Pirkoviča in njegovega zakona – to je samo njegov problem, in ne vem zakaj se z tem vi tukaj obremenjujete. Sigurno imate doma preveč težav in se ukvarjate z tujimi. Ponavadi je tako. Presenečena sem, da tudi za vaše slabe zakone ni kriva Ana.

Ana, srečno. Držala sem pesti, da ti dobiš viktorja. Samo tako naprej!!! Čestitke

Že spet ta slovenska foušarija :-))
Prav zanima me kdo je začel tale čvek…..verjetno nekdo ki ni mogel prenesti njenega viktorja.
Ana, če to bereš…ne obremenjuj se z neumnimi komentarji. Sinoči si blestela, bila si glamurozna in uživaj v svoji slavi.
Kar se tiče Pirkoviča in njegovega zakona – to je samo njegov problem, in ne vem zakaj se z tem vi tukaj obremenjujete. Sigurno imate doma preveč težav in se ukvarjate z tujimi. Ponavadi je tako. Presenečena sem, da tudi za vaše slabe zakone ni kriva Ana.

Ana, srečno. Držala sem pesti, da ti dobiš viktorja. Samo tako naprej!!! Čestitke

Eh, pogosto je zjutraj gledam, ker imam prižgan TV preden grem zjutraj v službo in moram reči, da mi je ženska kot voditeljica izredno všeč.

Dobra voditeljica je, ima prijeten, všečen glas, razločno in jasno govori, brez nekega ‘kerefekanja’, je simpatična, tudi lepa, zanimiva.

Skratka, zasluži si oznako obetavne TV voditeljice, ker to tudi je! Zato teh vaših komentarjev, primitivnih žaljenj, nerazumnih oznak in še večjih bedarij, glede oznake, da je kriva za razdor nekega zakona, definitivno, ne razumem! Mimogrede, če med dva zakonca uspe pridet neka tretja oseba, sta to oba zakonca dovolila in ta tretja oseba, definitivno za to NI kriva. Vedno je to tako bilo in bo.

Skratka, Ani vse čestitke in želim ji, še veliko uspehov na njeni poti!

A nima Pirkovič samo enega otroka na M? No zdaj ima še tole Ančko, pa naj jo ima in naj se imata.
Pa ne biti folž.

25 let je stara, bla moja sošolka na faksu. Čudim se sicer, da si je dobila tolk starega tipa, ampak, okusi so različni …
Naduta ni pa čisto nič, nasprotno, super punca je, pa se lohk babe zakompleksane požrete. Tako prijetne osebe zlepa ne srečaš; zelo sem vesela zanjo, da je dobila viktorja.

haha samo da človek viktorja dobi, takoj se ga začne opravljat in po zobeh vleč! xD kaj če bi se raje ukvarjal s pomembnejšimi stavarmi kot pa je ta, s kom se dolčka voditeljica jutranjega programa!

No, če je res razdrla zakon, bo že sama pokasirala za to. Jo bo hitro dedec pustil zaradi ene druge. Tako to gre. Zato razdiralke zakonov, le pazite se. Boste tudi ve prišle na vrsto.

Kar se pa drugega tiče, se meni zdi hladna oseba. Nič topla. Enkrat sem bila povabljena v jutranjo oddajo in jo je vodila ona. Prav vsi ostali so bili bolj prijazno od nje. Dokler se kamera ni vključila ni premogla niti malo nasmeška, potem pa usta do čela…

Osebno poznam Ano…in vsa ta natolcevanja nimajo opraviti z drugim kot z foušarijo 🙂
Ana je zelo fain ženska, in vse je samo ne HLADNA.

Meni je silno simpatična, po pravici povedano jo imam od vseh na jutranji oddaji najraje!
Njeno privatno življenje nas ne sme zanimati ampak samo njeno delo na TV. Tam pa je super!
Čestitke k Viktorju!

Pa kaj potem, če jo je njen fant, Igor Pirkovič povlekel na RTV Slo ? Pa pismu, saj vemo, da v javni upravi večinoma žlahta zaposluje žlahto in službo dobijo sami VIP-ovci (beri veze in poznanstva).

Samo, Ana je viktorja dobila zaradi svojega odličnega vodenja in profesionalnosti in ne zato, ker je puna Igorja Pirkoviča ali pa sestra tega in tega, hčerka tega in tega…

Super voditeljica je. Bravo Ana !!

New Report

Close